Hotel Restauracja La-Musica id:16141

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Piaseczno, mazowieckie
Data dodania: 09-09-2015
Liczba odwiedzin: 344

Oferta

Jest to moment do świętowania. Zachęcamy do rozpoczęcia nowego życia razem z La-musica.

Sala weselna
Sala ( klimatyzowana ) przygotowana jest do obsługi maksymalnie 120 osób, przy tej ilości zapewniamy że goście będą czuli się u nas swobodnie i komfortowo. Szerokie stoły oraz wygodne krzesła zapewnią naszym gościom komfort podczas przyjęcia. Wystrój sali oraz kolorystyka wnętrza przygotowana jest specjalnie na tego typu uroczystości (możliwa dodatkowa dekoracja sali). Punktem wyróżniającym na sali jest dwustronny kominek połączony z dwoma łukami dzielącymi pomieszczenie na połowę. Do dyspozycji gości pozostawiamy 3 toalety damsko-męskie.

Obsługa
Nasi pracownicy to wykwalifikowani ludzie pracujący z pasją w branży gastronomicznej od wielu lat. Podczas przyjęcia weselnego będą służyć Państwu swoim doświadczeniem oraz fachową obsługą.

Kuchnia
Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim Państwa wymaganiom. Posiadamy 15- letnie doświadczenie w sporządzaniu potraw weselnych. Kierujemy się smakiem jak i kolorystyką przygotowywanych potraw. Podczas ustalania menu będziemy służyć fachową pomocą, zaproponujemy oraz doradzimy najlepszą z możliwości. W trakcie całego przyjęcia kierownictwo lokalu osobiście czuwa nad jakością sporządzanych posiłków. Nasze potrawy doceniło już wielu gości.

Warunki rezerwacji
Aby dokonać rezerwacji prosimy o kontakt. Po rozmowie telefonicznej ustalimy termin spotkania w sprawie omówienia wstępnego menu.

Dodatkowe usługi
Dodatkowym atutem wyróżniającym nas z pośród innych obiektów gastronomicznych jest możliwość zakwaterowania gości w hotelu La-musica. Dodatkowo polecamy współpracujący z nami zespół muzyczny lub disc Jockeya.

Typ obiektu

  • hotel
  • restauracja

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Hotel Restauracja La-Musica
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Piaseczno
Kod:05-500

Nowe ogłoszenia