Zobacz zdjęcia (5)
Granat Studio - Wedding and More, Poznań - zdjęcie 1
Granat Studio - Wedding and More, Poznań - zdjęcie 2 Granat Studio - Wedding and More, Poznań - zdjęcie 3 Granat Studio - Wedding and More, Poznań - zdjęcie 4 Granat Studio - Wedding and More, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Granat Studio - Wedding and More id:51730

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Cześć, jestem Alicja i chcę pomóc Wam w organizacji najpiękniejszego ślubu na świecie!
Kocham wyjątkowe śluby, a w moim sercu jest specjalne miejsce na wesela w stylu rustykalnym i boho.

Odciążę Was w przedślubnym zamieszaniu - zajmę się organizacją i koordynacją, zapewniając Wam czas na relaks i chłonięcie tego najważniejszego dnia.

To proste - wybierzcie najlepszą dla siebie opcję i skontaktujcie się ze mną, a ja przygotuję idealną ofertę!
- Kompleksowa organizacja ślubu i wesela -
Przygotuję szyte na miarę wydarzenie, jestem z Wami od początku do końca. Biorę na siebie kontakt z usługodawcami i koordynację dnia ślubu.

- Częściowa organizacja ślubu i wesela -
Rozwiązanie idealne dla tych, którzy zaczęli już samodzielnie organizować wesele, ale postanowili przekazać je w ręce profesjonalisty. Dopinam szczegóły z wybranymi przez Was usługodawcami i dokańczam organizację.

- Konsultacje online -
Organizujecie wesele sami, ale utknęliście lub chcecie mieć pewność, że o wszystkim pamiętacie? Zapraszam do konsultacji - wspólnie przyjrzymy się Waszemu planowi i ustalimy, na co zwrócić szczególną uwagę.

- Koordynacja dnia ślubu -
Ślub zorganizowany, ale brakuje osoby, która zdejmie z Was obowiązki w dniu wesela? Od tego macie mnie - pilnuję, żeby wszystko było jak w bajce!

- Wieczór panieński -
Wymarzony wieczór panieński to piękny wstęp do ślubu - niech będzie niezapomniany. Przygotuję dopasowane do oczekiwań panny młodej wydarzenie, które zostanie w pamięci na zawsze.

Działam na terenie Wielkopolski, ale za Wami choćby na koniec świata, więc jeśli marzycie o ślubie w górach lub nad morzem - działajmy!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 807

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie