Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Hotel Coloseum

Jarosław, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię

Hotel Coloseum - Sala weselna

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

O nas

Jeśli chcecie aby Wasze przyjęcie było eleganckie i wyjątkowe, menu wyszukane i wyborne, Goście zachwyceni miejscem i jego atmosferą, a wspomnienia niezapomniane to Coloseum jest idealnym miejscem na jego organizację.

Przyjęcia weselne organizujemy z wyjątkową pasją dbając o wszystkie szczegóły. Bogato zastawione stoły, wyjątkowe smaki naszych posiłków, to są nasze znaki rozpoznawcze.
Zadbamy o to aby Państwa przyjęcie było jednym z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Każda oferta przygotowywana jest ze szczególną troską i rozpatrywana indywidualnie w zależności od oczekiwań naszych Gości.

Profesjonalne i bezpłatne konsultacje naszego specjalisty pomogą dokonać najlepszego wyboru
z szerokiej oferty Hotelu Coloseum. Dbałość o szczegóły, nienaganny serwis i bogaty wybór potraw, zapewnia doskonałą, niezapomnianą atmosferę podczas tego wyjątkowego dnia.

Mamy również ciekawą ofertę dla naszych Klientów, którzy przebywają poza granicami kraju lub po prostu brakuje im czasu na załatwianie wszystkich niezbędnych spraw przy organizacji wesela. Właśnie dla nich przygotowaliśmy specjalną ofertę. Nasz doświadczony pracownik dołoży wszelkich starań aby poznać Państwa preferencje i oczekiwania, po to aby następnie zorgazniować dla Państwa niezapomniany, z pewnością najważniejszy dzień w życiu.

Dodaj pierwszą opinię
Adres: Jarosław, Kruhel Pełkiński 72, 37-500, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 5633

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy