Zobacz zdjęcia (5)
Hotel Restauracja Wenus, Kobylanka - zdjęcie 1
Hotel Restauracja Wenus, Kobylanka - zdjęcie 2 Hotel Restauracja Wenus, Kobylanka - zdjęcie 3 Hotel Restauracja Wenus, Kobylanka - zdjęcie 4 Hotel Restauracja Wenus, Kobylanka - zdjęcie 5
1 / 5

Hotel Restauracja Wenus id:27082

Kobylanka, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 200

Okolica, miejsce

  • wesele nad jeziorem

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie
  • bal sylwestrowy

Hotel Restauracja Wenus oraz Sala Bankietowa powstała z myślą o organizacji imprez okolicznościowych tj. wesel, komunii, Balu Sylwestrowego, urodzin, imienin, chrzcin oraz różnego rodzaju spotkań rodzinnych. Jej doskonała lokalizacja, wyjątkowy wystrój wnętrz, bogate doświadczenie gastronomiczne powodują, że potrafimy sprostać najwyższym wymaganiom każdego klienta. Wesela i organizacja imprez okolicznościowych, to nasza specjalność, która sprawia nam ogromną przyjemność.

Organizujemy:
- Wesela
- Komunie
- Chrzciny
- Bale sylwestrowe
- Studniówki
- Imprezy firmowe
- konferencje
- Rocznice
- Przyjęcia okolicznościowe
- Imieniny itd...

Na przestronnych salach możemy zorganizować Państwu przyjęcia okolicznościowe:
- na Sali Wenus od 50 do 120 osób oraz na drugiej
- na Sali Bankietowej od 100 do 200 osób.
Organizujemy wesela, konferencje oraz niezapomniane przyjęcia okolicznościowe.

Naszym Gościom polecamy najlepsze potrawy do wyboru z bogatego menu, w tym także przysmaki, które oferujemy dodatkowo tj.: dzik pieczony, szynki wieprzowe pieczone, Stół Wiejski, Stół Rybny i inne. Jesteśmy również otwarci na Państwa pomysły kulinarne, które bez problemu będą przygotowane przez naszych wykwalifikowanych kucharzy. W zacisznym ogródku letnim, w otoczeniu pięknych lasów, zieleni i kwiatów nasi Goście, pragnący chwili wytchnienia, mogą odpocząć i nabrać sił do dalszej zabawy. Posiadamy również 26 pokoi hotelowych, które za dodatkową opłatą można wynająć i odpocząć po całonocnym przyjęciu okolicznościowym oraz na co dzień.

Hotel Restauracja Wenus jest położony w niedalekiej odległości od Szczecina i Stargardu Szczecińskiego oraz pięknego Jeziora Miedwie, które może być doskonałym wypoczynkiem oraz miejscem na zdjęcia plenerowe i nie tylko.

Kilkuletnie doświadczenie w organizowaniu wesel pozwala nam zapewnić Państwu niezapomnianych wrażeń, a każdą organizowaną imprezę, wesela i wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe traktujemy indywidualnie. Jesteśmy w stanie zaskoczyć najbardziej wymagających i godnych wrażeń klientów. Zapewniamy miłą atmosferę oraz fachową obsługę, która jest do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania uroczystości. Naszą ambicją jest to, aby wesela i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe u nas zorganizowane były długo i dobrze wspominane.

Nowoczesne wnętrze zachęcić powinno każdego do zorganizowania
Orginalnego Przyjęcia Okolicznościowego.

Zapewnimy Państwu: począwszy od dekoracji w wybranym przez Państwa kolorze, Sali Weselnej Wenus i Sali Bankietowej, również zapewniamy tort w cenie, ciasta własnego wypieku w cenie, chlebek powitalny, szampan na powitanie Pary Młodej i dla Gości Weselnych, co prowadzi do profesjonalnej obsługi kelnerskiej i kuchni staropolskiej opartej na niepowtarzalnych recepturach profesjonalnych kucharzy.

liczba odwiedzin: 2761

Popularne miasta w okolicy