Zobacz zdjęcia (14)
⭐️Milion przeżyć w 1 pokazie⭐️ + NIESPODZIANKA DLA PARY MŁODEJ❗️, Poznań - zdjęcie 1
⭐️Milion przeżyć w 1 pokazie⭐️ + NIESPODZIANKA DLA PARY MŁODEJ❗️, Poznań - zdjęcie 2 ⭐️Milion przeżyć w 1 pokazie⭐️ + NIESPODZIANKA DLA PARY MŁODEJ❗️, Poznań - zdjęcie 3 ⭐️Milion przeżyć w 1 pokazie⭐️ + NIESPODZIANKA DLA PARY MŁODEJ❗️, Poznań - zdjęcie 4 ⭐️Milion przeżyć w 1 pokazie⭐️ + NIESPODZIANKA DLA PARY MŁODEJ❗️, Poznań - zdjęcie 5
⭐️Milion przeżyć w 1 pokazie⭐️ + NIESPODZIANKA DLA PARY MŁODEJ❗️, Poznań - zdjęcie 6
1 / 14

⭐️Milion przeżyć w 1 pokazie⭐️ + NIESPODZIANKA DLA PARY MŁODEJ❗️ id:48115

Poznań, wielkopolskie
(6)
Dodaj opinię
516-597...

O nas

⭐️WYJĄTKOWY POKAZ NA WYJĄTKOWE WESELE⭐️

Właśnie znalazłeś to czego szukałeś. Coś WYJĄTKOWEGO na TWOJE WESELE. Stworzyłem ten pokaz z myślą o tym, aby uczcić najważniejszy dzień w Twoim życiu. Połączenie niesamowitych efektów z nietuzinkowym humorem i umiejętnościami. Te elementy sprawiają, że Twoje Wesele przejdzie do historii❗️

To co to tej pory widziałeś tylko w telewizji, już teraz razem ze swoimi gośćmi, zobaczysz na własne oczy. Jako Iluzjonista wyniosę Twoje wesele na poziom o jakim nawet nie śniłeś:

✅ Mój Pokaz Iluzji jest bardzo elastyczny. Mogę go wykonać w każdym miejscu, o każdym czasie. Dzięki temu nie będzie problemów z organizacją i wpasowaniem się w harmonogram wesela. Co za tym idzie - zyskasz pełen komfort i wygodę przy planowaniu tego wspaniałego dnia.

✅ Moje show jest bardzo interaktywne. Do każdego efektu angażuję osoby z publiczności, widzowie dosłownie czarują razem ze mną. Dzięki temu każdy podczas pokazu będzie się dobrze bawił, a Ty unikniesz nudy na swoim weselu.

✅ Takie efekty jak czytanie w myślach, przepowiadanie przyszłości, czy mnożenie pieniędzy zadowolą nawet najbardziej wymagającą publikę. Dzięki temu zyskasz absolutną pewność, że Twoje wesele będzie zapamiętane na wiele długich lat.

✅ Mój pokaz Iluzji jest bardzo uniwersalny. Mogę go zaprezentować dosłownie dla każdego. Zaczynając od dzieci i nastolatków, przez ludzi w sile wieku, aż po pradziadków i prababcie. Dzięki temu nikt nie poczuje się pominięty. Ty unikniesz niezadowolenia gości i zadowolisz każdego uczestnika.

✅ Moja magia bardzo elegancko prezentuje się na zdjęciach i filmach. Jeżeli szukasz czegoś co będziesz mógł wspominać za 10, 20, 30 lat, to mój pokaz sprawi, że zyskasz najlepszą możliwą pamiątkę.

✅ Doświadczenie, które zebrałem jako Iluzjonista pozwala mi na uniknięcie wszelkich trudności – wszystko pójdzie gładko, w sposób, jaki sobie zaplanowałeś. Na miejsce występu przybywam z około godzinnym wyprzedzeniem. Pozwala to rozpocząć show punktualnie. Doskonale radzę sobie z ludźmi i jestem w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji. Dzięki mojemu doświadczeniu zyskasz gwarancję, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

➡️ W swoim show przygotowałem SPECJALNY MAGICZNY EFEKT DEDYKOWANY DLA PARY MŁODEJ. Ten efekt idealnie podkreśli, że to WY jesteście gwiazdami wieczoru. Co więcej, Wasi goście będą mogli zobaczyć jak podczas najpiękniejszego dnia w swoim życiu, to WY dokonujecie prawdziwego cudu.

⭐️NIESPODZIANKA DLA PAŃSTWA MŁODYCH⭐️

Jako prezent na Wasze Wesele dostajecie ode mnie 50% zniżki, na POKAZ ILUZJI Z BLISKA.

Iluzja z bliska, to specjalnie przygotowane efekty przeznaczone do prezentacji w niewielkiej odległości. Dostarcza ona niezwykłą rozrywkę, ponieważ niesamowite cuda niejednokrotnie dzieją się w dłoniach i umysłach widzów:

Przykładowe efekty:

● Czytanie w myślach – Iluzjonista na weselu prezentuje widzom telepatyczne umiejętności. Mogę przewidywać decyzje uczestników, wpływać na ich wybory, a nawet odczytywać prywatne informacje na ich temat. Niczym prawdziwy Mentalista! Całość wywiera w widzach nieprawdopodobne i głębokie emocje.

● Mnożenie pieniędzy – Widzowie pożyczają Iluzjoniście banknot o dowolnej wartości (zazwyczaj 10 lub 20 złotych). Publiczność nie może uwierzyć, kiedy na ich oczach zamieniam banknot o niskim nominale w banknot 100 złotowy!

● Teleportacja monet – Ku zaskoczeniu widzów, Iluzjonista z powietrza pojawia 3 monety, a później sprawia, że każda po kolei teleportuje się z jego dłoni do dłoni widza! Każda teleportacja jest coraz bardziej niezwykła, a z każdą sekundą publika odczuwa co raz większe zdumienie i niedowierzanie.

● Znikająca talia kart – Widz trzyma talię kart zamkniętą w obu dłoniach. Następnie Iluzjonista jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sprawia, że wszystkie karty znikają z dłoni uczestnika. Widz przez cały czas trwania efektu twierdzi, że czuje talię w swoich dłoniach. Fakt ten wywołuje jeszcze większe zdumienie, gdy Iluzjonista udowadnia, że karty naprawdę zniknęły.

Magia z bliska to idealne dopełnienie do pokazu scenicznego. Zazwyczaj ta usługa kosztuje 1000zł.

➡️ Jednak WY możecie to mieć za jedyne 500zł!

✅ POKAZ MAGII Z BLISKA ZA POŁOWĘ CENY ❗️


⭐️NAJLEPSZY WYBÓR NA TWOJE WESELE⭐️

Podsumowując. Jak widzisz mój pokaz iluzji to po prostu gwarancja udanego wesela. Szkoda byłoby przegapić taką okazję i stracić niespodziankę. Prawda❓

Dzięki mojej usłudze sprawisz, że ten dzień będzie inny niż wszystkie. Zapewnisz Sobie i swoim gościom rewelacyjną zabawę. Wszyscy będą wspominać Twoje wesele długimi latami.

Decyzja należy do Ciebie. Mam 99% zadowolonych klientów. Każdy z nich cieszył się, że mógł mnie zaprosić i uczynić swój dzień niezapomnianym. Dołącz do nich❗️

Zrezygnuj z nudnych i oklepanych atrakcji! Zatrudnij Profesjonalistę na swoje wesele. Napisz do mnie przez portal Wesele Z Klasą, lub skontaktuj się telefonicznie, aby poznać szczegóły! W przeciwnym wypadku zapomnij o tej informacji.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ moja usługa daje Wam korzyści i rozwiązuje Wasze problemy.
✔️ Nie musicie się martwić, że goście będą się źle bawić. Przy mojej usłudze jest to niemożliwe.
✔️ Nie musicie się martwić, że ktokolwiek na weselu będzie się nudził.
✔️ Magia bardzo elegancko prezentuje się na zdjęciach oraz filmach video. Dzięki temu będziecie mieli najlepszą możliwą pamiątkę, ze swojego wesela.
✔️ Dzięki mojemu występowi, Wasze wesele będzie wspominane przez członków rodziny, przez wiele długich lat.
✔️ Dzięki mojemu doświadczeniu nie musicie się martwic, ze cokolwiek pójdzie nie tak.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

