Zobacz zdjęcia (15)
Hello! Prints | Unique Stationery & Paper Goods, Rzeszów - zdjęcie 1
Hello! Prints | Unique Stationery & Paper Goods, Rzeszów - zdjęcie 2 Hello! Prints | Unique Stationery & Paper Goods, Rzeszów - zdjęcie 3 Hello! Prints | Unique Stationery & Paper Goods, Rzeszów - zdjęcie 4 Hello! Prints | Unique Stationery & Paper Goods, Rzeszów - zdjęcie 5
Hello! Prints | Unique Stationery & Paper Goods, Rzeszów - zdjęcie 6
1 / 15

Hello! Prints | Unique Stationery & Paper Goods id:50916

Rzeszów, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
690-005...
600-830...

O nas

HELLO PRINTS

Każdy ślub jest wyjątkowy i osobisty dla wszystkich Par Młodych i takie jest nasze podejście do pracy. Od początku do końca, współpracujemy z Wami, aby całkowicie dopasować projekty graficzne i wykonać papeterię, która pozwoli Waszym gościom poczuć klimat uroczystości.

Kiedy zaczynaliśmy w 2009 r. od spersonalizowanych zaproszeń ślubnych, naszym celem było przygotowanie dla klientów, papeterii ślubnej na wspaniałym papierze premium, wykorzystując najlepsze techniki drukowania.

O tego czasu dodawaliśmy kolejne produkty wykonanych na pięknym papierze, w tym między innymi plany stołów, księgi gości, winietki na stoły czy drewniane stemple. Cokolwiek wymyślimy dalej, będzie z myślą o Waszych potrzebach i chęci wykonania niebanalnych projektów.

Wybór to piękna rzecz, dlatego proponujemy bardzo wiele opcji projektów i kolorystyki. Kwiatowe wzory będą idealne na romantyczne, wiosenne i letnie przyjęcia, a minimalistyczny lub klasyczny styl na eleganckie wesela. Jedyny minus? To próba wybrania ulubionego...

Wiemy dokładnie czego potrzebujecie, zamawiając zaproszenia ślubne oraz pozostałą papeterię na Wasze przyjęcie. Przygotowaliśmy nie tylko nowoczesne ale także ponadczasowe wzory, które na pewno zrobią wrażenie na Twoich gościach i rodzinie.

Zwracamy dużą uwagę na estetykę wykonania oraz możliwie wysoką jakość druku i wykończenia papieru. W efekcie oferujemy dla Was luksusowe produkty w dobrym stylu i na najwyższym poziomie.


Oferujemy obsługę na eksperckim, najwyższym poziomie. Możecie zamówić zaproszenia na ślub i dodatki całkowicie bezstresowo, korzystając z profesjonalnej obsługi online, które obejmuje przygotowanie projektów i wizualizacji oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z grafikiem przez e-mail i telefon.


Zadzwońcie zapytać o poradę i wspólnie dopracujmy szczegóły wykonania. Nasz styl to uniwersalność. Czysty, prosty i elegancki design, który przetrwa próbę czasu.

Opinie Hello! Prints (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Hello! Prints

Nazwa firmy: Hello! Prints
NIP: 5170089740
Imię i nazwisko: Tomasz Brzychczy
Adres: Rzeszów, ul. ul. Żmigrodzka 9 lok. 38, 35-505, woj. podkarpackie
690-005...
600-830...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3249
Zadzwoń
690-005...
600-830...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie