Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia ślubna Papierkowski  - Zdjęcia ślubne, Wrocław - zdjęcie 1
Fotografia ślubna Papierkowski  - Zdjęcia ślubne, Wrocław - zdjęcie 2 Fotografia ślubna Papierkowski  - Zdjęcia ślubne, Wrocław - zdjęcie 3 Fotografia ślubna Papierkowski  - Zdjęcia ślubne, Wrocław - zdjęcie 4 Fotografia ślubna Papierkowski  - Zdjęcia ślubne, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia ślubna Papierkowski - Zdjęcia ślubne id:26799

Wrocław, dolnośląskie
(3)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Zobacz na własne oczy, jak wyglądają zdjęcia ślubne pełna czułości i miłości. Dzień ślubu to Twoja osobista historia, którą mogę dla Ciebie udokumentować.

Opinie (3)

Fotografia ślubna Papierkowski - Zdjęcia ślubne id:26799
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Wrocław
Data dodania: 09-11-2020

Polecam gorąco, wspaniała współpraca, piękne i pełne emocji zdjęcia, przesympatyczny facet.

Krzysztof
06-12-2020

Dziękuję Natalia! super było dla Was pracować ☺️

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-08-2019
Wrocław
Data dodania: 30-08-2019

Bardzo Bardzo Bardzo (przez duże B) polecamy najlepszego fotografa Krzyśka :) spisał się idealnie, zrobił przecudowne zdjęcia (wybrane poniżej). Jednocześnie człowiek bardzo sympatyczny, wyluzowany, mimo swoich prawie 2 m wysokości świetnie wtopił się w tłum, co skutkowało tym, że goście byli wyluzowani i nie przejmowali się faktem, że ktoś im robi zdjęcia. Powyższe przełożyło się z kolei na świetną atmosferę całego wesela - NA LUZIE.

Już na weselu nasi goście, którzy mieli okazję porozmawiać chwilę z Krzyśkiem, mimo, że nie widzieli jeszcze zdjęć (xD), mówili, że mamy świetnego fotografa, a opinie o nim nie zmieniły się po przesłaniu im zdjęć - wszyscy zachwyceni.

Krzysiek ma dużo dobrych pomysłów, ale nie narzuca własnej woli i nikogo nie ustawia do zdjęć. Na początku pyta szczegółowo, co para młoda b chciała, czego ma unikać i proponując jakieś rozwiązania zawsze pyta, czy może coś takiego zrobić, żeby każda para młoda czuła się komfortowo w tym pięknym dniu. Świetnie oddał na zdjęciach atmosferę całego wesela i złapał unikatowe jego momenty :)

Także jeżeli szukacie świetnego fotografa, który nie zestresuje gości i zrobi świetne zdjęcia - to jest właśnie TEN !

Krzysztof
06-09-2019

Marta, ogromnie dziękuję za Twoją opinię! To był dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie być tak blisko Was przez cały dzień. Fantastyczne zlecenie, które będzie w moim sercu jeszcze przez długi czas 🥰 Do zobaczenia na naszej sesji plenerowej 🤟

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Wrocław
Data dodania: 21-02-2019

Profesjonalista w każdym calu. Przykłada się do swojej pracy od początku do końca, efekty tego można podziwiać na zdjęciach. Polecam bardzo.

Krzysztof
20-07-2019

Dziękuję bardzo za pozytywną opinię! :)))

Kontakt

Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1569

Popularne miasta w okolicy