Hotel Coloseum id:19378

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Jarosław, podkarpackie
Data dodania: 17-02-2016
Liczba odwiedzin: 1058

Oferta

Jeśli chcecie aby Wasze przyjęcie było eleganckie i wyjątkowe, menu wyszukane i wyborne, Goście zachwyceni miejscem i jego atmosferą, a wspomnienia niezapomniane to Coloseum jest idealnym miejscem na jego organizację.

Przyjęcia weselne organizujemy z wyjątkową pasją dbając o wszystkie szczegóły. Bogato zastawione stoły, wyjątkowe smaki naszych posiłków, to są nasze znaki rozpoznawcze.
Zadbamy o to aby Państwa przyjęcie było jednym z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Każda oferta przygotowywana jest ze szczególną troską i rozpatrywana indywidualnie w zależności od oczekiwań naszych Gości.

Profesjonalne i bezpłatne konsultacje naszego specjalisty pomogą dokonać najlepszego wyboru
z szerokiej oferty Hotelu Coloseum. Dbałość o szczegóły, nienaganny serwis i bogaty wybór potraw, zapewnia doskonałą, niezapomnianą atmosferę podczas tego wyjątkowego dnia.

Mamy również ciekawą ofertę dla naszych Klientów, którzy przebywają poza granicami kraju lub po prostu brakuje im czasu na załatwianie wszystkich niezbędnych spraw przy organizacji wesela. Właśnie dla nich przygotowaliśmy specjalną ofertę. Nasz doświadczony pracownik dołoży wszelkich starań aby poznać Państwa preferencje i oczekiwania, po to aby następnie zorgazniować dla Państwa niezapomniany, z pewnością najważniejszy dzień w życiu.

Typ obiektu

  • hotel

Dane kontaktowe

Hotel Coloseum
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Jarosław

Nowe ogłoszenia