Zobacz zdjęcia (5)
Gościniec Marzymięta, Kórnik - zdjęcie 1
Gościniec Marzymięta, Kórnik - zdjęcie 2 Gościniec Marzymięta, Kórnik - zdjęcie 3 Gościniec Marzymięta, Kórnik - zdjęcie 4 Gościniec Marzymięta, Kórnik - zdjęcie 5
1 / 5

Gościniec Marzymięta id:27092

Kórnik, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem
  • namiot na wesele
  • gościniec

Okolica, miejsce

  • wesele w plenerze

Restauracja Marzymięta jest w stanie pomieścić ok. 180 osób, na 2 osobnych kondygnacjach.
Na parterze znajduje się klimatyzowana sala duża z barem, kominkiem i sceną dla muzyki oraz klimatyzowana mała sala boczna.
Na piętrze znajdują się hotelowe pokoje o wysokim standardzie, zaopatrzone w natrysk i umywalkę. Każde piętro posiada własny, nowoczesny węzeł sanitarny oraz osobną kuchnię.
Na terenie obiektu do dyspozycji gości znajduje się bezpłatny parking.
Proponujemy Państwu organizację przyjęć weselnych w sąsiedztwie kompleksów leśnych, wśród zwierząt, kwiatów i zieleni.
Do Państwa dyspozycji oddajemy teren gościńca – przestronny taras oraz piękny, duży ogród. Tym samym Państwo Młodzi mogą wykonać pamiątkowe zdjęcia ślubne w plenerze, a w chwili odpoczynku czeka na nich przejażdżka bryczką po najbliższej okolicy. Na noc poślubną Pary Młodej przygotowaliśmy stylowy apartament, gdzie romantyczne chwile przyzdobi blask świec, musujący szampan… i wiele innych niespodzianek. Dla najmłodszych uczestników wesela mamy przygotowane na zewnątrz Gościńca mini zoo i plac do zabaw.
W zależności od preferencji naszych klientów, zapewniamy kompleksową organizację uroczystości weselnych - gratisową dekorację sali, wyśmienitą kuchnię – potrawy kuchni staropolskiej, przysmaki z wiejskiego stołu, dania z grilla oraz liczne zabawy i atrakcje.
Dla Par Młodych, które planują spędzić ten wyjątkowy dzień na świeżym powietrzu, przygotowaliśmy ofertę przyjęć weselnych w plenerze pod namiotem – organizowanych w sezonie od czerwca do października. Oprócz namiotu zapewniamy scenę muzyczną, miejsce do tańczenia, oświetlenie i nagłośnienie, a dla najmłodszych gości – plac zabaw i małe zoo. Maksymalna ilość gości – 40 osób.
Zapraszamy.

liczba odwiedzin: 2518

Popularne miasta w okolicy