Zobacz zdjęcia (5)
Hotel Basztowy, Żnin - zdjęcie 1
Hotel Basztowy, Żnin - zdjęcie 2 Hotel Basztowy, Żnin - zdjęcie 3 Hotel Basztowy, Żnin - zdjęcie 4 Hotel Basztowy, Żnin - zdjęcie 5
1 / 5

Hotel Basztowy id:26869

Żnin, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Hotel Basztowy znajduje się w centrum Żnina. Lokalizacja hotelu zapewnia naszym gościom miłą i kameralną atmosferę starego miasta. Usytuowanie w pobliżu głównej trasy z Bydgoszczy do Poznania sprawia, że dojazd do hotelu nie jest skomplikowany.
Hotel Basztowy to najlepsze miejsce dla przyjęcia okolicznościowego (wesele i inne uroczystości rodzinne), bankietu. Posiadamy odpowiednie zaplecze, które umożliwi przeprowadzenie szkoleń, kursów językowych czy konferencji.
Restauracja pomarańczowa dysponuje 120 miejscami. Serwuje wyśmienite dania kuchni polskiej jak i europejskiej. To idealne miejsce zarówno na romantyczną kolację przy świecach jak i uroczysty firmowy bankiet. Restauracja czerwona słynie z różnorodności potraw - nie tylko kuchni polskiej, ale i włoskiej. Restauracja posiada 60 miejsc.
Oferujemy profesjonalną organizację przyjęć weselnych.
Przeprowadzimy je dla Państwa na wysokim poziomie. Wszystkim zajmiemy się kompleksowo. Szczegółowego zaplanujemy całą imprezę:
- wybierzemy odpowiednią salę,
- ustalimy menu,
- wybierzemy zespół,
- zorganizujemy transport dla gości oraz młodych,
- umówimy fotografa i operatora kamery,
- a skończymy na szczegółach, takich jak dobór repertuaru muzycznego, wybór tortu weselnego czy ustalenie wystroju i rozkładu miejsc dla gości.
Wszystko to oczywiście w porozumieniu z Parą Młodą. Jesteśmy również w stanie zorganizować wszelkie atrakcje, które mogą uatrakcyjnić uroczystość weselną - pokazy fajerwerków, występy artystyczne czy pokazy tańca. Zapewniamy najlepszych wodzirejów, super obsługę kelnerską i w razie potrzeby dyskretną ochronę. U nas zorganizujesz ślub i wesele w cenie, do której sam dojdziesz organizując i kalkulując wszystko na własną rękę.
Dysponujemy pokojami 1-, 2-, 3- i 4- osobowymi oraz jednym apartamentem. W salach Hotelu Basztowego zorganizujemy także przyjęcia dla dzieci - baliki czy inne imprezy okolicznościowe na pewno długo pozostaną niezapomnianym przeżyciem dla najmłodszych.

liczba odwiedzin: 1295

Popularne miasta w okolicy