Zobacz zdjęcia (5)
GAJA - Butik Ślubny, Przemyśl - zdjęcie 1
GAJA - Butik Ślubny, Przemyśl - zdjęcie 2 GAJA - Butik Ślubny, Przemyśl - zdjęcie 3 GAJA - Butik Ślubny, Przemyśl - zdjęcie 4 GAJA - Butik Ślubny, Przemyśl - zdjęcie 5
1 / 5

GAJA - Butik Ślubny id:35895

Przemyśl, podkarpackie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

Ślub to wielkie święto dla każdej kobiety, jesteśmy po to, żeby sprawić by Panna Młoda wyglądała i czuła się olśniewająco tego dnia. Pomagamy wybrać najpiękniejszą suknię i dodatki dopasowane do typu urody, sylwetki i temperamentu Panny Młodej. Zawsze służymy szczerą i fachową radą, naszym celem jest uszczęśliwianie Panien Młodych. W salonie znajdziecie suknie klasyczne, tradycyjne, romantyczne, ale również nowoczesne, bogato zdobione, ekstrawaganckie i awangardowe, miękkie i delikatne, ale także zadziorne, szalone, prowokujące… bo każda suknia jest inna, wyjątkowa – jak kobieta.
Suknie ślubne dostępne w salonie Gaja odzwierciedlają najmodniejsze trendy w modzie i z pewnością podkreślą największe atuty Panny Młodej. Oferujemy suknie najlepszych polskich i zagranicznych firm:

Su Très Amore niemiecka marka, która właśnie podbija świat. W tym roku Su très Amore zachwyci również Polki. Suknie ślubne projektowane w Hiszpanii.

Maxima Bridal Oferujemy gotowe modele oraz suknie na zamówienie, szyte na miarę, a dla bardziej wymagających realizujemy projekty według własnego pomysłu, większość modeli dostępna jest również w wypożyczalni.

liczba odwiedzin: 1765

Popularne miasta w okolicy