Zobacz zdjęcia (24)
Grzegorz Ciepiel fotografia ślubna, wielokrotnie nagradzane zdjęcia, Warszawa - zdjęcie 1
Grzegorz Ciepiel fotografia ślubna, wielokrotnie nagradzane zdjęcia, Warszawa - zdjęcie 2 Grzegorz Ciepiel fotografia ślubna, wielokrotnie nagradzane zdjęcia, Warszawa - zdjęcie 3 Grzegorz Ciepiel fotografia ślubna, wielokrotnie nagradzane zdjęcia, Warszawa - zdjęcie 4 Grzegorz Ciepiel fotografia ślubna, wielokrotnie nagradzane zdjęcia, Warszawa - zdjęcie 5
Grzegorz Ciepiel fotografia ślubna, wielokrotnie nagradzane zdjęcia, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 24

Grzegorz Ciepiel fotografia ślubna, wielokrotnie nagradzane zdjęcia id:54291

Warszawa, mazowieckie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
790-459...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Fotografuję śluby i sesje ślubne od kilkunastu lat. Od morza po Tatry a często i poza granicami Polski. Zdjęcia wybierane fotografiami roku, miesiąca na różnych portalach i serwisach ślubnych. Pomagam zorganizować sesje jak i śluby poza granicami Polski. Spotkajmy się na Waszym ślubie.

Opinie Grzegorz Ciepiel (5)

Grzegorz Ciepiel fotografia ślubna, wielokrotnie nagradzane zdjęcia id:54291
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Julia
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data imprezy: 25-10-2022
Ryki
Data dodania: 25-01-2023

Myślę,że nie trzeba się dużo rozpisywać na temat pracy i zaangażowania Pana Grzegorza, a wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcia:) Uchwycił najpiękniejsze emocje i momenty podczas naszej imprezy, które zostaną na zawsze w naszej pamięci. Polecamy z całego serca. J&D

A
Aneta
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 15-08-2021
Warszawa
Data dodania: 21-01-2023

O jakości usług świadczy nasza długoletnia współpraca i liczba zapytań o kontakt po obejrzeniu naszych zdjęć przez znajomych. Cztery sesje, które zrealizowaliśmy do tej pory (ślub+wesele, sesja ciążowa, rodzinna i chrzciny) spełniły komplet naszych oczekiwań, a satysfakcja jest widoczna na ścianach naszego mieszkania. Do zdjęć wracamy z ogromnym sentymentem - bo nie są ustawiane, jest w nich prawdziwość, naturalność i duży dystans - ale także dlatego, że wszystkie były w wyjątkowej atmosferze. Grzegorz to nie tylko profesjonalista w swojej dziedzinie, ale też osoba, z którą chętnie się rozmawia i dzieli doświadczeniami (to bardzo istotne w stresujących momentach różnych ceremonii). Wnika w najbardziej intymne momenty naszego życia i pozostaje w tym niewidoczny. Uchwyca chwile, których nawet sami widzimy. Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność to również duże atuty. Terminowość realizacji oraz kompletne przedstawienie oferty to standard. Cenię sobie cierpliwość i pełne przygotowanie - miejsce sesji oraz inspiracje są w cenie ;) Górskie szlaki Grześkowi niestraszne - dzięki niemu mamy wymarzoną sesję w Tatrach. Nie wyobrażamy sobie współpracy z kimkolwiek innym!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data imprezy: 04-01-2023
Lublin
Data dodania: 21-01-2023

Piękne zdjecia w fantastycznej atmosferze! Pan Grzegorz portafi wydobyć piękno z każdego miejsca na świecie. Moje zdjecia robiliśmy w Gdyni Orłowie, bardzo miłe wspominam nasza współpracę:) Serdecznie polecam!

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 27-04-2021
Lublin
Data dodania: 21-01-2023

Grzegorz to fotograf z powołania i pasji przez duże "P". Jest profesjonalistą w każdym calu, który nie boi się wyzwań, a wręcz namawia do ich podejmowania swoich modeli :D Grzegorz robił zdjęcia na naszym ślubie i weselu i na tym miała się zakończyć nasza przygoda. Jednak w ostatniej chwili, przed naszym wylotem do Hiszpanii Grzegorz zaproponował, że przyleci do nas i zrobi nam plenerową sesję zdjęciową w Barcelonie. Nie zastanawialiśmy się długo i w efekcie mamy przepiękną pamiątkę na całe życie. Jego zdjęcia mają niesamowity klimat, urzekają kompozycją i grą swiatła. Grzegorza polecamy z czystym sumieniem każdej parze, która planuje swój ślub lub wesele :)

Grzegorz Ciepiel
21-01-2023

Bardzo dziękuję, dużo dobrego czasu z Wami spędziłem

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data imprezy: 26-07-2021
Warszawa
Data dodania: 20-01-2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni z sesji zdjęciowych robionych przez Grzegorza. Zdjęcia są pełne pięknego światła, ujęcia ciekawe. Grzegorz ma zawsze pomysł na fajne miejsca do robienia sesji, w przestrzeni miejskiej, w lesie czy w górach. Nasza sesja letnia robiona pod Warszawą w polu kwitnących słoneczników wyszła świetnie. Grzegorz jest moim zdaniem profesjonalistą i osobą bardzo kreatywną, nie brakuje mu poczucia humoru. Polecam z całego serca!

Kontakt Grzegorz Ciepiel

Nazwa firmy: Grzegorz Ciepiel
NIP: 7122845251
Imię i nazwisko: Grzegorz Ciepiel
Adres: Warszawa, ul. Opaczewska 15, 02-368, woj. mazowieckie
790-459...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 84
Zadzwoń
790-459...
Napisz

Popularne miasta w okolicy