🔴 Moja usługa jest bardzo elastyczna i uniwersalna. Zadowolę zarówno najmłodszych, jak i najstarszych gości. Co więcej, mogę wystąpić w każdym miejscu, o każdym czasie, dzięki temu nie musicie się martwić, że cokolwiek pójdzie nie tak.
🔴 Moja usługa zapewni Wam, oraz Waszym gościom maksymalnie dobre i niesamowite przeżycie.
🔴 Po pokazie zawsze zostaję trochę dłużej na Weselu, aby pokazać gościom kilka numerów więcej. Nic za to nie płacicie, a goście są z tego faktu bardzo zadowoleni.
🔴 W programie zawarłem specjalny efekt, dedykowany parze młodej.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ponieważ wiedzą, że spełnię ich oczekiwania i, że jestem w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającą publikę 😀 Dodatkowo mam świetny kontakt z ludźmi, a moja usługa zapewni parze młodej i ich gościom o wiele więcej wspomnień z tego wyjątkowego dnia niż cokolwiek innego 😉

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Moją najmocniejszą stroną jest zdecydowanie uniwersalność. Jestem w stanie wystąpić o każdej porze dnia dla każdej publiczności w każdych okolicznościach, a moja magia zawsze będzie działać.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej w swojej pracy lubię to, że mogę spotkać się z ludźmi i nie tylko zaprezentować im efekt "wow", ale także za pomocą magii, mogę przekazać im coś więcej.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Magię kocham samą w sobie ❤️ Jest to moja największa pasja. Robię to z ogromnym sercem i zaangażowaniem do tego. Dzięki temu magia na moich pokazach staje się czymś więcej niż prostymi sztuczkami, czy efektami - Jest czymś niezwykle wyjątkowym i niespotykanym.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

✅ Szkolony przez najlepszych Iluzjonistów na świecie m.in. Axel Hecklau (Niemcy), Javi Benitez
(Hiszpania), Michael Vincent (Wielka Brytania) i wielu innych.

✅ Zwycięzca zawodów karcianych podczas Międzynarodowego Festiwalu Iluzji.

✅ Pokazy tworzone i konsultowane z najlepszymi ekspertami w kraju.

• Certyfikowany absolwent szkolenia zawodowego „Diamond Business”

• A to nie wszystko! Więcej można przeczytać w mojej ofercie ;)

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

✅ Zwycięzca zawodów karcianych podczas Międzynarodowego Festiwalu Iluzji.

✅ Zwycięzca ogólnopolskiego turnieju na najlepszy magiczny efekt podczas szkolenia
branżowego KxK.

✅ Certyfikowany absolwent szkolenia zawodowego „Diamond Business”.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję odkąd zacząłem zajmować się magią. Czyli ponad 5 lat :D

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Tak naprawdę jestem w stanie wystąpić o każdej godzinie w każdych okolicznościach. Magia jest bardzo uniwersalna. Jednak najlepsze godziny do realizacji usługi to godziny wieczorne na weselu między 19:30-21:30.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W skład wchodzę tylko Ja. Ja się kontaktuje z parą młodą i Ja wykonuję całą usługę.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Bardzo dobrze posługuję się językiem angielskim i uczę się też niemieckiego.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

To Ja się kontaktuje się z parą młodą przed weselem, aby nie musieli się martwić i, żeby byli pewni, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Na kilka/kilkanaście dni przed weselem wysyłam informację przypominającą i w dniu wesela także.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Zazwyczaj wystarczy tylko kontakt przed telefon i maila, ale jeśli para młoda zażyczy sobie spotkania to oczywiście jest ono możliwe. Spotkanie ze mną i zadanie mi niezbędnych pytań nie jest płatne.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Wyznaję zasadę, żeby nie kontaktować się zbyt dużo. Zdaję sobie sprawę, że para młoda ma dużo rzeczy na głowie związanych z weselem plus swoje życie.

Kontaktuje my się tak naprawdę 3 razy przed weselem.
➡️ Po raz pierwszy kiedy para młoda się ze mną kontaktuje w sprawie pokazu i podpisujemy umowę.
➡️ Po raz 2 kiedy przypominam się parze młodej, aby się nie martwiła, że o nich zapomniałem.
➡️ Po raz 3 w dniu wesela, żeby para młoda była pewna, że będę na miejscu o ustalonej godzinie i nie muszą się o nic martwić.

Czasem skontaktuje się więcej razy kiedy jest coś nie jasne, lub w jakichś pilnych sytuacjach . Zazwyczaj kontaktuje się poprzez SMS, mail, lub telefonicznie, opcjonalnie poprzez Facebook.

Jaki jest styl naszej pracy?

➡️ Na wesele przybywam co najmniej godzinę wcześniej (a często nawet jeszcze wcześniej), po to, aby mieć czasu na przygotowanie się do pokazu. Dodatkowo dzięki takiemu zabiegowi, mam też czas aby zareagować w razie gdyby przytrafiła się jakaś nieprzewidziana sytuacja. Dzięki temu możecie być pewni, że wszystko pójdzie zgodnie z planem

➡️ Pokaz odbywa się w eleganckim stylu.

