Zdjęcia | Oferta

Fotografia ślubna, weselna, sesje narzeczeńskie id:5212

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 11-02-2011
Liczba odwiedzin: 930

Oferta

Moje portfolio wypełniają głównie fotografie ślubne i to właśnie one absorbują większość mojego czasu. Każdy ślub to nowe wyzwanie i okazja aby się pokazać z najlepszej strony. Dzięki umiejętnościom cyfrowej obróbki oraz doświadczeniu jestem w stanie zatrzymać na zdjęciach ślubnych niepowtarzalne chwile a w szczególności emocje i pokazać je w sposób niezwykły.
Mieszkam w Warszawie dlatego moja działalność skupia się głównie na terenie woj. mazowieckiego tj. w Warszawie, Mławie, Ciechanowie, Przasnyszu. Chętnie dojadę nawet w najdalszy zakątek aby Was sfotografować! Dla najbardziej wymagających klientów oferuje pełen pakiet. Reportaż zaczyna się rano od przygotowań, poprzez błogosławieństwo a następnie ceremonię ślubną. Od Państwa zależy jak długo będę na przyjęciu weselnym.
Ze względu na pewne ograniczenia czasowe, sesję plenerową proponuję z reguły w dniu innym niż ślub – potrzeba na to sporo czasu oraz energii. Końcowym efektem mojej pracy są obrobione zdjęcia cyfrowe, elegancki album ślubny lub fotoksiążka. Wykonuję także multimedialny pokaz zdjęć z podkładem muzycznym lub galerię internetową. Wszystkie materiały uwiecznione na płytach DVD.
Poza fotografią ślubną wykonuję także zdjęcia z chrzcin, komunii, portrety, zdjęcia dzieci/rodzinne, sesje ciążowe, sesje narzeczeńskie. Wszystkie zdjęcia wykonywane są wysokiej klasy lustrzanką cyfrową, a każde z nich poddawane jest procesowi obróbki komputerowej oraz starannie retuszowane.

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa

Dane kontaktowe

Fotografia ślubna, weselna, sesje narzeczeńskie
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia