Grand Hotel Lublinianka id:16318

Oferta
Dodaj do plannera

IBB Grand Hotel Lublinianka zachwyci Cię nie tylko swoją architekturą. We wnętrzach tego ponad stuletniego, eklektycznego budynku o przebogatej, zdobionej wieloma detalami elewacji, znajdują się 72 luksusowo wyposażone pokoje i apartamenty, restauracja, sale konferencyjne oraz orientalne SPA.

Doskonała lokalizacja w samym sercu Lublina, pieczołowicie odtworzone architektoniczne detale oraz klasyczna elegancja wystroju tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Miła, profesjonalna obsługa sprawi, że od pierwszych chwil pobytu w hotelu poczujesz się wyjątkowo.

IBB Grand Hotel Lublinianka oferuje 72 elegancko umeblowane, jasne i przestronne pokoje, idealnie przystosowane do pracy i wypoczynku. Po pracowitym dniu możesz korzystać z chwil relaksu w saunie, oryginalnej łaźni tureckiej w Shirin Spa lub odprężyć się w czasie masażu.

Połączenie historycznego charakteru budynku z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi pozwoli doświadczyć wspaniałego klimatu tego miejsca.

We wszystkich pokojach, w lobby, restauracji i barze można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego połączenia z Internetem.

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • hotel

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Grand Hotel Lublinianka
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-002
Data dodania: 17-09-2015
Liczba odwiedzin: 172

Polecamy

Nowe ogłoszenia