Gazeta na wesele

Katowice, śląskie

O nas

Co jest absolutnym hitem ostatnich miesięcy?
Najmodniejszym trendem stała się gazeta ślubna wręczana Gościom przed weselem. Specjalne wydanie zawiera zestawienie najważniejszych, ślubnych wydarzeń.

Już w czasach dzieciństwa wyobrażaliście sobie jak będzie wyglądał Wasz Ślub i Wesele? Marzyliście o nim i skrycie układaliście w głowie jego scenariusz? Dzisiaj marzenia są o krok od spełnienia, a Wy nie wiecie na którą z proponowanych na rynku atrakcji weselnych się zdecydować, aby Wasze Wesele było naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne oraz żeby pozostało w Waszej pamięci i w pamięci Gości na zawsze?

NIESPODZIANKA DLA GOŚCI

Doskonałym pomysłem jest proponowana przez nas Gazeta weselna, która stała się największym hitem ostatnich miesięcy! Gazeta w tradycyjnym – papierowym wydaniu, stworzona graficznie na wzór na przykład ogólnopolskiego dziennika, z pewnością zaskoczy Gości, a zawarte w niej historie z Waszego życia, opowiedziane w formie profesjonalnych artykułów prasowych, wzruszą i rozbawią do łez.

O CZYM NAPISAĆ W GAZECIE?

Na łamach specjalnego wydania gazety możecie zdradzić czytelnikom kilka ciekawostek o Was samych, o łączącej Was miłości, na przykład o tym jak się poznaliście, jakie macie pasje, marzenia oraz plany na najbliższą i dalszą przyszłość. W gazecie mogą znaleźć się również Wasze zdjęcia, wywiad z nowożeńcami lub ich rodzicami, mapka dojazdu do Kościoła albo Urzędu Stanu Cywilnego i sali weselnej, rozkład stołów, menu oraz program imprezy, podziękowania dla najważniejszych Gości, a nawet krzyżówka z pytaniami dotyczącymi Państwa Młodych oraz wszystko to, czego sobie zażyczycie.

Przedstawione tematy stanowią jedynie inspirację, bowiem cała treść gazety zależy wyłącznie od Was. Z doświadczenia wiemy, że pomysłowość Państwa Młodych nie zna granic.

JAK TWORZY SIĘ GAZETA?

My jesteśmy po to, aby wszystkie pomysły zrealizować i jednocześnie sprostać Waszym wymaganiom. W tym celu spotkamy się przy kawie, bądź porozmawiamy telefonicznie albo internetowo, jeśli brak czasu albo odległość będzie stanowiła problem.

Po zapoznaniu się z Waszą wizją gazety i historiami, które chcecie w niej opisać, przedstawimy Państwu projekt graficzny i teksty artykułów, do których wyrazicie swoje uwagi. Po wprowadzeniu zmian w grafice i korektach tekstów, docelowo zaakceptujecie gazetę, a jej ostateczne wersja trafi do druku.

KIEDY ZAMÓWIĆ GAZETĘ?

Stworzenie spersonalizowanego magazynu jest niestety czasochłonne i wymaga dużego zaangażowania, dlatego nie zostawiajcie decyzji o zleceniu nam wykonania usługi na ostatnią chwilę – im szybciej zawiążemy współpracę, tym lepiej i spokojniej. Jednak bez względu na czas, jaki został do Waszej najważniejszej uroczystości, dołożymy wszelkich starań, aby efekt naszej pracy był rewelacyjny i stanowił piękną pamiątkę na długie lata.

DYSTRYBUCJA GAZETY

Możemy cały nakład gazety dostarczyć do rozdystrybuowania we własnym zakresie. Możemy również rozesłać gazety w Państwa imieniu do Gości weselnych lub przyozdobić i rozdać w dniu ślubu. Decyzja w tej kwestii należy też wyłącznie do Państwa Młodych.

GAZETA PREZENTEM

Spersonalizowany magazyn możemy również stworzyć specjalnie na prezent w ramach podziękowań dla rodziców, dziadków, świadków czy rodziców chrzestnych. Oprawiona w ramę pierwsza strona gazety z fotografiami najbliższych i podziękowaniami od Was to oryginalny i zapadający w pamięć prezent, wraz z którym podarujecie im wzruszenie, uśmiech i radość.

Zapraszam do kontaktu, udzielimy wszystkich informacji.

liczba odwiedzin: 2731

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie