Zobacz zdjęcia (53)
KRUG  Photography, Poznań - zdjęcie 1
KRUG  Photography, Poznań - zdjęcie 1 KRUG  Photography, Poznań - zdjęcie 2 KRUG  Photography, Poznań - zdjęcie 3 KRUG  Photography, Poznań - zdjęcie 4 KRUG  Photography, Poznań - zdjęcie 5 KRUG  Photography, Poznań - zdjęcie 6 KRUG  Photography, Poznań - zdjęcie 7
KRUG  Photography, Poznań - zdjęcie 8
1 / 53

KRUG Photography id:38629

od 3500 do 4900 zł / całość
Poznań, wielkopolskie
(17)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
500-289...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

KRUG PHOTOGRAPHY to kolory, światło, gesty, uczucia, pasja i zaufanie.
To historia o Was, opowiadana unikatowymi zdjęciami, które zatrzymują jej najpiękniejsze chwile i pozwalają do nich wracać.
Każdy reportaż jest dla nas wyjątkowy – traktujemy go jak zaproszenie do Waszego życia, pełnego osobistych wzruszeń i emocji.
W pracy staramy się być tuż obok Was, wczuwać się w klimat tego wyjątkowego dnia, ale nie reżyserować przebiegu wydarzeń, a chwytać chwile i emocje takimi, jakimi są.
Pracujemy wszędzie, gdzie nas zaprosicie – odległość nie ma znaczenia.

Skoro tu jesteś, to znaczy, że moje spojrzenie na fotografię i stylistyka zdjęć jest bliska Twemu sercu. Bardzo mi miło! Zapraszam Cię więc do niezobowiązującego kontaktu, byśmy mogli porozmawiać o Was, a także o wyjątkowych chwilach, które zechcecie zatrzymać na pamiątkowych fotografiach.

Oferta KRUG PHOTOGRAPHY

PAKIETY

od 3500 do 4900zł/ całość

Jeśli Wasze potrzeby są inne ... dajcie znać.
Przygotuję wówczas ofertę dedykowaną tylko Wam.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Miłość, najważniejsza wartość w życiu każdego z nas.

Dzięki niej doświadczamy emocji, których nie sposób opisać słowami. Ślub natomiast jest szczególną okolicznością, zasługującą na najlepszą oprawę i profesjonalną dokumentację, byście po latach mogli odtworzyć miłosne wspomnienia na nowo.

Fotografia ślubna wymaga pełnego skupienia, wrażliwości, spostrzegawczości, dbałości o detale. Dlatego inwestycja w doświadczenie i warsztat jest bezcenna. Kiedy emocje już opadną, stwierdzicie, że chcielibyście przeżyć TEN DZIEŃ jeszcze raz. I gwarantuję, że możecie to zrobić!

Zdjęcie – uchwycony ułamek sekundy, który może trwać wiecznie
Jako profesjonalny fotograf ślubny odpowiadam za Wasze wspomnienia. To, co uchwycę na zdjęciach, zostanie z Wami już na zawsze. Oddaję na Wasze ręce nie tylko zdjęcia. To przede wszystkim wspomnienia, których wartość Wy i Wasi najbliżsi docenicie z upływem lat. Jako świeżo upieczeni nowożeńcy opowiecie swoją historię miłosną. Moją rolą jest udokumentować ją na fotografiach.

Już teraz zdradzę Wam, że skupię się na drobnych gestach, czułości i bliskości. Bo gwarantuję, że oglądając album ślubny za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat, zamkniecie oczy i właśnie dzięki tym osobistym kadrom przeżyjecie cudowne chwile jeszcze raz.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Dla kogo stworzyłem ofertę fotografii ślubnej i okolicznościowej? Dla osób, które otwarcie okazują swoje uczucia i chcą, by album był czymś więcej niż zbiorem przypadkowych fotografii. Jeśli zależy Wam, by zdjęcia przedstawiały nie tylko kadry, ale opowiadały konkretne historie pełne niezapomnianych emocji i poruszały najdelikatniejsze struny w sercu, jestem do dyspozycji.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jestem z Wami od przygotowań do późnych godzin nocnych tj. do oczepin.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

 reportaż z przygotowań, ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego do oczepin
 krótka sesja plenerowa w dniu ślubu
 zdjęcia grupowe
 zdjęcia cyfrowych po autorskiej obróbce
 pakiet zdjęć dokumentacyjnych
 pendrive
 Slideshows - prywatna galeria online
 sesja poślubna plenerowa w dowolnym terminie i miejscu w kraju bądź za granicą*

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja fotograficzna przygoda zaczęła się od dziecięcych lat :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Kilka dobrych lat :) ale czy to tak naprawdę ma aż tak wielkie znaczenie. ? Liczy się "coś" więcej :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Odpowiedź jest prosta ! Zdradzę Wam ją

Fotografowanie !!!!!

