Zobacz zdjęcia (15)
Fotografia ślubna WHY NOT ART - Zachowaj chwile na zawsze!, Wrocław - zdjęcie 1
Fotografia ślubna WHY NOT ART - Zachowaj chwile na zawsze!, Wrocław - zdjęcie 2 Fotografia ślubna WHY NOT ART - Zachowaj chwile na zawsze!, Wrocław - zdjęcie 3 Fotografia ślubna WHY NOT ART - Zachowaj chwile na zawsze!, Wrocław - zdjęcie 4 Fotografia ślubna WHY NOT ART - Zachowaj chwile na zawsze!, Wrocław - zdjęcie 5
Fotografia ślubna WHY NOT ART - Zachowaj chwile na zawsze!, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 15

Fotografia ślubna WHY NOT ART - Zachowaj chwile na zawsze! id:53166

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
696-242...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Zmysłowe, pełne ciepła i naturalności fotografie to najpiękniejsza pamiątka, jaka może uwiecznić Wasze wspomnienia z tego wyjątkowego, wielkiego dnia. Zachowaj chwile na zawsze!

Oferta WHY NOT ART

Reportaż ślubny

od 2200 do 4400zł/ całość

- fotoreportaż z przygotowań
- fotoreportaż z ceremonii ślubnej
- fotoreportaż z wesela
- w zależności od pakietu od 150 do 500+ zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce
- mini sesja plenerowa w dniu wesela
- pendrive w dedykowanym opakowaniu
- odbitki
- galeria zdjęć online
- sesja plenerowa w innym dniu (3-4h)
- fotoalbum

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przygotowuję dla Was fotoreportaż, w którym inni doceniają naturalność i subtelność. Oferta zawiera kilka pakietów, z których z pewnością wybierzecie coś, co odpowiada Waszym preferencjom. Zawsze konsultuję z Wami przebieg fotoreportażu, podpowiadam, szukam inspiracji - wszystko po to, aby zdjęcia z tego dnia były dla Was pamiątką na lata.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W zależności od Waszych potrzeb mogę towarzyszyć Wam wyłącznie podczas ceremonii, wesela lub możemy też rozpocząć przygodę z samego rana - od momentu Waszych przygotowań.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Pierwszy aparat złapałam do ręki ponad 15 lat temu. Teraz, po latach moje kadry stały się dojrzałe, przemyślane, a doświadczenie nauczyło mnie pracy niemalże w każdych warunkach. Jestem gotowa na przygody i pogłębianie swojej pasji, która w niespodziewany sposób stała się pracą.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Przygoda z fotografią ślubną rozpoczęła się ponad 8 lat temu - po krótkim romansie z tego typu fotografią pojawiła się chęć na więcej. Zaowocowało to nie romansem, a czystą miłością, która trwa do dziś.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najpiękniejsze momenty to te, w których mogę towarzyszyć Wam w najpiękniejszych chwilach i obserwować Wasze emocje - ukradkowe uśmiechy, nieśmiałe łzy spływające po policzkach, radość w oczach i czułe gesty. Uwielbiam zamykać te momenty w kadrach i sprawiać, że dzięki temu będziecie w stanie odtworzyć wspomnienia nawet za wiele lat.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

W tej kwestii nie uznaję kompromisów, dlatego posiadam sprzęt dedykowany do profesjonalnej fotografii. Posiadam dwa aparaty marki Canon - R6 oraz 5dmkIII - dzięki inwestycji w najnowsze rozwiązanie z kategorii aparatów bezlusterkowych mogę sprostać pracy w niemalże każdych warunkach oświetleniowych. Pracuję na obiektywach stałoogniskowych, które bez kompromisów wydobywają to, co najpiękniejsze w kadrach. Możecie też być spokojni o bezpieczeństwo w trakcie zlecenia, ponieważ zawsze korzystam z zapisu na dwóch kartach, a w pogotowiu posiadam zapasowy aparat.

Obróbkę wykonuję w sposób profesjonalny w programach Adobe Photoshop oraz Adobe Lightroom.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Profesjonalny sprzęt i profesjonalne podejście do zlecenia daje Wam komfort w postaci tego, że nie musicie martwić się o to, jak wyjdą Wasze zdjęcia. Doświadczenie w połączeniu z dobrym zapleczem technicznym jest najlepszą tego gwarancją.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zdjęcia wykonuję samodzielnie - niezależnie od liczby gości, nabyte doświadczenie pozwala mi na to, aby planować ten dzień w taki sposób, aby znaleźć czas na uwiecznienie każdej najważniejszej chwili.

Jak ubieramy się na wesele?

Jestem cichym poglądaczem Waszego wesela, więc zawsze wybieram ubiór, który nie będzie się rzucał w oczy - preferuję stonowane kolory i wygodną elegancję.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Niezależnie od pakietu, na jaki się zdecydujecie, zawsze otrzymujecie ode mnie galerię zdjęć online chronioną hasłem. Możecie ją udostępnić gościom, a każdy z nich (Wy również!) może zakupić odbitki lub inne fotogadżety takie jak odbitki, plakaty, kalendarze czy też fotoobrazy

Galeria pozwoli Wam również w wygodny sposób wybrać zdjęcia do fotoalbumu.

Jeżeli zechcecie, mogę w trakcie wesela rozdać gościom wizytówkę z linkiem do galerii i hasłem.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Gotowy materiał otrzymacie ode mnie do 60 dni od dnia wesela lub sesji plenerowej.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam stosowne upoważnienie, które pozwala mi na wykonywanie zdjęć w obiektach sakralnych.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to dla mnie takie, które w pełni oddaje Wasze emocje, pasje - pokazuje Waszą historię.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Sesje plenerowe to ten moment, kiedy moja artystyczna dusza może wyszaleć się w 100%. Podczas takiej sesji mamy dla siebie mnóstwo czasu, ponieważ zawsze przeznaczam na ten dzień około 3-4 godzin. Skrupulatnie wybieram miejsca, które odpowiadają Waszym zainteresowaniom, pasjom i charakterom. Uwielbiam też spontanicznie porywać Was w miejsca, które zupełnym przypadkiem napotykamy po drodze, a w których widzę ogromny potencjał.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Nie "czy", a "gdzie"! :-) Słoneczna Grecja, malownicze Włochy, górzysta Austria czy może Norwegia? Pojadę za Wami na 7 górę i 7 rzekę!

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Moje dotychczasowe Pary Młode ewidentnie ciągnie do natury :-) Góry, łąki, pagórki czy Parki Narodowe to najczęściej wybierane miejsca. Zawsze staram się, aby nawet te najbardziej popularne obiekty uchwycić w nieco inny sposób :)

Jaki jest styl naszej pracy?

Wiele Par mówi, że w jakiś dziwny sposób dzielę się z nimi spokojem i zarażam dobrym humorem, co przekłada się na to, że czują się komfortowo :-) Jestem optymistką i zawsze wierzę, że jest wiele dróg i możliwości do pokonania danej przeszkody ;-)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Robię to zawsze - to Wy jesteście dla mnie inspiracją! Zawsze szukam rozwiązań, które będą dla Was najbardziej optymalne.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Nie ma takich :-) Deszcz, burza, upał - to nie ma znaczenia. W przypadku sesji plenerowej to Wy decydujecie czy chcecie ją przełożyć, czy też działamy w tych warunkach, jakie zgotował nam los. Zawsze podchodzę elastycznie i stawiam Wasz komfort na pierwszym miejscu.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Absolutnie nie! Potrafię wydobyć z takich zdjęć magię. Posiadam również doświadczenie w pracy z dodatkowym oświetleniem.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Naturalność. Coś, co mnie i też Was bardzo cieszy. Staram się aby zdjęcia, które robię, takie właśnie były - naturalne, bez zbędnego, nadmiernego retuszu.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Jeżeli miałyby to być trzy rzeczy to: książkę, aparat i zapałki :-)

Nasze pasje.

Pasją była i jest fotografia, więc wzięłam sprawy w swoje ręce. Kolejną jest psychologia i tutaj również postanowiłam działać, więc w ten właśnie sposób po raz kolejny stałam się studentką.

Opinie WHY NOT ART (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt WHY NOT ART

Nazwa firmy: WHY NOT ART
NIP: 8943092907
Imię i nazwisko: Sandra Czerwińska
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
696-242...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 133
Zadzwoń
696-242...
Napisz

Popularne miasta w okolicy