Zobacz zdjęcia (5)
Fotograf Marcin Rybczyński, Poddębice - zdjęcie 1
Fotograf Marcin Rybczyński, Poddębice - zdjęcie 2 Fotograf Marcin Rybczyński, Poddębice - zdjęcie 3 Fotograf Marcin Rybczyński, Poddębice - zdjęcie 4 Fotograf Marcin Rybczyński, Poddębice - zdjęcie 5
1 / 5

Fotograf Marcin Rybczyński id:17398

Poddębice, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
603-802...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Ślub jest najważniejszym dniem w życiu i każdemu z nas zależy by ten dzień został jak najpiękniej oddany na zdjęciach. Fotografia ślubna może być wykonywana na kilka różnych sposobów, co ma istotny wpływ na efekt końcowy i zadowolenie Klientów. Uważam, że najbardziej naturalną formą w tym przypadku jest fotografia reporterska oddająca chwile wzruszeń i emocji towarzyszących temu wydarzeniu. Zadanie jakie stawia przed sobą fotograf to uchwycenie najważniejszych momentów, wydarzeń, niuansów, które wyrażają atmosferę tego dnia i prawdziwe emocje.

Uważam, że fotograf ślubny powinien być obecny we wszystkich najważniejszych chwilach, dlatego też zazwyczaj rozpoczynam od momentu przygotowań (fryzjer, wizażystka), poprzez błogosławieństwo, uroczystości kościelne, zabawę weselną, na plenerze skończywszy. Sesja plenerowa możliwa jest w dniu ślubu lub w każdy inny dzień. Koszt w zależności od wybranych opcji. Ukończyłem kurs liturgiczny i posiadam stosowne zaświadczenie uprawniające do fotografowania w kościele. Wykonuję zdjęcia ślubne w Łodzi i województwie łódzkim, ale istnieje możliwość dojazdu w dowolne miejsce w Polsce.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Poddębice, , 99-200, woj. łódzkie
603-802...
liczba odwiedzin: 2439
Zadzwoń
603-802...
Napisz

Popularne miasta w okolicy