Bartosz Ciesielski - Reporterska Fotografia Ślubna id:39367

1800 zł / całość
Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
507-928...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
Witam Państwa serdecznie. Zajmuję się fotografią ślubną w stylu reportażowym. Żadnego klasycznego pozowania. Żadnych uśmiechów na zawołanie. Nic z tych rzeczy, bo jesteście żywymi ludźmi a nie figurami z wosku :-) Wierzę, że po latach największą wartość będą miały te zdjęcia, na których udało się zatrzymać w kadrze prawdziwe emocje, szczere zachowania, przelotne gesty i niespodziewane sytuacje. Cieszcie się swoim świętem i bądźcie sobą! Trzeba to tylko dobrze sfotografować, wybrać najlepsze kadry i ułożyć z nich historię. Chcę, żeby moja fotografia ślubna była właśnie taka.

Tworząc moje pakiety myślałem o tym, aby były one tak proste jak to jest możliwe i maksymalnie przejrzyste. Każdy ślub, do którego zostaję wynajęty fotografuję osobiście. Niezależnie od rodzaju pakietu poświęcam na fotografowanie Waszego ślubu tyle samo czasu i uwagi. W praktyce oznacza to, że pracuję od pierwszych etapów przygotowań panny młodej do oczepin.

Wychodzę z założenia, że moim celem jest zrobić jak najwięcej dobrych ujęć, które potem ułożą się w niepowtarzalną historię opowiadającą o najważniejszym dla Was dniu.

Kategoria:

Fotograf ślubny Łódź

Oferta

Pakiet podstawowy
1800 / całość
Pakiet podstawowy zawiera:

• Konsultację wstepną w formie bezpośrdniego spotkania, w którym zostaną omówione wszystkie istotne dla Państwa sczegóły oraz Wasze oczekiwania. Konsultacja oczywiście jest bezpłatna i nie wiąże się z żadnymi dalszymi zobowiązaniami.

• Nielimitowany czas fotografowania w dniu ślubu.

• Płytę DVD z 300 zdjęciami w najwyższej rozdzielczości, każde obrobione indywidualnie i bez znaku wodnego. Są do Państwa użytku bez żadnych ograniczeń. Zdjęcia będą gotowe w 2-3 tygodnie po ślubie.

• Galeria internetowa z hasłem dostępu dla rodziny i znajomych.
Pakiet pełny
od 2600 do 2800 / całość
Pakiet pełny zawiera:

Wszystko to, co pakiet podstawowy oraz sesję plenerową w innym dniu niż dzień ślubu. Sesja trwa do 6 godzin. Otrzymujecie z niej Państwo około 40 zdjęć w pełnej rozdzielczości i po indywidualnej obróbce, bez znaku wodnego.

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Bartosz Ciesielski

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Bartosz Ciesielski
Adres:Łódź
90-451woj. łódzkie
507-928...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 05-12-2018, liczba odwiedzin: 190
Telefon
507-928...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie