Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Hotel Staropolski Gościniec, Gorzów Śląski - zdjęcie 1
Hotel Staropolski Gościniec, Gorzów Śląski - zdjęcie 2 Hotel Staropolski Gościniec, Gorzów Śląski - zdjęcie 3 Hotel Staropolski Gościniec, Gorzów Śląski - zdjęcie 4 Hotel Staropolski Gościniec, Gorzów Śląski - zdjęcie 5
1 / 5

Hotel Staropolski Gościniec id:27291

Gorzów Śląski, opolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem
  • gościniec

Staropolski Gościniec posiada 30 miejsc noclegowych w pokojach 1-2 osobowych z łazienkami, TV i telefonem, a także klimatyzowany drink-bar czynny do godziny 1.00, salę konferencyjną na 35 miejsc i salę restauracyjną na 80 miejsc. Goście mają do dyspozycji zamknięty parking. Dodatkową atrakcją są przejażdżki bryczką, jazdy konne oraz kuligi. więcej informacji na stronie internetowej oraz po kontakcie telefonicznym bądź mailowym.
Staropolski Gościniec organizuje przyjęcia okolicznościowe, m.in:- wesela
- chrzciny
- imprezy rodzinne
- komunie
- konferencje
- kursy
- prezentacje
- szkolenia
Specjalnością kuchni są dania staropolskie, ale w ofercie posiadamy również bogate menu kuchni polskiej i europejskiej. Cena przyjęcia uzależniona jest od wyboru menu. W naszej ofercie posiadamy zestawy już od 30PLN za osobę. Każde menu konsultowane jest przez naszego szefa kuchni.
Organizujemy przyjęcia dla klientów indywidualnych, a także dla grup-imprezy integracyjne. Popularne są także kursy, np.hirudoterapii. oferujemy uroczystości z orkiestrą, ogniskami lub pieczonym prosiakiem.
ZAPRASZAMY

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gorzów Śląski, , 46-310, woj. opolskie
liczba odwiedzin: 1341

Popularne miasta w okolicy