Zobacz zdjęcia (5)
Fotolustro, Nowość !!! Więcej niż fotobudka! super atrakcja na wesele!, Wrocław - zdjęcie 1
Fotolustro, Nowość !!! Więcej niż fotobudka! super atrakcja na wesele!, Wrocław - zdjęcie 2 Fotolustro, Nowość !!! Więcej niż fotobudka! super atrakcja na wesele!, Wrocław - zdjęcie 3 Fotolustro, Nowość !!! Więcej niż fotobudka! super atrakcja na wesele!, Wrocław - zdjęcie 4 Fotolustro, Nowość !!! Więcej niż fotobudka! super atrakcja na wesele!, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Fotolustro, Nowość !!! Więcej niż fotobudka! super atrakcja na wesele! id:34473

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Tak, mamy coś co rozgrzeje Twoją imprezę we Wrocławiu i na Dolnym Śląska! Coś co zdecydowanie przebija fotobudke i jest jej imprezowym następcą. FOTOLUSTRO !!! czyli 55 calowy dotykowy ekran przed którym zmieści się do 12 osób. Zdjęcia z indywidualnym podpisem i eksportem do Facebooka i SMS! Dzięki zaawansowanej drukarce termosublimacyjnej wydruk trwa jedynie 15 sekund !
Naturalnie wydruk z pasków może być wykonany w formacie preferowanym przez Zamawiającego.
„5 × 10„ oraz formie pocztówkowej „10 × 15„
Lustro nawiązuje kontakt z odbiorcą za pomocą interaktywnych animacji wyświetlanych na dużej tafli lustra oraz glosu lektora w języku polskim. Najlepsze gadżety(maski,peruki,kapelusze i setki innych) super energetyczna i uśmiechnięta obsługa !
Zapytaj o aktualne promocje i rabaty! zamawiając z ciężkim dymem lub usługą dj weselnego Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania:)

liczba odwiedzin: 1477

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie