Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (22)
Zobacz zdjęcia (22)
Fotobudka, Videobudka360, Telefon życzeń, Ciężki dym - na Twoje Wesele, Wrocław - zdjęcie 1
Fotobudka, Videobudka360, Telefon życzeń, Ciężki dym - na Twoje Wesele, Wrocław - zdjęcie 1 Fotobudka, Videobudka360, Telefon życzeń, Ciężki dym - na Twoje Wesele, Wrocław - zdjęcie 2 Fotobudka, Videobudka360, Telefon życzeń, Ciężki dym - na Twoje Wesele, Wrocław - zdjęcie 3 Fotobudka, Videobudka360, Telefon życzeń, Ciężki dym - na Twoje Wesele, Wrocław - zdjęcie 4 Fotobudka, Videobudka360, Telefon życzeń, Ciężki dym - na Twoje Wesele, Wrocław - zdjęcie 5 Fotobudka, Videobudka360, Telefon życzeń, Ciężki dym - na Twoje Wesele, Wrocław - zdjęcie 6 Fotobudka, Videobudka360, Telefon życzeń, Ciężki dym - na Twoje Wesele, Wrocław - zdjęcie 7
Fotobudka, Videobudka360, Telefon życzeń, Ciężki dym - na Twoje Wesele, Wrocław - zdjęcie 8
1 / 22

Fotobudka, Videobudka360, Telefon życzeń, Ciężki dym - na Twoje Wesele id:55676

od 700 do 1100 zł / Wypożyczenie
Wrocław, dolnośląskie
(10)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
667-780...
733-722...

O nas

Oferta:

  • fotobudka klasyczna
  • fotobudka 360

PROMOCYJNE CENY NA PAŹDZIERNIK I LISTOPAD 2023 ROKU!

Dla Was Wasze Wesele jest Wyjątkowym Dniem. Dla nas jest tym samym. ♥

Zapewne chcecie, aby Wasze Wesele było niezapomnianym dniem, przepełnionym emocjami potęgującymi Waszą radość.
Dniem, który zapamiętacie Wy i Wasi bliscy.
Szukacie metod, by stworzyć ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym? by Wasi Goście, celebrując Waszą miłość, mieli dodatkowo atrakcje upamiętniające Wasze Wesele? byście Wy, po latach, mieli okazję i możliwość wspominać początki Waszego małżeństwa dzięki pamiątkowym zdjęciom, nagraniom czy wpisom w Księdze Gości?
Mając ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży wiemy, jak Wam pomóc, by był to właśnie taki dzień, o jakim marzycie. Pozwólcie więc pomóc Wam w stworzeniu Waszego Wesela.

Do dyspozycji, poza naszym doświadczeniem, mamy:
- fotobudkę,
- videobudkę 360,
- telefon życzeń [audio księgę gości],
- ciężki dym,
- fontanny iskier,
- ledowy napis miłość,
- usługi grawerowania.

Jeśli chcecie poznać szczegółową ofertę którejś z wymienionych atrakcji, napiszcie, a wyślemy Wam szczegółową ofertę zawierającą opis, przykłady realizacji oraz ceny.
Pamiętajcie, naszym celem jest pomóc Wam w stworzeniu Waszego Idealnego Wesela! ♥

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Fotobudka, Videobudka360, Telefon życzeń, Ciężki dym - na Twoje Wesele - film 1 Fotobudka, Videobudka360, Telefon życzeń, Ciężki dym - na Twoje Wesele - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Ślubuję

Fotobudka tradycyjna

od 700 do 1100zł/ Wypożyczenie
Pobierz ofertę

Chcąc wyjść na przeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Gości, przygotowaliśmy trzy podstawowe pakiety, w ramach których możecie wypożyczyć naszą Fotobudkę. Głównym elementem rozróżniającym poszczególne, jest czas i usługi dodatkowe.

Jeśli nie macie pewności, czy wybrany pakiet będzie odpowiedni, postaramy się pomóc Wam wybrać najlepszy, oceniając pod kątem ilości Waszych Gości, charakteru wydarzenia czy scenariusza przebiegu i innych atrakcji.

Szczegółowy opis zawartości pakietów wraz z cennikiem znajdziecie w załączonym cenniku.

Telefon życzeń

550zł/ Wypożyczenie
Pobierz ofertę

W oferowanej cenie 550 zł otrzymujecie:

• wypożyczenie telefonu na cztery dni, czyli cały weselny weekend, jeśli wesele jest w sobotę, telefon jest już u Was przeważnie w czwartek, a odsyłacie go w poniedziałek
• wysyłka kurierska w dwie strony
• tabliczka z instrukcją dla Gości
• dostęp do nagrań online (w ciągu tygodnia od Waszego wesela)

Videobudka 360

od 900 do 1400zł/ Wypożyczenie
Pobierz ofertę

Chcąc wyjść na przeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Gości, przygotowaliśmy trzy podstawowe pakiety, w ramach których możecie wypożyczyć naszą Videobudkę. Głównym elementem rozróżniającym poszczególne, jest czas i usługi dodatkowe.

Jeśli nie macie pewności, czy wybrany pakiet będzie odpowiedni, postaramy się pomóc Wam wybrać najlepszy, oceniając pod kątem ilości Waszych Gości, charakteru wydarzenia czy scenariusza przebiegu i innych atrakcji.

Szczegółowy opis zawartości pakietów wraz z cennikiem znajdziecie w załączonym cenniku.

Oferta Ślubuję

Pobierz ofertę

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Firm oferujących Fotobudkę jest wiele, sam produkt niewiele różni się od siebie.
Jednakże to, czym wyróżnia się nasza firma na tle innych, to jakość obsługi i dbałość o szczegóły.
Mając wykształcenie plastyczne i graficzne, przykładamy wielką uwagę do estetycznej strony naszej Fotobudki.
Wiemy, jak bardzo dbacie o wizualną stronę Waszego Wesela. Chcemy być jego spójną częścią, dlatego nasza Fotobudka nie jest kolorowym, oderwanym od reszty elementem, jest za to jego integralną częścią.
Wydruk z Fotobudki zaprojektowany jest w mocno spersonalizowany sposób, uwzględniając Wasz motyw przewodni czy styl wesela.
Chcecie oryginalną i estetyczną Fotobudkę? Zatem dobrze trafiliście! ♡

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy małą firmą z ograniczoną ilością Młodych Par, z którymi możemy współpracować w danym okresie. I to jest atut! Nie realizujemy zleceń masowo, a z indywidualnym podejściem, tworząc w ten sposób mocno spersonalizowany projekt. Pozwala to stworzyć bliższą więź z klientem, co przekłada się na jeszcze większe zaangażowanie z naszej strony.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

To samo pytanie niejednokrotnie zadajemy Parom, bo sami jesteśmy ciekawi.
Odpowiedzi często są zbieżne, a sprowadzają się do określenia, że wyróżniamy się na tle konkurencji. Gdy pytamy czym, uzyskujemy odpowiedź, która nas cieszy: estetyką, inną stylistyką i dbałością o szczegół. Taką firmę chcieliśmy stworzyć i cieszy nas to, że jest to dostrzegane.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Fakt, że możemy uczestniczyć w tworzeniu Waszego Wymarzonego Dnia napędza nas do pracy.
Nic nie daje więcej radości, niż świadomość, że można dać ją innym poprzez swoją pracę.
Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z zaangażowaniem, wiedząc i wierząc, że może to wzbogacić Waszą Uroczystość. ♡

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Osiągnięciem jest każda zadowolona z naszych usług Para. Brzmi banalnie? Trudno, taka jest prawda, ponieważ rezultat naszej pracy skierowany jest do Was i to Wasze zadowolenie jest największym wyznacznikiem naszego sukcesu.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Obsługą Wesel zajmujemy się od 2013 roku.
Charakter naszej pracy ewoluował od bezpośredniej kelnerskiej obsługi, poprzez organizację Wesel jako menedżer obiektu organizującego wesela, po obecny profil działalności obejmujący wynajem sprzętów urozmaicających tego typu imprezy.
Doświadczenie z poprzednich obszarów kontaktu z Parami Młodymi daje nam szeroką wiedzę na temat potrzeb odbiorców naszych usług, dzięki czemu jesteśmy w stanie tak precyzyjnie dostosować nasze usługi do Waszych życzeń i oczekiwań. ♡

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Nie tylko jesteśmy w stanie, ale robimy to zawsze.
Każda miłość jest inna i wyjątkowa, tak samo jak i wesele. Dlatego tak ważna jest personalizacja naszych usług, ponieważ chcąc zapewnić spójność naszej usługi z Waszym Weselem, musi i chcemy podchodzić do każdego zlecenia indywidualnie. ♡

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Ślubuję (10)

Fotobudka, Videobudka360, Telefon życzeń, Ciężki dym - na Twoje Wesele id:55676
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
J
Justyna
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 16-09-2023
Wrocław
Data dodania: 29-09-2023

