Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

Gigant Orkiestra: kwintet live-ogień na scenie!!! id:23058

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 30-09-2016
Liczba odwiedzin: 1201

Oferta

Oferta Gigant Orkiestra

To kwintet który powstał w 2007r. Tworzą go muzycy będący członkami wielu projektów muzycznych. Śpiewamy na 3 głosy. Siłą zespołu są świetnie brzmiące duety wokalne Ani (półfinalistka Mam Talent) i Piotra (uczestnika festiwali opolskich) zatopione w gęstym groovie basu i akustycznej perkusji, a wszystko to okraszone soczystymi riff’ami gitarowymi.
Zgrabnie przepleciony Rock, pop, disco i muzyka latynoska sprawia że nasz muzyczny program to świetna propozycja dla organizatorów koncertów, eventów, bankietów, przyjęć weselnych, studniówek, imprez rodzinnych, jak również spotkań biznesowych, imprez zamkniętych oraz plenerowych.
Występowaliśmy na jednej scenie z takimi wykonawcami jak: Bajm, Budka Suflera, Zbigniew Wodecki dla min: Aquanet, Lions Club, Targi Gdańskie, Targi Poznańskie itd
Gramy długie sety muzyczne dopasowując się do bawiących się gości. Posiadamy własne nagłośnienie i oświetlenie.
Zagramy Państwu utwory z repertuaru: The Beatles, Amy Winehaus, Stevie Wonder, Gloria Gaynor, Whintey Houston, Phill Collins, , Tina Turner. , Oceana, Boney’M, Sinatra, Benson, Niemen, Maanam, Lady Pank, Dżem, Mr Zoob, Bruno Mars, Mrozu, Pharrell Williams i inne. Repertuar można pobrać na naszej stronie w zakładce oferta.
Gramy m.in: SEPTEMBER-EARTH WIND & FIRE,LOCKED OUT FOR HEAVEN-BRUNO MARS, EASY LOVER-PHILL COLLINS, VENUS-BANANARAMA, MOOVES LIKE JAGER-C1 MAROON 5 & Christina Aguilera, GET LUCKY-DAF PUNK, WATERLOO-ABBA, MNIEJ NIŻ ZERO-LADY PUNK, LIBERTANGO-GRACE JONES / PIAZZOLA, WALKING ON SUNSHINE-KATRIN AND THE WAVES, PROWADŹ MNIE-KASIA KOWALSKA, VALERIE-AMY WINEHOUSE, PŁONIE STODOŁA-CZESŁAW NIEMEN, SUPERMENKA-KAYAH, YOU KNOW I’M NO GOOD-AMY WINEHAUS, ONE WAY TICKET,NIE MAMY NIC, ROLLING IN THE DEEP, STAND BY ME, MONEY FOR NOTHING-DIRE STRAITS, MATERIAL GIRL-MADONNA, IT MUST HAVE BEEN LOVE-ROXETTE, GREAT BALLS OF FIRE-JERRY LEE LEVIS,MÓJ KAWAŁEK PODŁOGI-MR ZOO'B, DZIWNY JEST TEN ŚWIAT-NIEMEN, TERAZ JUŻ WIEM-O.N.A, I FEEL GOOD-JAMES BROWN, LAYLA-ERIC CLAPTON, CAN’T TAKE MY EYES OF OFF YOU-GLORIA GAYNOR, SWEET HOME CHICAGO-BLUES BROTHERS, DON’T YOU WORRY ‘BOUT THE THING-STEVIE WONDER, COPACABANA- FRANK SINATRA, ASEREJE-LAST KETCHUP, LA BAMBA-VALENCE, STILL GOT THE BLUES-GARY MOORE,

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 5

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Gigant Orkiestra: kwintet live-ogień na scenie!!! id:23058
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Monika i Piotr
Monika i Piotr
(5)
Dodano: 06-12-2017
Data imprezy: 01-09-2017
Miejscowość: Racot
To opinia dla tych wszystkich którzy maja poważne wątpliwości by zdecydować się na zespół GIGANT ORKIESTRA. Jak każdy wraz z moją żoną chcieliśmy by ten dzień był wyjątkowy. To zapewne scenariusz każdego wesela , że tak ma być. Ale wraz z licznymi decyzjami, nieodzowne są liczne pytania. I to było jedno z największych pytań jaki sobie zadawaliśmy: Czy oni dadzą radę poprowadzić wesele? Zagrać tak jak na weselu, a nie tak jak na bankiecie?

Dali radę! I to jak. Nie zliczę pytań gości, pochlebstw, ochów i achów nad wybranym zespołem. Nie musiały mnie upewniać wrażenia innych, wiedziałem to już po pierwszym kawału który zagrali. Musze przyznać, że intuicja mojej żony okazała się niezawodna. GIGANT ORKIESTRA to profesjonaliści, każdy z nich to muzyczna indywidualność, która idealnie się dopełnia. Ich repertuar to kwintesencja weselnego szaleństwa które zawiera szybsze i wolniejsze kawałki, klasyki i teraźniejsze numery. Każde z ich wykonań utworów jest czyste i charakterystyczne.

GIGANT ORKIESTRA to Creme De La Creme wśród zespołów muzycznych!

Dane kontaktowe

Gigant Orkiestra: kwintet live-ogień na scenie!!!
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.