➡️ Po pokazie zostaję trochę dłużej, aby pokazać gościom kilka numerów więcej 😁

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Do swojego pokazu na wesele mam przygotowany specjalny magiczny efekt dedykowany dla Pary młodej. Jest on po to, aby podkreślić, że to para młoda jest w tym dniu najważniejsza i, że to oni są gwiazdami wieczoru.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Jeśli para młoda nie ma skonkretyzowanej wizji to na podstawie swojego doświadczenia bardzo chętnie doradzę najlepsze rozwiązania. Moja usługa jest bardzo uniwersalna i elastyczna, więc to bardzo ułatwia sprawę.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Nie jest potrzebny. Aczkolwiek zawsze kontaktuje się z klientem przez SMS, aby podziękować, wymienić parę miłych słów i poprosić o opinię. Kontaktuje się też w sprawie uregulowania płatności za usługę jeśli klient zwleka więcej dni niż jest zapisane w umowie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dokładnego przepisu nie znam, ale wiem, że dobór odpowiedniej atrakcji na wesele może zadecydować o tym, czy uroczystość będzie wielkim hitem, czy też wielką klapą. Zdecydowanie warto zadbać o rozrywkę na wesele. Dobra atrakcja powinna być Elastyczna, Uniwersalna, Interaktywna, Elegancka i Charakterystyczna, czyli zapadająca w pamięć,

Więcej, możesz o tym przeczytać na moim blogu, na którym szczegółowo opisuje 5 cech dobrej atrakcji weselnej ;)

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Wesele, na którym po pokazie podeszła do mnie matka z synem i powiedziała, że mój pokaz był tak niesamowity, że jej dziecko też chce zostać Iluzjonistą. Następnego dnia ta Pani kupiła swojemu synowi zestaw małego magika. To zdecydowanie są momenty w których wiem, ze warto to robić.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Najważniejszymi cechami charakteru, które pomagają mi realizować usługę to otwartość do ludzi, umiejętność współpracy i pewność siebie.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

- David Copperfield, Dynamo, Derren Brown, David Blaine (magicy światowego formatu)
- Michał Wawrzyniak
- Dawid Piątkowski
- Postać Sherlocka Holmesa

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Przede wszystkim z codziennego życia i otaczającego mnie świata. A po za tym to z książek, z filmów, z artykułów o różnej tematyce, z podcastów, z webinarów, ze szkoleń. Czerpię też inspirację od swoich autorytetów.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Jest tego sporo. A mianowicie
- Każdy dzień szczegółowo planuje, aby nie marnować czasu.
- Codziennie trenuje swoje magiczne efekty, aby jakość moich usług nie spadała.
- Nieustannie powiększam swoją wiedzę na temat sztuki Iluzji.
- Cały czas zwiększam zakres swoich magicznych umiejętności.
- Czytam średnio 1 książkę na tydzień.
- Rozwijam się osobiście, aby stawać się nie tylko lepszym magikiem, ale też lepszą wersją siebie i lepszą osobą.
- Non stop oglądam webinary i szkolenia w Internecie, które pomogą mi się rozwinąć i stać się jeszcze większym ekspertem w tym co robię.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Jakbym miał wymienić 3 rzeczy, to byłby to:
- Talia kart (żeby czarować innym, którzy będą na bezludnej wyspie haha)
- Zbiór wszystkich dokonań Sherlocka Holmesa
- swoją dziewczynę

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Pojawił się trend na Imprezy oraz pokazy magii organizowane online. Nie jest to opcja idealna. Prawdopodobnie każdy z nas wolałby czegoś doświadczyć na żywo niż przez Internet, ale jest to opcja warta uwagi, żeby ją rozważyć.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Myślę, że mimo wszystko trend wydarzeń online wcześniej czy później przeminie. Uważam, że ludzie chcą doświadczać prawdziwych emocji na żywo, a nie przez Internet. Ten trend pewnie i tak w jakimś stopniu pozostanie, ale nie w takim jak jest teraz.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

- Osobiście proponuję w miarę możliwości przemieszczać się na rowerze :) Bardzo lubię jeździć rowerem i sam korzystam z tej opcji.
- Ewentualnie poruszanie się transportem zbiorowym. To nie jest idealne rozwiązanie, ale lepiej, żeby było 30 osób w autobusie, niż każde z nich osobno poruszało się samochodem. Ograniczamy w tedy ilość wydzielanych spalin i mniej zanieczyszczamy środowisko.

