Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia uczuć - FlowPhoto, Warszawa - zdjęcie 1
Fotografia uczuć - FlowPhoto, Warszawa - zdjęcie 2 Fotografia uczuć - FlowPhoto, Warszawa - zdjęcie 3 Fotografia uczuć - FlowPhoto, Warszawa - zdjęcie 4 Fotografia uczuć - FlowPhoto, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia uczuć - FlowPhoto id:37419

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf

Dzień dobry!

Mam na imię Andrzej, jestem fotografem ślubnym oraz portretowym. Mieszkam w Warszawie ale obszarem mojego działania jest cały kraj oraz zagranica. Lubię zdjęcia... ciekawe! Pełne koloru, mocno nasycone emocjami i kontrastem zdarzeń. Przykładam wagę by momenty, które zatrzymały się na zdjęciach pokazywały jak pięknym darem jest życie, jak ważne są relacje które łączą ludzi i jak intensywne może być uczucie.

Stawiam na jakość!
Pracuję na profesjonalnym systemie Canon, wykorzystując podczas zleceń dwa pełnoklatkowe aparaty : 5dm3 i 6D. Najwyższą jakość wykonanych fotografii gwarantują bardzo jasne obiektywy ( klasa L w przypadku Canona oraz lini Art w przypadku obiektów Sigma ), wiele lat doświadczenia oraz kreatywne podejście do fotografowania. Posiadam własne oświetlenie mobilne umożliwiające wykonywanie zdjęć w każdym warunkach. Zarejestrowany podczas reportażu materiał wywołuję na legalnym oprogramowaniu Adobe. Jest on następnie obrabiany na pełnogamutowym monitorze graficznym NEC PA272W. Wszystkie powyższe czynniki sprawiają że zdjęcia posiadają piękne kolory, świetny kontrast i wyjątkową szczegółowość.

Legalna działalność i uprawnienia
Posiadam uprawnienia Kurii do fotografowania podczas uroczystości liturgicznych na terenie całego kraju oraz prowadzę działalność gospodarczą. Każde zlecenie realizuję w oparciu o umowę co daje Klientowi pewność i gwarancję usług najwyższej jakości.

Prywatnie
Moją drugą wielką pasją jest taniec. Wraz ze swoją żoną prowadzę w Warszawie szkołę tanga argentyńskiego Tango-Warszawa
Codzienna praca z ludźmi sprawia że jestem osobę pozytywną, kontaktową i odpowiedzialną.

Zatem... rozpoczynamy wspólną przygodę?

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 02-327, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1093

Popularne miasta w okolicy