Zdecydowanie polecam Amadeusza i jego firmę na każdą imprezę rodzinną. Jest to człowiek z ogromną pasją oraz niewiarygodnym poczuciem estetyki. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Dopilnuje każdego szczegółu (nawet tego czy kolor winietek pasuje do koloru obrusów 🤪). Jest profesjonalistą w każdym calu. Do każdego klienta ma indywidualne podejście.
My skorzystaliśmy z fotobudki, ciężkiego dymu oraz fontanny iskier. Jeśli chodzi o fotobudkę to gadżety oraz tło Amadeusz dopasuje indywidualnie do stylu każdego wesela. Dodatkowo przygotował dla nas winietki, dosyć niestandardowe, ponieważ były zawieszane na buteleczkach. Ponad to zamówił dla nas Księgę Gości, która jest cudowna.
Całość wyglądała przepięknie oraz perfekcyjnie wpasowała się w styl wesela i wystrój sali 💙

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wrocław
Data dodania: 04-09-2023

Z całego serca polecamy fotobudkę "Ślubuję" Panów Amadeusza i Wojtka - świetny kontakt, pięknie dostosowane pod kolor sali projekty wydruków, ogromna ilość rekwizytów do zdjęć (ilość kombinacji nakryć głowy, masek, okularów i rekwizytów daje nieograniczone możliwości i kupę śmiechu :)), wspaniała obsługa i pomoc przy zdjęciach Pana Amadeusza uświetniła nasze przyjęcie i sprawiła, że goście świetnie się bawili i otrzymali pamiątkę w postaci zdjęć, a my wypełnioną księgę gości :) Zdecydowaliśmy się na ściankę z motywem roślinnym, która ślicznie się prezentowała i możemy polecić ją każdemu, bo zdjęcia na jej tle wychodziły zjawiskowo i komponowały się z wystrojem sali :)
Praktycznie od razu po weselu otrzymaliśmy link do dysku gdzie umieszczone były wszystkie zdjęcia, więc dodatkowo mamy cyfrową pamiątkę :) Bardzo dziękujemy za tak profesjonalne i ciepłe podejście do nas i naszych gości! Widać, że całe serce było włożone w to, abyśmy byli zadowoleni za co jeszcze raz dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!

Amadeusz
07-09-2023

Cieszymy się, że nie tylko dla nas tak ważne jest estetyczne dostosowanie Fotobudki do całości wesela. Dzięki takim Młodym Parom możemy "wyżyć się" artystycznie, za co bardzo dziękujemy ;)
Nasze ciepłe podejście było odbiciem ciepła, jakie zauważyliśmy w Was! I życzymy, żeby to ciepło i Wasza miłość pięknie się rozwijała i trwała! ♡

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2023
Wrocław
Data dodania: 27-08-2023

Z chęcią wyrażam moją pozytywną opinię na temat wspaniałej firmy @slubuje, założonej przez Amadeusza i Wojtka. Nasze niezwykłe wesele polsko-włoskie było absolutnie niezapomniane, a to wszystko dzięki ich profesjonalnym usługom!

Firma @slubuje wkłada ogromne serce w każdy szczegół. Filmiki z naszego ślubu były jak magiczna podróż w czasie, przenosząc nas z powrotem do tych chwil pełnych radości i wzruszeń. Ich zaangażowanie i staranność były naprawdę imponujące.
Videobudka 360 była strzałem w dziesiątkę! Goście świetnie się bawili, tworząc niezapomniane wspomnienia. Obsługa była nie tylko pomocna, ale także pełna serdeczności, co stworzyło wyjątkową atmosferę. Osoby nadzorujące videobudkę 360 były prawdziwymi profesjonalistami, przyczyniając się do jeszcze większej radości.Jakość materiałów jest imponująca, a każdy uchwycony moment oddaje pasję i zaangażowanie, jakim firma się wyróżnia.Niezmiernie doceniamy fakt, że firma @slubuje nie tylko świadczy usługi, ale także angażuje się emocjonalnie. Ich prośba o podzielenie się opinią jest jak najbardziej zrozumiała, bowiem ich staranność i zaufanie zasługują na uznanie.
Podsumowując, z pełnym przekonaniem polecamy firmę @slubuje każdemu, kto pragnie uwiecznić wyjątkowe chwile w sposób niepowtarzalny. To nie tylko usługa, to uczestnictwo w emocjach, za co serdecznie dziękujemy.

Z wdzięcznością i uśmiechem,
Aleksandra i Stefano

Amadeusz
30-08-2023

Nie sądziłem, że można wzruszyć się podczas czytania opinii, a właśnie to się stało za sprawą Waszej, na której piękną treść nie wiem, czy zasługujemy. Pewne jest jednak to, że każde Wesele jest dla nas ważne i angażujemy się równie mocno, tym bardziej cieszy mnie fakt, że jest to odczuwalne i zauważalne.
Tak jak już Ci wspominałem, często jest tak, że nieświadomie odbijamy emocje i oddajemy zaangażowanie, jakie otrzymujemy lub zauważamy u drugiej strony. I może w tym leżało źródło naszego entuzjazmu na Waszym Weselu - było odbiciem Twojego optymizmu, czystej radości, uśmiechu i pięknej aury, którą wokół siebie wytwarzasz.
Dziękujemy, że mogliśmy być częścią Waszego Pięknego Dnia! ♡

B
Bartłomiej
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2023
Wrocław
Data dodania: 23-08-2023

Bardzo polecam fotobudkę- bardzo szeroki wybór gadżetów. Kontakt przed, w trakcie jak i po na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam!

