Zobacz zdjęcia (5)
Naturalne zdjęcia, pełne emocji, miłości. Odbitki w drewnianym pudełku, Płock - zdjęcie 1
Naturalne zdjęcia, pełne emocji, miłości. Odbitki w drewnianym pudełku, Płock - zdjęcie 2 Naturalne zdjęcia, pełne emocji, miłości. Odbitki w drewnianym pudełku, Płock - zdjęcie 3 Naturalne zdjęcia, pełne emocji, miłości. Odbitki w drewnianym pudełku, Płock - zdjęcie 4 Naturalne zdjęcia, pełne emocji, miłości. Odbitki w drewnianym pudełku, Płock - zdjęcie 5
1 / 5

Naturalne zdjęcia, pełne emocji, miłości. Odbitki w drewnianym pudełku id:31639

Płock, mazowieckie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cześć! Jestem Maciej, fotografuję śluby, lubię podróże i dobrą kawę.
Znajdziecie u mnie zdjęcia w pełni wyraźne, nie poruszone, ostre oraz stonowane w swej kolorystyce. Reportaż ślubny zawiera: 10 godzin pracy fotografa, zdjęcia z przygotowań, ceremonii ślubnej oraz wesela lub przyjęcia, maksymalnie do godziny 1:00. Plener ślubny realizuję w dniu uroczystości, jeśli warunki pogodowe nie pozwalają na wykonanie sesji, organizujemy ją innego dnia. Zdjęcia otrzymujecie wywołane na papierze fotograficznym w drewnianym pudełku z grawerem oraz na pendrive USB 3.0.
Istnieje możliwość dokupienia usług takich jak: sesja narzeczeńska, plener ślubny w innym dniu, sesja rodzinna po ślubie oraz dodatki: fotoalbumy dla rodziców, dodatkowe nośniki pendrive, pudełka ze zdjęciami.
Podstawa cenowa to 3000 zł, końcową stawkę przedstawiam po konsultacji z parą młodą.
Na plener dotrę dosłownie wszędzie, kocham podróże, klimatyczne zdjęcia za granicą nie są żadnym problemem. Uwielbiam również Polskie lasy, góry, jeziora czy nasze piękne morze. Miejscem pleneru może być każde miejsce, wystarczą chęci oraz Wasza więź abym mógł oddać te magiczne chwile na swoich zdjęciach.

Opinie Maciej Kuświk fotografia (5)

Naturalne zdjęcia, pełne emocji, miłości. Odbitki w drewnianym pudełku id:31639
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Płock
Data dodania: 04-11-2018

Polecam wszystkim, którzy mają wątpliwości, czy realizować sesję poślubną... Już podczas kilku pierwszych zdjęć wykonywanych przez Maćka, strach i skrępowanie ustępują miejsca pozytywnej energii i dobrej zabawie. Maciek robi piękne, ciekawe, naturalne zdjęcia, na których potrafi uchwycić emocje.
To samo można powiedzieć o zdjęciach z samego reportażu, tu jednak mieliśmy w planach wynjąć fotografa. Maciek podołał temu wyzwaniu w 100%. Bardzo dobry fotograf polecam :)

Maciej Kuświk
04-11-2018

Bardzo dziękuję za tak miłe słowa, współpraca z Wami była niesamowita :)

J
Jacek
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-04-2018
Płock
Data dodania: 30-10-2018

Maciej to chyba najlepszy fotograf jakiego spotkałem, od pierwszego spotkania organizacyjnego wiedzieliśmy wszystko czego możemy się spodziewać w dniu ślubu. Dużo pozytywnej energii, wiedzy i kultury. Zdjęcia plenerowe są po prostu piękne a reportaż pełen emocji i radości. Polecam :)

Maciej Kuświk
30-10-2018

Dziękuje Jacku, pozdrów małżonkę. Życzę Wam wszystkiego dobrego :)

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Warszawa
Data dodania: 29-10-2018

Wraz z mężem polecamy! Maciek uwiecznił na fotografiach nasze narzeczeństwo, ślub, wesele i sesję poślubną. Nie żałujemy decyzji o jego wyborze. Maciek jest profesjonalistą, który potrafi złapać ulotną chwilę :) Dba o szczegóły i ma w sobie wieeeele zapału i pozytywnych emocji :) Zdjęcia, które otrzymaliśmy od Ciebie Maćku są wspaniałe, cały czas przeglądam album i chyba nigdy mi się to nie znudzi:) Na tych fotografiach złapane są emocje, które towarzyszyły nam w dniu ślubu- to jest bezcenne. Żeby zatrzymać w kadrze ulotność tychże chwil, trzeba mieć talent:)

Maciej Kuświk
29-10-2018

Dziękuję bardzo za tak miłe słowa :)

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Płock
Data dodania: 19-10-2018

Po 5 minutach sesji mieliśmy wrażenie jakbyśmy byli na spotkaniu z dobrym znajomym, który akurat miał pod ręką aparat i pomysł co z nim zrobić. Bardzo fajna atmosfera! Jak Maciek potrzebuje uśmiechow na zdjęciu to sam potrafi o nie zadbać;) Fotograf, który słucha kieruje się głównie dobrem osób fotografowanych a nie tylko swoją wizja artystyczna. Zadbał o fajne miejsce i dużo cienia.
Dodatkowo transakcja zakończona dopiero po 100% upewnieniu się że klient jest zadowolony sprawia, że z pełną odpowiedzialnoscia POLECAM! i pozdrawiam

Maciej Kuświk
29-10-2018

Dziękuję Ci Olu, wasz ślub oraz plener pozostanie na długo w mojej pamięci :)

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-07-2018
Płock
Data dodania: 18-10-2018

Znakomity fotograf który jest godny polecenia. A jego terminowość pierwsza klasa. Ostre, przejrzyste zdjęcia. Gorąco polecam :)

Maciej Kuświk
29-10-2018

Dziękuję Panie Michale, praca dla Was była dla mnie czystą przyjemnością

Kontakt Maciej Kuświk fotografia

Nazwa firmy: Maciej Kuświk fotografia
Imię i nazwisko: Maciej Kuświk
Adres: Płock, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 2152

Popularne miasta w okolicy