Bo to moje życie, praca i pasja. Oddaję się jej bez reszty. Angażuję każdy zmysł, by wszystkie zdjęcia, które wykonuję pojedynczo, jak i później w albumie opowiadały Waszą niezwykłą historię. Dokumentuję dla Was naturalne gesty, spontaniczne uśmiechy, łzy wzruszenia, nieśmiałe spojrzenia. Wszystko po to, byście mogli powrócić z sentymentem do chwil, które minęły i przeżywać je jeszcze raz, i jeszcze raz.

Moim celem jest stworzenie najbardziej szczerych, szalenie romantycznych obrazów dla każdej pary zakochanych

Uwielbiam uchwycić niezauważone, intymne chwile...

Sprawdź mojego bloga, obejrzyj kilka galerii i nie wahaj się skontaktować ze mną, jeśli masz jakieś pytania.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Zaplecze techniczne to profesjonalne aparaty fotograficzne marki Canon i Sony

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Fotografia ślubna nie tylko wymaga odpowiedniego zaplecza technicznego ale przede wszystkim wymaga pełnego skupienia, wrażliwości, spostrzegawczości, dbałości o detale. Dlatego inwestycja w doświadczenie i warsztat jest bezcenna. Kiedy emocje już opadną, stwierdzicie, że chcielibyście przeżyć TEN DZIEŃ jeszcze raz. I gwarantuję, że możecie to zrobić!

Zdjęcie – uchwycony ułamek sekundy, który może trwać wiecznie
Jako profesjonalny fotograf ślubny odpowiadam za Wasze wspomnienia. To, co uchwycę na zdjęciach, zostanie z Wami już na zawsze. Oddaję na Wasze ręce nie tylko zdjęcia. To przede wszystkim wspomnienia, których wartość Wy i Wasi najbliżsi docenicie z upływem lat. Jako świeżo upieczeni nowożeńcy opowiecie swoją historię miłosną. Moją rolą jest udokumentować ją na fotografiach

Jak ubieramy się na wesele?

Ubiór jest zawsze minimalistyczny, klasyczny i idealnie komponujący się z uroczystością.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Zdradzę Wam go: nie ma jednej recepty na zdjęcia ślubne czy okolicznościowe, które chwytają za serce. Tajemnicą fotograficznych opowieści jest poznanie jej głównych bohaterów. Dlatego, zanim cokolwiek postanowicie, chętnie dowiem się więcej o Was, Waszych potrzebach, oczekiwaniach i pomysłach. Ja z kolei opowiem trochę o tym, jak działam, byście wiedzieli, czego się spodziewać.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jeśli tylko zechcecie mnie do siebie zaprosić, odległość nie ma znaczenia. Z przyjemnością odkryję każdy zakątek Polski, Europy, świata i wykonam dla Was zdjęcia ślubne w miejscach, o których zawsze marzyliście i do których chcielibyście się wybrać.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Pewnie !!!!
Jeśli:
· Wasze potrzeby są inne,

· macie własny pomysł na fotoreportaż, który chcielibyście zrealizować

· lub interesują Was konkretne pozycje z różnych pakietów, dajcie mi znać.

Na tej podstawie przygotuję dla Was indywidualną ofertę.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie KRUG PHOTOGRAPHY (17)

Dodaj opinię
KRUG Photography id:38629
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 17 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Julia i Dominik
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Poznań
Data dodania: 01-02-2022

Paweł - artysta, profesjonalista, dusza człowiek. Oprócz talentu do fotografowania, jest także fantastyczną osobą i nie sposób opisać go w kilku słowach. Indywidualność Pawła dostrzegliśmy już po obejrzeniu jego portfolio, więc spodziewaliśmy się ponadprzeciętnego materiału. Mimo to, efekt końcowy zaskoczył nas niesamowicie. Nietuzinkowe ujęcia, detale, klasa, piękne światło i emocje... Nasz reportaż w obiektywie Pawła, to przede wszystkim my i nasze uczucie. W dniu ślubu, byliśmy zestresowani, jednak Paweł dawał nam cenne wskazówki, a dodatkowo wprowadzał bardzo swobodną atmosferę. W 100% spełnił nasze oczekiwania, dzięki czemu za każdym razem, gdy oglądamy reportaż wracamy pamięcią do tamtego pięknego dnia i czujemy jak zdjęcia na nowo opowiadają naszą historię.

A
Amalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Poznań
Data dodania: 30-01-2022

Powiedzieć, że Paweł robi wyjątkowe zdjęcia, to jak nic nie powiedzieć. Po dobrych opiniach i rekomendacjach innych spodziewaliśmy się dobrego efektu końcowego, ale to, co zobaczyliśmy... przerosło nasze oczekiwania. Zdjęcia są przepiękne! Niekonwencjonalne, naturalne, idealnie pokazują prawdziwe emocje, a nie ustawione kadry. Paweł ma niesamowity zmysł artystyczny, potrafi zaskoczyć perspektywą. Ślub mieliśmy w plenerze i przepięknie połączył naturę, nas i gości. Wrażenia cudowne. Polecamy z całego serca! Nawet obcy ludzie, którzy oglądają nasze zdjęcia - wzruszają się! To chyba najlepsza rekomendacja. Dziękujemy!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2021
Poznań
Data dodania: 30-01-2022

Polecamy Pawła z całego serca! Wybór fotografa był dla nas priorytetem, wiedzieliśmy, ze zdjęcia to najważniejsza pamiątka i mieliśmy bardzo wysokie oczekiwania. Rezultat im sprostał w pełni :) Paweł dba o każdy detal, nie pozwoli Wam się w tym najważniejszym dniu zagubić. Nie musicie myśleć o tym, jak to zrobić, żeby zdjęcia wyszły piękne - Paweł zadba o to za Was. Widząc miejsce sesji plenerowej, znając Wasze upodobania sam ma masę pomysłów na aranżacje zdjęć. W wykonanie zdjęć, ale tez ich obróbkę, wkłada całe swoje serce i pasje :) PS Wykonuje tez niesamowite albumu! Piękniejszych zdjęć my, ani nasi bliscy, nie widzieliśmy :)

I
Iza
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2021
Poznań
Data dodania: 27-01-2022

Współpraca z Pawłem to sama przyjemność ! Zdjęcia wyszły prześlicznie. Jakość, odpowiednie kadrowanie, skupienie na detalach a na samym końcu kolaż. Po prostu mistrzostwo! Polecam gorąco ! my byliśmy bardzo zadowoleni !

S
Sylwia i Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-07-2021
Koźmin Wielkopolski
Data dodania: 23-01-2022

Paweł to prawdziwy profesjonalista, odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu! Potrafi rozluźnić atmosferę podczas uroczystości i sesji plenerowej, jest ciepłą i miłą osobą, a przede wszystkim w pełni zaangażowaną. Efekt końcowy naszej współpracy to wyjątkowe kadry!
Polecamy z całego serca i jeszcze raz dziękujemy za uwiecznienie tych pięknych chwil! Sylwia i Artur!:)

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Wrocław
Data dodania: 02-07-2021

Pawła znalazła dla nas wedding planer po tym jak zrezygnował nasz fotograf. Dzisiaj patrząc na tamtą sytuacje uważam, że była to najlepsza moja ślubna decyzja. Bo teraz mamy najpiękniejsze zdjęcia ślubne. Już dawno nie widziałam tak zaangażowanej, pełnej pasji i pomysłów osoby. Zdjęcia Pawła sa wyjątkowe i nie powtarzalne. W trakcie pracy wprowadza luźną atmosferę przez co praca z nim jest naprawdę przyjemna. Dla mnie jest wielkim artystą i cudownym człowiekiem. Paweł bardzo dziękujemy Ci za wyjątkowa pamiątkę najważniejszego dnia naszego życia.

KRUG PHOTOGRAPHY
02-07-2021

Kochani baaaaardzo dziękuję !!!
To była ogromna przyjemność dla mnie !

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Poznań
Data dodania: 02-03-2021

Paweł to prawdziwy artysta… fotograf pełen pasji do tego czym się zajmuje. Jego zdjęcia przerosły nasze wszelkie oczekiwania. Oglądając reportaż na nowo czujemy te emocje radości, wzruszenia i miłości które w przepiękny sposób ujął na zdjęciach. Widać było jak niesamowite bawi się tym co robi przy czym zachowując pełen profesjonalizm. W pierwszej kolejności przy wyborze fotografa urzekł nas pięknymi zdjęciami i wyczuciem estetyki ale po pierwszym spotkaniu zrozumieliśmy że jest też cudownym człowiekiem. W trakcie przygotowań w dniu ślubu stworzył luźną atmosferę dzięki czemu nawet moja mama która nie jest przyzwyczajona do obiektywu czuła się mega swobodnie. Na ślubie i weselu był niezauważalny co też sobie bardzo cenimy. Jest nie tylko znakomitym fotografem ale naprawdę cudownym człowiekiem. Paweł z całego serduszka dziękujemy że trafiliśmy właśnie na Ciebie w tym ważnym dla nas dniu.

KRUG PHOTOGRAPHY
11-03-2021

Martuś ślicznie dziękuję!!!!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-04-2020
Skierniewice
Data dodania: 25-02-2021

Paweł towarzyszył nam podczas dwóch (do tej pory ;) ) najważniejszych wydarzeń w życiu, ślubu i chrztu naszej Córki. Punktualność, profesjonalizm, zaangażowanie i życzliwość to słowa opisujące Pawła :) Zdjęcia świetne, niebanalne i naturalne ujęcia, bez udawania i sztucznych min, a wszystko w "między czasie" czyli coś co lubimy najbardziej :) Nawet po czasie, miło się wraca do tych chwil :) Mieliśmy farta, że trafiliśmy na takiego FOTOGRAFA !!! :)

KRUG PHOTOGRAPHY
11-03-2021

😍😍😍😍😍

Pokaż więcej opinii

Kontakt KRUG PHOTOGRAPHY

Nazwa firmy: KRUG PHOTOGRAPHY
Imię: Paweł 
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
500-289...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2208
Zadzwoń
500-289...
Napisz

Popularne miasta w okolicy