GAJA - Butik Ślubny id:35895

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
GAJA - Butik Ślubny

Ostatnio widziany 21-05-2018
Umów spotkanie
884-356...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Przemyśl, podkarpackieZobacz na mapie
Data dodania: 21-05-2018
Liczba odwiedzin: 66

Oferta

Ślub to wielkie święto dla każdej kobiety, jesteśmy po to, żeby sprawić by Panna Młoda wyglądała i czuła się olśniewająco tego dnia. Pomagamy wybrać najpiękniejszą suknię i dodatki dopasowane do typu urody, sylwetki i temperamentu Panny Młodej. Zawsze służymy szczerą i fachową radą, naszym celem jest uszczęśliwianie Panien Młodych. W salonie znajdziecie suknie klasyczne, tradycyjne, romantyczne, ale również nowoczesne, bogato zdobione, ekstrawaganckie i awangardowe, miękkie i delikatne, ale także zadziorne, szalone, prowokujące… bo każda suknia jest inna, wyjątkowa – jak kobieta.
Suknie ślubne dostępne w salonie Gaja odzwierciedlają najmodniejsze trendy w modzie i z pewnością podkreślą największe atuty Panny Młodej. Oferujemy suknie najlepszych polskich i zagranicznych firm:

Su Très Amore niemiecka marka, która właśnie podbija świat. W tym roku Su très Amore zachwyci również Polki. Suknie ślubne projektowane w Hiszpanii.

Maxima Bridal Oferujemy gotowe modele oraz suknie na zamówienie, szyte na miarę, a dla bardziej wymagających realizujemy projekty według własnego pomysłu, większość modeli dostępna jest również w wypożyczalni.

Usługi:

 • usługi krawieckie
 • wypożyczalnia

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

GAJA - Butik Ślubny
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Przemyśl
Kod:37-700
Adres:ul. J. Słowackiego 18

Godziny pracy

Pn:09:00 - 07:00
Wt:09:00 - 07:00
Śr:09:00 - 07:00
Cz:09:00 - 07:00
Pt:09:00 - 07:00
Sb:10:00 - 14:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.