Zobacz zdjęcia (8)
Fotolustro/ Napis LOVE, Gdynia - zdjęcie 1
Fotolustro/ Napis LOVE, Gdynia - zdjęcie 2 Fotolustro/ Napis LOVE, Gdynia - zdjęcie 3 Fotolustro/ Napis LOVE, Gdynia - zdjęcie 4 Fotolustro/ Napis LOVE, Gdynia - zdjęcie 5
Fotolustro/ Napis LOVE, Gdynia - zdjęcie 6
1 / 8

Fotolustro/ Napis LOVE id:53520

od 1200 do 1500 zł / Impreza
Gdynia, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
504-094...

O nas

Fotolustro to absolutny hit i atrakcyjniejsza alternatywa dla fotobudki. To 65 calowy ekran przypominający lustro, na którym wyświetlane są animacje, w środku ukryty jest profesjonalny aparat wykonujący świetnej jakości zdjęcia.
Fotolustro odmieni Twoją imprezę i sprawi, że Goście jeszcze długo będą o niej pamiętać!
Rozbawi, zabawi, wykona cudne zdjęcia i uatrakcyjni Twój event. Jeśli planujesz wesele, urodziny, rocznicę, imprezę firmową to zdecydowanie Fotolustro jest atrakcją, której szukasz.
Mnóstwo gadżetów i rekwizytów do zdjęć, w tym śmieszne tabliczki, nakrycia głowy, okulary, maski sprawią, że każde zdjęcie to nowa historia. Zarówno Ty jak i Twoi goście będziecie się świetnie bawić przy doborze akcesoriów do zdjęć!
Podczas imprezy - nie musisz się martwić o nic - podczas Twojego eventu nasi Animatorzy w pełni zajmują się obsługą Fotolustra, czuwają nad poprawnością działania, instruują, pomagają i zabawiają Gości. Fotolustro nie jest wypożyczane, nie musisz znać się na jego obsłudze - my robimy wszystko za Ciebie i Twoich Gości, abyście mogli w pełni wykorzystać ten wyjątkowy czas! Jedyne, czego potrzebujemy to zapewnienie podłączenia do prądu i... Waszego dobrego humoru! :)

Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie napis LOVE podświetlany w kilku kolorach, przy rezerwacji Fotolustra zniżka na wynajem napisu.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Fotolustro/ Napis LOVE - film 1 Fotolustro/ Napis LOVE - film 1

Oferta

Fotolustro

od 1200 do 1500zł/ Impreza

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Piotr Grande
Adres: Gdynia, ul. Chwaszczyńska 2, 81-571, woj. pomorskie
504-094...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 317
Zadzwoń
504-094...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie