Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Fotografia Ślubna - Certyfikat Partnerski PSKŚ id:15818

Kontakt

790-777...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Jelenia Góra, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 17-08-2015
Liczba odwiedzin: 1460

Oferta

Świadczę usługi autorskiego reportażu w zakresie fotografiki cyfrowej, wspierając się najnowszą technologią tworzenia obrazu.Jakość moich usług potwierdzam CERTYFIKATEM PARTNERSKIM POLSKIEGO STOWARZYSZENIA KONSULTANTÓW ŚLUBNYCH.
Profesjonalna współpraca z klientem, to dewiza, którą kieruję się przy każdym zamówieniu. Oprócz kultury pracy i pasji podczas utrwalania sentymentalnych chwil, wspomagam się najlepszym sprzętem oraz materiałami najwyższej jakości,dostępnymi obecnie na światowym rynku.
Każde wybrane zdjęcie poddane jest autorskiej obróbce ( nie używam presetów - automatyczna korekta zdjęć) z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów w przejściach tonalnych: między bielą i czernią, kontrastem, kolorem i strukturą. Profesjonalny wydruk na papierze fotograficznym to kwintesencja mojej pracy, a dla Was niezapomniane wrażenia estetyczne.
Dla koneserów, ceniących prestiż jakości druku oraz oryginalną prezentację i oprawę, oferuje fotoalbumy i fotoksiążki tylko na profesjonalnym papierze fotograficznym w szerokim wachlarzu rozmiarów i kolorystyce skórzanych okładek.
Najszersza gama i nasycenie barw w Twoim albumie zapewniona jest dzięki najwyższym standartom światowego proofingu. Profesjonalny papier, atramentowy druk Canon PRO 2000, indywidualny profil (ICC) kolorystyczny, stworzony na bazie kalibracji aparatu, monitora, drukarki, rodzaju zastosowanego papieru pozwala nam wspólnie cieszyć się z milionów barw Waszego szczęścia.
Fotoreportaż fotograficzny to historia opowiedziana obrazem, a jedno zdjęcie przekaże więcej niż tysiąc słów. Sesja w plenerze to harmonia pomiędzy urokiem natury, a pięknem Młodej Pary wraz z miłością do siebie i krajobrazu.
Jakości i prestiżu nie da się opisać słowami, dlatego zapraszam Państwa osobiście na ich prezentację.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Oferta nr 1
4000 / całość
W podanej cenie 4000 zł. wliczona jest fotoksiążka 30x40cm na 120 stron (szyta).

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Robert Ignaciak
Imię:Robert
Nazwisko:Ignaciak
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Jelenia Góra
Kod:58-500
Adres:ul.Bogusławskiego 22

Nowe ogłoszenia