Zdjęcia | Oferta

Fotonalewajka fotografia ślubna id:20778

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kopalnia , śląskie
Data dodania: 06-05-2016
Liczba odwiedzin: 256

Oferta

Zaślubiny to szczególny dzień w życiu dwójki zakochanych w sobie osób. My staramy się wyjątkowo go uwiecznić dla Państwa. Dokładamy wszelkich starań, abyście wracali z sentymentem do tych szczególnych chwil patrząc na fotografie.

Pracujemy głównie na terenie Śląska, ale chętnie podejmujemy się pracy w innych województwach. A to wszystko dla Waszego zadowolenia i satysfakcji. Fotografia to nasza pasja; wieloletnie doświadczenie pozwoliło udoskonalić warsztat pracy i dzięki temu mamy szansę cały czas się rozwijać, a przy tym być z Wami w tych wyjątkowych chwilach.

Będzie dla nas zaszczytem uwiecznić Wasz najważniejszy dzień w życiu.

Chcąc mieć pewność o jak najlepszą jakość materiału, pracujemy na profesjonalnym sprzęcie Nikon, Canon oraz Sony.

Nasza ekipa:

Dawid – „fotograf kompletny” – tak mnie nazwano dawno temu na jednym z wesel. Dlaczego? Nie wiem. Może dlatego, że do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i w pełni oddany. Skupiam się na emocjach panujących wokół mnie, co pozwala na wyjątkowe i niepowtarzalne ujęcia. Dokładam wszelkich starań, aby każda chwila była doskonale uchwycona.

Grzegorz – kamerzysta, fotograf i właściciel firmy w jednej osobie. Wideofilmowaniem i fotografią interesuje się przeszło 20 lat. Na początku była to pasja, która z czasem przerodziła się w sposób na życie. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, starając się uchwycić cudowną chwilę jaką jest dla pary młodej dzień zaślubin.

Adrian – fotoreporter z wykształcenia i fanatyk Canona. Człowiek na odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. „Gwałciciel” szerokich kątów. Dzięki temu nic nie umyka jego uwadze. Wiecznie przyczajony, czekający na idealną chwilę do zrobienia zdjęcia.

Beata – szalona kobieta, potrafi wypolerować cały parkiet nie bojąc się o swoje ubranie, w celu uchwycenia niebanalnych ujęć. Często niewidoczna, dbająca o detale. Jej mocną stroną to zdjęcia typu glamour, przez co pokazuje piękno niewidoczne „gołym okiem”. Wiecznie uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do klientów.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Dane kontaktowe

Fotonalewajka fotografia ślubna
Województwo:śląskie
Miejscowość:Kopalnia
Kod:42-274

Nowe ogłoszenia