Amadeusz
30-08-2023

Cieszymy się, że nasze zaangażowanie przełożyło się na Wasze zadowolenie.
PS Życzymy sobie więcej tak dobrze bawiących się przed obiektywem fotobudki Par Młodych - Wasze zdjęcia z przyjemnością się ogląda i mamy nadzieję, że macie takie same odczucia! ♡

M
Maria i Przemyslaw
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-05-2023
Wrocław
Data dodania: 19-08-2023

Bardzo polecamy.Najlepsza fotobudka!Goście byli zachwyceni.Obsluga bardzo miła.Zgodnosc z ustaleniami.Pelna profeska!!!

Amadeusz
29-08-2023

Zadowolenie Wasze i Waszych Gości jest dla nas najważniejsze! Dziękujemy za opinię i życzymy cudownej miłości ♡

H
Hanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2023
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wrocław
Data dodania: 17-08-2023

Bardzo bogata oferta fotobudki, dużo gadżetów, piękna ścianka, komunikacja i dbanie o zadowolenie klienta na najwyższym poziomie!
Wiele możliwości personalizacji w związku z tym można wszystko idealnie dopasować do siebie.
Super zdjęcia w pełnym formacie pozostaną z nami jako wspomnienie szalonej zabawy.
Z czystym sercem polecam!

Amadeusz
22-08-2023

Wiemy, jak dla Młodych Par ważna jest spójna koncepcja wymarzonego Wesela oraz wygląd sali weselnej. Dlatego chcemy, aby i fotobudka była spójna z całością. Cieszymy się, że spełniliśmy Wasze oczekiwania w tym zakresie! Jeszcze raz życzymy pięknej i silnej miłości! ♡

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2023
Wrocław
Data dodania: 12-08-2023

Bardzo polecamy wszystkim fotobudkę "Ślubuję", wszystko wykonane bardzo profesjonalnie. Pan Amadeusz zrobił dla nas idealnie dobraną do naszej stylistki wesela ramkę do wydruków. Bardzo szybki i sprawny kontakt przed weselem. Co nas zaskoczyło pozytywnie - to bardzo szeroki wybór rekwizytów, także goście mieli w czym wybierać i podchodzili po kilka razy, żeby móc je wykorzystać :) Sama obsługa w trakcie wesela bardzo sprawna i profesjonalna, zdjęcia wysokiej jakości, bardzo szybko drukowane, a do tego pendrive ze zdjęciami, który otrzymaliśmy w przepięknym pudełeczku - będzie bardzo miłą pamiątką! Bardzo dziękujemy i polecamy gorąco, bo warto!

Amadeusz
18-08-2023

Zawsze chcemy być spójnym elementem każdego Wesela i pomóc Wam, aby było ono takie, jak sobie wymarzyliście. Cieszymy się więc, że i tym razem nam się udało. Życzymy wiele szczęścia i niegasnącej miłości! ♡

U
Urszula
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Wrocław
Data dodania: 02-08-2023

Bardzo polecam usługi chłopaków! Kilkukrotnie już uczestniczyłam w imprezach, które obsługiwali Panowie :) Za każdym razem prezentują się bardzo elegancko i profesjonalnie. Pięknie dopieszczone dekoracje, z dbałością o szczegóły a co najważniejsze Panowie świetnie dbają o atmosferę wszystkich gości. Bardzo dobry i szybki kontakt, każdy pomysł możliwy do zrealizowania. Z czystym sumieniem polecam!!!

Amadeusz
06-08-2023

Cieszymy się, że nasze zaangażowanie jest widoczne, a zasady pracy, jakie ustawiliśmy sobie jako nadrzędne, wpłynęły na Wasze zadowolenie. Mamy nadzieję, że do zobaczenia przy kolejnej okazji, tym razem na obiecanej Videobudce! ♡

Pokaż więcej opinii

Kontakt Ślubuję

Nazwa firmy: Ślubuję
NIP: 5961693751
Imię i nazwisko: Amadeusz Rutkowski
Adres: Wrocław, ul. ul. Rybnicka 10/3, 52-016, woj. dolnośląskie
667-780...
733-722...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 441
Zadzwoń
667-780...
733-722...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie