Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia Ślubna Krzysiek Duda, Rzeszów - zdjęcie 1
Fotografia Ślubna Krzysiek Duda, Rzeszów - zdjęcie 2 Fotografia Ślubna Krzysiek Duda, Rzeszów - zdjęcie 3 Fotografia Ślubna Krzysiek Duda, Rzeszów - zdjęcie 4 Fotografia Ślubna Krzysiek Duda, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia Ślubna Krzysiek Duda id:30583

Rzeszów, podkarpackie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Naturalna fotografia ślubna. Niepowtarzalne kadry, pełne emocji, wzruszenia, miłości. To słowa które oddają styl i charakter moich fotografii.

Wspomnienia których pozazdroszczą Wam inni. Cześć! Jestem Krzysiek i jestem fotografem ślubnym. Bardzo się cieszę że tutaj trafiliście. Fotografuję śluby w całym kraju jak i zagranicą. Mam przyjemność tworzyć dla Was reportaże ślubne.

Czas spędzony z zakochanymi parami utwierdził mnie w przekonaniu , że to ludzie tworzą nastrój i atmosferę a ja uwiecznię to dla Was na moich fotografiach. Tworzę reportaże ślubne, sesje narzeczeńskie, sesje rodzinne i portrety. Sfotografuję Ciebie, Twoją rodzinę i znajomych w sposób, który odzwierciedli naturalny charakter i wyjątkowy klimat wydarzeń. Moje naturalne i niepowtarzalne zdjęcia sprawią, że pozazdroszczą Wam ich inni. Bardzo serdecznie zapraszam do współpracy.

Opinie (1)

Fotografia Ślubna Krzysiek Duda id:30583
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-10-2019
Rzeszów
Data dodania: 04-01-2020

Ja i mąż z całego serca polecamy Krzyśka! Skorzystaliśmy z usług na sesji narzeczeńskiej, ślubie i weselu. Zdjęcia są naturalne i piękne, Krzysiek doskonale potrafi złapać na fotografiach emocje. Nasze ujęcia są pełne radości, my i nasi goście jesteśmy zachwyceni :) Bezproblemowy kontakt, szybka realizacja i konkurencyjna cena.

Kontakt

Adres: Rzeszów, , 38-112, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 2766

Popularne miasta w okolicy