HOTEL & RESTAURACJA "DOBRODZIEJ"

Leszczyńska 110, 64-120, Krzemieniewo, wielkopolskie

HOTEL & RESTAURACJA "DOBRODZIEJ" - Sala weselna

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

O nas

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy stylową restaurację, wielofunkcyjną, klimatyzowaną salę z możliwością organizowania szkoleń, konferencji, bankietów, spotkań firmowych i okolicznościowych, 30 komfortowych pokoi, apartament, obszerny parking, saunę. Oferujemy, również kameralną salę na piętrze, która zapewni Państwu dyskrecję.
Restauracja DOBRODZIEJ na 200 miejsc konsumpcyjnych z dużym tarasem graniczącym bezpośrednio z kompleksem leśnym jest do Państwa dyspozycji. Obok sali restauracyjnej jest wydzielona sala, która również może służyć do szkoleń, prezentacji i spotkań towarzyskich. Istnieje możliwość połączenia sali z restauracją w jeden kompleks. Umożliwia to organizowanie na dużej przestrzeni imprez okolicznościowych, przyjęć czy bali. Bogata oferta gastronomiczna spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Potrawy serwowane w naszym lokalu są przygotowywane zgodnie z kanonami sztuki kulinarnej tylko według sprawdzonych receptur. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług, a miła rodzinna atmosfera pozwala wygodnie bawić się, pracować i wypoczywać.
SALA RESTAURACYJNA połączona z klimatyzowaną salą taneczną to doskonałe miejsce na przyjęcie weselne do 120 osób. Przy sali znajduję się zadaszony taras doskonały na ciepłe letnie dni. SALA BANKIETOWA idealna sala na przyjęcie weselne do 50 osób, sala jest klimatyzowana.

liczba odwiedzin: 4135

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy