Fryzjer Bielsko - mobilna stylizacja włosów id:39473

do 280 zł / wizyta
Bielsko-Biała, śląskie
(0)
Dodaj opinię
691-786...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Specjalizacja:

 • dojazd do klienta
W życiu każdej kobiety zdarzają się okazje kiedy chce wyglądać wyjątkowo. Dobrze dobrana fryzura jest jednym z ważniejszych elementów, który zapewnia świetne samopoczucie w tak wyjątkowym dniu jak:
ślub
wesele
studniówka
bal sylwestrowy
inne imprezy okolicznościowe

Dodatkowo zapraszam wszystkie Panie przygotowujące się do ślubu do skorzystania z wyjątkowej oferty jaką jest wizyta w domu Panny Młodej. Takie spotkanie pozwoli zaoszczędzić nie tylko cenny czas, ale i pieniądze. Wspólnie wybierzemy odpowiednią fryzurę i wykonam próbne uczesanie. Fryzura ślubna jest obok sukni i butów najważniejszym elementem Twojego wyglądu w dniu ślubu. Proponuję zarówno skromne uczesania, jak i bardziej fantazyjne fryzury z zastosowaniem żywych kwiatów upiętych z boku głowy, ozdób z materiału, poprzeplatanych sznurów pereł, kamieni czy dodatków z piór. Fryzjer z dojazdem do domu klientki daje możliwość zaoszczędzenia cennego czasu, którego tak brakuje w czasie przygotowań do ważnego wydarzenia.

Kategoria:

Fryzjer Bielsko-Biała

Oferta

Stylizacja ślubna
od 140 do 280 / wizyta
Cena dni robocze/święta ...
Warto pamiętać że ważnym elementem jest fryzura próbna , dla mnie jako zapoznanie sie z włosami co pozwala mi wydobyć z nich 100% efektu , dla Pań oczywiście wizualizacja tego dnia , lub ewentualną decyzję o zmianie wizji ;) jej koszt to 100zl , nie jest to kwota wliczona w fryzurę ślubną ...

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
higiena pracy
trwałość
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Klaudia Maj

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Fryzjerbielsko
Imię i nazwisko:Klaudia Maj
Adres:Bielsko-Białaul. ,
43-300woj. śląskie
691-786...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 12-12-2018, liczba odwiedzin: 378
Telefon
691-786...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie