Zobacz zdjęcia (1)
Hotel Fenix***, Jelenia Góra - zdjęcie 1
1 / 1

Hotel Fenix*** id:27167

Jelenia Góra, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Hotel Fenix jest idealnym miejscem do zorganizowania wszelakiego rodzaju spotkań okolicznościowych. Polecamy Państwu Restaurację FENIX, dysponująca 80 miejscami konsumpcyjnymi, gdzie mogą Państwo delektować się wyśmienitą polską i międzynarodową kuchnią. Organizujemy przyjęcia weselne różnego rodzaju, począwszy od kameralnych, rodzinnych przyjęć, po wystawne, bogate uroczystości weselne na 80 osób. Zawsze bierzemy pod uwagę życzenia i sugestie naszych gości podejmując się zadań, które jesteśmy w stanie wykonać jak najlepiej potrafimy. Dzięki temu nasi goście mają gwarancję najwyższej jakości usług świadczonych w trakcie trwania tej najważniejszej w życiu uroczystości.
Niezapomniana atmosfera, luksusowe, komfortowe wnętrze naszego hotelu oraz starania naszych pracowników sprawią, iż najważniejsze chwile w Państwa życiu nabiorą uroczystego, niezapomnianego wymiaru. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w organizacji i obsłudze tego typu spotkań oraz profesjonalizmowi, chwile te pozostają na długo w pamięci naszych Gości. Polecamy Państwu wykwintne dania, które są specjalnością szefa kuchni i sa podawane w wyjątkowej oprawie. Każdego gościa traktujemy bardzo wyjątkowo i szczególnie, menu oraz wszelkie życzenia każdego z Państwa ustalamy indywidualnie. Sprawia to, iż każda uroczystość staje się bardzo wyjątkowa, szczególna oraz niezapomniana.
Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wszelkie Państwa życzenia. Oferta weselna
Gwarantujemy Państwu niezapomniany klimat oraz nastrój, a wszystko to w wyjątkowej oprawie i profesjonalnej obsłudze. Zapewniamy doskonałą zabawę do białego rana, po której Państwo Młodzi będą odpoczną w specjalnie dla nich przygotowanym apartamencie, natomiast rano podamy uroczyste śniadanie wprost do pokoju, które przygotowane zostanie specjalnie dla Nowożeńców. Dla ich drogich gości oferujemy pokoje w specjalnej okolicznościowej cenie, a wszystkim gościom weselnym zapewniamy gwarancję późniejszego wymeldowania, aby mogli odpocząć po całonocnej zabawie.
Menu weselne oraz przebieg całej uroczystości ustalane jest indywidualnie, co zapewnia Państwu szczególny komfort i pewność, że wszystko zostanie dopilnowane od początku do samego końca.

liczba odwiedzin: 1356

Popularne miasta w okolicy