Grupa Kelnerska id:17362

Oferta
Dodaj do plannera

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty naszej firmy, w zakresie kompleksowej obsługi imprez okolicznościowych typu wesela, komunie, chrzciny, bankiety, imprezy plenerowe, urodziny. Oferujemy Państwu obsługę kelnerską oraz catering na najwyższym poziomie. Nasze usługi cechuje pełen profesjonalizm oraz pasja do pracy którą wykonujemy.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi imprez okolicznościowych, dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Nasz obszar działania nie zamyka się jedynie w województwie śląskim, jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce na terenie Polski.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej oraz do kontaktu.

Pozdrawiamy
Grupa Kelnerska

Cennik

Orientacyjna cena: 300 PLN

Nasza oferta bazuje na dwóch formach wykonywania zleceń

Pierwsza z nich to wynajem grupy kelnerskiej. Cechuje nas profesjonalizm, nie znajdziecie Państwo u nas „weekendowych kelnerów”, bazujemy na zawodowych kelnerach z wieloletnim stażem.
Mają Państwo gwarancję że impreza przez nas obsługiwana będzie w 100% obsłużona wedle panujących norm.
Ceny wynajmu ustalane są indywidualnie z klientem ze względu na zakres obowiązków oraz ilość gości uczestniczących w przyjęciu.

Druga forma to wynajem cateringu wraz z obsługą kelnerską, propozycję ofert znajdą Państwo w zakładce catering na Naszej stronie internetowej.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Grupa Kelnerska
Województwo:śląskie
Miejscowość:Bielsko-Biała
Data dodania: 24-11-2015
Liczba odwiedzin: 412

Nowe ogłoszenia