Zobacz zdjęcia (15)
Hair Architect, Poznań - zdjęcie 1
Hair Architect, Poznań - zdjęcie 2 Hair Architect, Poznań - zdjęcie 3 Hair Architect, Poznań - zdjęcie 4 Hair Architect, Poznań - zdjęcie 5
Hair Architect, Poznań - zdjęcie 6
1 / 15

Hair Architect id:40559

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
698-509...

O nas

Specjalizacja:

  • dojazd do klienta

FRYZURY ŚLUBNE, OKOLICZNOŚCIOWE, KOLORYZACJĘ I STRZYŻENIA - Zapraszamy do studio wizerunku przy ulicy Głogowskiej 187 w Poznaniu

HAIR ARCHITECT - to grupa stylistek włosów dla kobiet. W swojej pasji do fryzjerstwa łączymy sztukę, geometrię oraz architektoniczną precyzję :)

stylistka Sylwia - właścicielka salonu, z zawodu architekt, dlatego architekt fryzur, rzeźbiarka i malarka w jednym.

"Miłość jest sztuką (...) niczym malarstwo, które kreuje artyzm właściwymi sobie środkami." John Powell Moją miłością jest m.in fryzjerstwo.

Moją miłością jest fryzjerstwo i związana z nim sztuka tworzenia ciekawych kompozycji z naturalnych elementów. Od najmłodszych lat fascynują mnie włosy oraz projekty terenów zieleni, dlatego postanowiłam połączyć obie pasje poprzez naukę fryzjerstwa w trakcie studiów Architektury Krajobrazu. Uczyłam się przez prawie rok w jednym z najlepszych salonów w Polsce. Pracowałam tam u boku m.in. Tomasza Shmidta, który jest znany z programu „Ostre cięcia" na kanale TTV.

W mojej fryzjerskiej twórczości bardzo istotna jest dla mnie geometria twarzy oraz struktura włosa. Każdą usługę traktuję jako osobny projekt. Wykonywana koloryzacja jest dla mnie autorskim obrazem, a każde strzyżenie mniej lub bardziej uporządkowaną artystycznie rzeźbą. Podczas pracy istotna jest dla mnie spójność kompozycji i odpowiednio zachowana proporcja, której efekt utrzymuje się na długo po wyjściu z salonu.

Staram się pokazać, że odpowiednio utworzona kompozycja kształtów, struktur oraz barw może stać się odzwierciedleniem osobowości i temperamentu, natomiast podczas sesji artystycznych wykreowanym przeciwieństwem.

Stylistka Karolina - miłośniczka ślubnych stylizacji oraz subtelnych drobnych pojaśnień we włosach. Od najmłodszych lat pasjonatka warkoczy, romantycznych upięć. W trakcie studiów na Filologii Germańskiej jej niezwykła pasja oraz precyzja w układaniu włosów i miłość do dogłębnej pielęgnacji włosa sprowadziła ją do naszego salonu. Dlatego z tą Panią porozmawiacie sobie również po niemiecku :)

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU (HAIRARCHITECT) PO NASZYM ZDANIEM NAJLEPSZE KOSMETYKI I SUPLEMENTY!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Bardzo duże 8 - letnie doświadczenie w branży ślubnej.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Zapewne z uwagi na rzeteleność, wielka pasję i pozytywne opinie.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

bo pracujemy z pasją, a wasze uśmiechy Nas uskrzydlają :)

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

praktycznie każde przygotowania są na swój sposób ciekawe i oryginalne :) Ponadto wzieliśmy udział w licznych przygotowaniach przy ślubach międzynarodowych.

Opinie Hair Architect Sylwia Kalecka (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Hair Architect Sylwia Kalecka

Nazwa firmy: Hair Architect Sylwia Kalecka
NIP: 7773113299
Imię i nazwisko: SYLWIA KALECKA
Adres: Poznań, ul. Głogowska 187, 60-121, woj. wielkopolskie
698-509...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3638
Zadzwoń
698-509...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie