Zobacz zdjęcia (5)
Hotel-Restauracja & Spa *Pałac Pawłowice*, Gorzów Śląski - zdjęcie 1
Hotel-Restauracja & Spa *Pałac Pawłowice*, Gorzów Śląski - zdjęcie 2 Hotel-Restauracja & Spa *Pałac Pawłowice*, Gorzów Śląski - zdjęcie 3 Hotel-Restauracja & Spa *Pałac Pawłowice*, Gorzów Śląski - zdjęcie 4 Hotel-Restauracja & Spa *Pałac Pawłowice*, Gorzów Śląski - zdjęcie 5
1 / 5

Hotel-Restauracja & Spa *Pałac Pawłowice* id:28036

Gorzów Śląski, opolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • pałac, dworek, zamek
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Pałac w Pawłowicach posiada trzy sale balowe, odpowiednio na 30, 80 oraz 120 osób. Nieopodal Pałacu znajduje się sala restauracyjna na 150 osób. Pozwala to na organizację imprez okolicznościowych, bankietów w wyjątkowej, historycznej oprawie na najwyższym poziomie.
Pałac Pawłowice to kompleks hotelowy z ponad 100 miejscami noclegowymi, w tym apartamenty z wanną otwartą na pokój oraz apartamenty rodzinne.
Poza tym w Pałacu znajdują się również SPA, sala bankietowa z tarasem, sala konferencyjna, sala bilardowa, czy winiarnia, które niewątpliwie urozmaicą oraz uatrakcyjnią pobyt w hotelu.Zapraszamy

Opinie (2)

Hotel-Restauracja & Spa *Pałac Pawłowice* id:28036
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
J
Józef
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2019
Olesno
Data dodania: 10-07-2019

Organizowaliśmy wesele na 95 osób w sali restauracyjnej. Przepyszne jedzenie, zwłaszcza kaczka i rolada. Reszta jedzenia też super na najwyższym poziomie. świetni kelnerzy, Przemysław niczym ludzie widma, a na stołach po prostu wszystko było wtedy kiedy trzeba i nikt na nic nie czekał. Bardzo sprawni. Pomoc managera nieoceniona. Wie czego chcecie, zanim zdacie sobie z tego sprawę. Na duży plus piękna zieleń i park na terenie obiektu. Basen i sauna rano - świetna sprawa. Brak jakichkolwiek uwag negatywnych. Polecamy w 100%.

A
Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2018
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Pawłowice, gm. Gorzów Śląski
Data dodania: 19-07-2018

Serdecznie polecamy organizację wszelkich imprez w Pałacu Pawłowice. My zorganizowaliśmy ceremonię ślubu w plenerze oraz wesele i wszystko wyszło przepięknie. Sympatyczna i profesjonalna obsługa, przepyszne jedzenie, dbałość o szczegóły oraz sprostanie wszystkim oczekiwaniom naszych gości. Pokoje gościnne idealnie przygotowane dla gości. Idealna strefa SPA w której można się zrelaksować po wyczerpującej zabawie. Rafał z którym mieliśmy kontakt wykazał się od początku mega profesjonalizmem w każdym aspekcie i w dużej mierze jego osoba przyczyniła się do tego że zdecydowaliśmy się na Pałac... To z jakimi ludźmi ma się współpracować jest bardzo ważne... i moje przeczucia nie myliły się :-) Wszystkim z całego serca polecamy i sami na pewno jeszcze skorzystamy :-) DO ZOBACZENIA. Gosia i Adrian.

liczba odwiedzin: 4177

Popularne miasta w okolicy