Zobacz zdjęcia (5)
IC MEDIA Profesjonalne realizacje VIDEO, Wrocław - zdjęcie 1
IC MEDIA Profesjonalne realizacje VIDEO, Wrocław - zdjęcie 2 IC MEDIA Profesjonalne realizacje VIDEO, Wrocław - zdjęcie 3 IC MEDIA Profesjonalne realizacje VIDEO, Wrocław - zdjęcie 4 IC MEDIA Profesjonalne realizacje VIDEO, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

IC MEDIA Profesjonalne realizacje VIDEO id:32034

Wrocław, dolnośląskie
(3)
Dodaj opinię
667-169...
501-426...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Jeden obraz zrealizowany przez ICMedia w technologii 4K, wyraża wszelkie zalety innowacyjności, najwyższej jakości oraz ceny, która jest dopasowana do Klienta. Dzięki ICMedia znajdujesz wszystko w jednym miejscu! Zadbaliśmy o Ciebie! Naszą domeną jest cyfrowy obraz. Zajmujemy się profesjonalnymi realizacjami filmów i materiałów wideo w technologii 4K, jak również standardowym formacie HD. Filmujemy także z drona. Możemy przeprowadzić wielokamerową transmisję wideo LIVE, tak by Twoi Klienci lub znajomi od razu mogli oglądać to w Internecie. Jesteśmy artystami ruchomego obrazu, którzy rozumieją, że do powstania każdego filmu niezbędna jest kreatywność, której mamy pod dostatkiem, praktyczne doświadczenie, które zdobywamy od blisko 20. lat i możliwie najnowocześniejszy cyfrowy markowy sprzęt, który pozwala zamknąć w idealne techniczne ramy realizowany projekt. Organizujesz wydarzenie firmowe, rodzinną uroczystość lub współtworzysz wizerunek poważnego projektu? Masz do zrealizowania spot promocyjny lub reklamowy? Chcesz zlecić produkcję filmu lub transmisję wideo? Reprezentujesz biuro prasowe lub agencję PR? Doceń pozytywną różnicę w pracy z optymistycznie nastawionymi, pomocnymi i kreatywnymi zawodowcami z ICMedia!

Opinie (3)

IC MEDIA Profesjonalne realizacje VIDEO id:32034
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Wrocław
Data dodania: 14-05-2019

Pełen profesjonalizm - punktualność, rzetelność, kreatywność i pomysłowość A podczas całej pracy duży uśmiech, który potrafi dodać oduchy ;) Bardzo dobra jakość sprzętu- film na wysokim poziomie - dobre kadry , ostrość, sekwencje ! Serdecznie polecam !

J
Janusz i Basia
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2018
Wrocław
Data dodania: 24-01-2019

Jeśli nie macie pomysłu na super film z waszego wesela docenicie kreatywność i pasję z jaką IC Media realizują swoje filmy. Trafiliśmy na nich dzięki znajomym którzy również korzystali z usług IC Media i byli bardzo zadowoleni z efektów ich pracy. Polecamy

R
Robert Jerzy
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2017
Wrocław
Data dodania: 02-01-2018

Jako organizator części artystycznej i dokumentacyjnej, zleciłem firmie "IC MEDIA" wykonanie filmu z przygotowań, ceremonii kościelnej i zabawy weselnej.
Chcę polecić usługi tego Wykonawcy.
Cechują go:
- punktualność,
- rzetelność,
- zaangażowanie;
- kreatywność;
- ponadprzeciętne zainteresowanie przedmiotem zlecenia;
- słowność;
- bardzo wysoka jakość używanego sprzętu;
- cena na bardzo przystępnym poziomie,
i, co dla mnie jest niezwykle ważne - wysoka komunikatywność!

Materiał filmowy został przygotowany na wysokim telewizyjnym wprost poziomie. Dynamiczne sekwencje, dobre kadry, ostrość, kontrast, balans bieli, dźwięk, płynność ruchu - zgodnie z zasadami sztuki operatorskiej.

Jednym słowem - warto!

Kontakt

Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
667-169...
501-426...
liczba odwiedzin: 1386
Zadzwoń
667-169...
501-426...
Napisz

Popularne miasta w okolicy