Zobacz zdjęcia (5)
FOTOPRZYCZEPA , FOTOBUDKA , PUDŁO Z BALONAMI, NAPIS LOVE, Zakopane - zdjęcie 1
FOTOPRZYCZEPA , FOTOBUDKA , PUDŁO Z BALONAMI, NAPIS LOVE, Zakopane - zdjęcie 2 FOTOPRZYCZEPA , FOTOBUDKA , PUDŁO Z BALONAMI, NAPIS LOVE, Zakopane - zdjęcie 3 FOTOPRZYCZEPA , FOTOBUDKA , PUDŁO Z BALONAMI, NAPIS LOVE, Zakopane - zdjęcie 4 FOTOPRZYCZEPA , FOTOBUDKA , PUDŁO Z BALONAMI, NAPIS LOVE, Zakopane - zdjęcie 5
1 / 5

FOTOPRZYCZEPA , FOTOBUDKA , PUDŁO Z BALONAMI, NAPIS LOVE id:48478

Zakopane, małopolskie
E-firma umowa na odległość

O nas

Szukasz atrakcji weselnych, a najprawdopodobniej trafiłeś już do nas, ponieważ szukasz tej konkretnej czyli Fotobudki? Wiemy z jak dużym problemem muszą stawić się teraz młodzi przy wyborze tej najlepszej. Atrakcji jest naprawdę sporo i z roku na rok pojawiają się nowe.
Z wielu dostępnych atrakcji słusznym wyborem wydaje się Fotobudka. Mówimy na to, że jest to tak zwane 2w1 dlaczego? Już tłumaczę
Fotobudka na uroczystości odgrywa dwie najważniejsze role:
1. Fotobudka jako atrakcja dla gości -podczas zabawy rozluźniamy atmosferę, goście się wygłupiają, mają chwilę na odetchnięcie od parkietu.
2. Fotobudka jako pamiątka dla młodych - w czasie zabawy drukujemy każde zrobione zdjęcie i tworzymy foto album - Pamiątka na długie lata - nie do powtórzenia w żadnym innym dniu

NASZE ATRAKCJE

FOTOPRZYCZEPA to odrestaurowana przyczepa kempingowa z 1955 roku, zaadaptowana na nietuzinkową i oryginalną Fotoprzyczepę! Gustowny wygląd oraz salonowo wykończone wnętrze to coś co przyciągnie uwagę i zostanie w Waszej pamięci na długo! Jeśli szukacie czegoś innowacyjnego, czegoś innego od klasycznej fotobudki to jesteśmy właśnie dla Was! Idealnie wpasowujemy się w wesela, przyjęcia, urodziny, festiwale, eventy firmowe i inne.

Fotobudkę wynajmujemy na godziny w pakietach 2h,3h lub 4h. Pakiet dobieramy do ilości gości oraz budżetu młodych. W trakcie zabawy robimy nielimitowaną ilość zdjęć, zabieramy ze sobą śmieszne gadżety oraz zawsze na miejscu jest osoba do obsługi Na koniec oprócz wydruków, wszystkie zrobione zdjęcia przekazujemy dla młodych na naszym pendrive.
Cała zabawa z fotobudką idzie w parze z księgą gości. (Zawsze drukujemy 1 kopię więcej, tak aby jedna była do księgi, druga dla gości) Księga znajduję się obok budki i do niej goście wklejają zdjęcia, które zrobimy i wydrukujemy podczas imprezy. Księgi są personalizowane z czarnymi, grubymi kartkami w środku.
Zawsze mamy eleganckie stoisko oraz dokładamy starań, aby fotobudka godnie prezentowała się na sali. Aktywnie prowadzimy social media – Facebooka oraz Instagrama, dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszych fanpage.

W ofercie mamy także wielki napis LOVE, pudło niespodzianka z balonami wypełnionymi helem.

Zapraszamy do zapoznania się z całą Naszą Ofertą oraz cenami na naszej stronie internetowej.

liczba odwiedzin: 1323

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie