Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia Ślubna Wielkopolska Dariusz Romanowski, Poznań - zdjęcie 1
Fotografia Ślubna Wielkopolska Dariusz Romanowski, Poznań - zdjęcie 2 Fotografia Ślubna Wielkopolska Dariusz Romanowski, Poznań - zdjęcie 3 Fotografia Ślubna Wielkopolska Dariusz Romanowski, Poznań - zdjęcie 4 Fotografia Ślubna Wielkopolska Dariusz Romanowski, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia Ślubna Wielkopolska Dariusz Romanowski id:19980

Poznań, wielkopolskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Ślub to wspaniała, ważna, nieodwracalna, niecodzienna uroczystość rodzinna. . Ślub to chwile pełne wzruszeń, radości i szczęścia bez granic. To okazja do zgromadzenia rodziny i wspólnego świętowania i przeżywania. Warto z uroczystości ślubnej i po niej organizowanego wesela mieć jakaś pamiątkę na długie lata.

Ukończyłem liturgiczny kurs dla fotografów ślubnych, organizowany przez Archidiecezję Poznańską. Dzięki zdobytej tam wiedzy doskonale wiem, gdzie i kiedy podczas ceremonii ślubnej można robić zdjęcia i jednocześnie w niej nie przeszkadzać. Ważne jest dla mnie to, że stosując się do tych zaleceń, mogę zrobić doskonałe zdjęcia w kluczowych momentach ślubu i nie zakłócać jej przebiegu.

Zapraszam Państwa na niezobowiązujące spotkanie, które pozwoli nam omówić dalsze szczegóły ewentualnej współpracy.

Opinie (1)

Fotografia Ślubna Wielkopolska Dariusz Romanowski id:19980
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
B
Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-10-2021
Kiszkowo
Data dodania: 10-02-2022

Najlepszy kamerzysta na świecie! Jesteśmy absolutnie oczarowani profesjonalizmem i serdecznością Darka! Efekt końcowy powalił nas na kolana! Dostaliśmy ujęcia, o których nawet nie mieliśmy pojęcia! Piękniejszego filmu nie mogliśmy sobie wymarzyć! Z całego serca polecamy!

Kontakt

Adres: Poznań, , 62-006, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 2348

Popularne miasta w okolicy