Zobacz zdjęcia (5)
Wasz fotograf ślubny - Paweł Klasa - KlasaFoto czyli zdjęcia z Klasą!, Bochnia - zdjęcie 1
Wasz fotograf ślubny - Paweł Klasa - KlasaFoto czyli zdjęcia z Klasą!, Bochnia - zdjęcie 2 Wasz fotograf ślubny - Paweł Klasa - KlasaFoto czyli zdjęcia z Klasą!, Bochnia - zdjęcie 3 Wasz fotograf ślubny - Paweł Klasa - KlasaFoto czyli zdjęcia z Klasą!, Bochnia - zdjęcie 4 Wasz fotograf ślubny - Paweł Klasa - KlasaFoto czyli zdjęcia z Klasą!, Bochnia - zdjęcie 5
1 / 5

Wasz fotograf ślubny - Paweł Klasa - KlasaFoto czyli zdjęcia z Klasą! id:46300

Bochnia, małopolskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
605-444...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • transmisja online

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Witam i dziękuje za zainteresowanie moją ofertą :-) Jako fotograf weselny uważam, że w reportażu z najpiękniejszego dnia w życiu Młodej Pary najważniejsza jest naturalność. Jestem w tym dniu razem z Wami, ale nie przeszkadzam, tylko podglądam i wyłapuję najciekawsze chwile. W dniu ślubu jestem z Wami od momentu i w miejscu które ustalicie. Jestem w tym dniu dla Was, więc nie narzucam żadnych godzin. Kończę po tradycyjnych oczepinach. Plener ślubny proponuję w innym dniu niż ślub. Jest wtedy więcej czasu, brak stresu, zdjęcia będą bardziej naturalne.
Po całym dniu mojej pracy powstanie dużo fotografii, ale uważam, że każde zarejestrowane zdjęcie jest niepowtarzalnym zapisem chwili, dlatego oddaję Wam wszystkie poprawne fotki, oczywiście są one przygotowane i obrobione. Zdjęcia będą zarówno w kolorze jak i czarno-białe. Nie limituję ilości zdjęć. Zdjęcia dostajecie na pendrive, który tak samo jak albumy będzie w eleganckim etui.
Jeśli chcecie się spotkać, zobaczyć jak wyglądają moje albumy, fotolabumy czy fotoksiążki, dzwońcie. Z przyjemnością się z Wami zobaczę :-)
Moim naturalnym polem działania jest Małopolska, jednak dalsze wyjazdy nie stanowią problemu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Już 13 lat mija od pierwszego sfotografowanego wesela.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Na Waszym weselu jestem tak długo tak tego potrzebujecie. Kończę około 1 w nocy, ale zaczynam kiedy chcecie.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście. To podstawowy dokument w pracy fotografa ślubnego. Moje uprawnienia zostały wydane w 2006 roku.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak. Posiadam Świadectwo Kwalifikacji Lotniczych Personelu Lotniczego UAVO czyli uprawnienia państwowe dla operatora drona oraz wymagane ubezpieczenie.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Wszystkie gotowe zdjęcia dostajecie na pendrive w wybranym przez was etui. Dostępna jest tez dla Was i Waszych gości prywatna galeria na mojej stronie. Oczywiście efektem końcowym są zdjęcia w dużym albumie.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jako fotograf oferuję jedną usługę, czyli fotografowanie podczas Waszego ślubu. Działam sam, nie w duecie z kamerzystą. Chociaż oczywiście mogę dobrego polecić :-)

Jak ubieramy się na wesele?

Dzień wesela to Wasze święto, więc strój jest bardzo ważny. Jednak to Wy macie być na pierwszym miejscu nie fotograf, dlatego mój ubiór to ciemne spodnie, koszula i marynarka, ciemne buty na miękkiej podeszwie. Ja mam pozostać niewidoczny, tylko zdjęcia muszą być najlepsze :-)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Używam profesjonalnych lustrzanek Canon, wielu obiektywów, w razie potrzeby lamp Canon.Oraz drona DJI, profesjonalnego oprogramowania i sprzętu komputerowego.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Pierwsze zdjęcia które zrobiłem, powstały na kliszy filmowej na aparacie Zenit. Ale to było dawno :-) Potem były jeszcze dwie kolejne lustrzanki analogowe Canon. Następnie przyszła kolej na lustrzanki cyfrowe też oczywiście Canona. I tak zostało do dzisiaj.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nie dzielę oferty na pakiety, myślę że wszyscy którzy chcą utrwalić swoją najważniejszą chwile chcą otrzymać jak najwięcej zdjęć. Jestem z Wami cały dzień i robię cały czas zdjęcia, dlatego nie chcę, żeby jakikolwiek ważny lub fajny moment który został utrwalony nie dotarł do Was. Moja oferta to jeden pakiet a w nim wszystkie fotki z wesela i ślubu, plener, zdjęcia na pendrive, album z wesela i pleneru, zdjęcia z drona.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jestem z Wami cały dzień, nieważne od której godziny. Nie limituję zdjęć, wszystkie dobre zdjęcia trafiają do Was, a najlepsze do albumu.Opinie które otrzymałem w Google mówią że fajny ze mnie gość :-) o czym możecie przekonać się sami :-) Oczywiście opinie wystawiają klienci zadowoleni z efektu końcowego czy z wysokiej jakości zdjęć i albumów.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Czy odpowiedni sprzęt jest ważny? Przecież zdjęcie można zrobić telefonem.... Oczywiście, że można. Ale tylko profesjonalny sprzęt zapewnia wysoką rozdzielczość, udane zdjęcia w każdych warunkach, przy minimalnym świetle. Dobry sprzęt daje także pewność. Jednoczesny zapis na dwóch kartach to gwarancja, że nawet przy awarii jednego nośnika Wasze zdjęcia nie przepadną. Duża ilość kart i baterii pozwala na ciągła pracę bez przestojów. Obiektywy umożliwiają wykonanie najlepszego ujęcia w każdych warunkach.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jeśli Waszym marzeniem jest sesja w niezwykłym miejscu w Polsce czy poza granicami, to czekam na propozycje. Wszystko jest kwestią wspólnych ustaleń.

Opinie KlasaFoto (1)

Wasz fotograf ślubny - Paweł Klasa - KlasaFoto czyli zdjęcia z Klasą! id:46300
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bochnia
Data dodania: 13-07-2022

Paweł. Fotograf z klasą ;).
Pełen profesjonalizm, kreatywność, zaangażowanie, poczucie humoru.
Godna podziwu dyskrecja podczas uroczystości zaślubin, oraz na przyjęciu weselnym, a także wspaniała atmosfera podczas zdjęć w plenerze.
Zdjęcia cudowne i zjawiskowe. Jesteśmy zachwyceni.
Oddajcie się w opiekę fotograficzną Pawła bez obaw w tym jakże wyjątkowym dla Was Dniu.
Obsługa na najwyższym poziomie. Gorąco polecamy!
Justyna i Marcin

Paweł
14-07-2022

Baaardzo dziękuje za te miłe słowa :-)

Kontakt KlasaFoto

Nazwa firmy: KlasaFoto
NIP: 8681046153
Imię i nazwisko: Paweł Klasa
Adres: Bochnia, ul. św. Leonarda, 32-700, woj. małopolskie
605-444...
liczba odwiedzin: 2171
Zadzwoń
605-444...
Napisz

Popularne miasta w okolicy