Nasze pasje.

1. Moją największą pasją jest magia
2. Kocham czytać książki
3. Lubię składać żurawie z Origami
4. Jestem kibicem piłkarskim
5. Lubię oglądać filmy z dziewczyną

Ciekawostki na nasz temat.

- Pierwszy Pokaz magii dałem po 4 miesiącach zajmowania się magią, dzięki temu szybciej osiągnąć wysoką jakość moich usług.
- Za nim zająłem się magią, grałem w koszykówkę, śpiewałem, grałem na gitarze i ćwiczyłem taekwondo.
- Bardzo lubię tematykę rozwoju osobistego i duchowego.
- Kocham czytać książki.
- Jestem ogromnym fanem Sherlocka Holmesa. Stworzyłem 2 efekty magiczne związane z Sherlockiem Holmesem.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Ulubiona książka - Przygody Sherlocka Holmesa
Ulubiony film - Kronika Świąteczna (obydwie części)
Ulubiony serial - Lucyfer

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Iluzjonista Piotr Malanowski (6)

Dodaj opinię
⭐️Milion przeżyć w 1 pokazie⭐️ + NIESPODZIANKA DLA PARY MŁODEJ❗️ id:48115
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
K
Kinga Karpińska
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Szczecinek
Data dodania: 21-09-2021

Po występie Pana Piotra każdy z gości niesamowicie chwalił jego umiejętności i kontakt z publicznością. Zaczarował nas nie tylko swoimi umiejętnościami, ale także tym jakie ma relacje z ludźmi. Zdecydowanie usługa warta swoich pieniędzy. Polecam każdemu, kto chce mieć coś wyjątkowego na swoim weselu

Piotr
21-09-2021

Cieszę się, że wszyscy byli zadowoleni!

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Mielno
Data dodania: 20-09-2021

To co zrobił Pan Piotr na Naszym weselu było fenomenalne! Wszyscy goście obserwowali show z wielką ciekawością i niedowierzaniem. Pokaz zdecydowanie warty swojej ceny. Godny polecenia. Gdybym mogła cofnąć czas, z całą pewnością wynajęłabym Pan Piotra jeszcze raz. Jestem pewna, że wszyscy goście będą wspominać ten pokaz przez najbliższe lata!

Piotr
20-09-2021

Dziękuję bardzo!

P
Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-02-2020
Warszawa
Data dodania: 22-02-2021

Piotrka polecili nam znajomi. Początkowo pochodziliśmy z żoną do tego nie pewnie ale chłopak ma talent. Przekonał nas swoją osobowością, etyką pracy a przede wszystkim umiejętnościami. Na samej uroczystości również się nie zawiedliśmy. Pan Piotrek to profesjonalista w każdym calu, sądzę, że nie może go zabraknąć na żadnym weselu. Z całego serca polecamy.

Piotr
23-02-2021

Cieszę się, że jakość usługi się Panu podobała :D Dziękuję bardzo!

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-03-2020
Śrem
Data dodania: 22-02-2021

Pokaz nieprzewidywalny, pełen emocji! Zapiera dech w piersiach! Atrakcyjna cena, świetna obsługa. Magia przy stolikach u nas zrobiła furorę! Gdybym jeszcze raz miał się zdecydować na usługi Piotra nie miałbym żadnych wątpliwości! Polecam i Pozdrawiam!

Piotr
22-02-2021

Dziękuję bardzo Panie Michale :D

R
Roksana
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2020
Poznań
Data dodania: 19-02-2021

Bardzo gorąco polecam, świetna atrakcja na wesele, goście oraz ja z mężem byliśmy pod wielkim wrażeniem całego pokazu !
Jeżeli chcecie, aby wasza uroczystość była wyjątkowa i zrobiła wow na twarzach waszych gości, koniecznie musicie zdecydować się na jego pokaz.
Profesjonalne podejście do klienta, cena adekwatna do pokazu 😁
Z mężem zapłacilibyśmy nawet więcej, aby zobaczyć go jeszcze raz !

Piotr
19-02-2021

Bardzo mi miło, że tak się Pani podobało!

D
Dominik
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-07-2020
Śrem
Data dodania: 17-02-2021

Pokaz Piotra, jak i cała otoczka związana z jego występem na najwyższym poziomie. Szczerze polecam !

Piotr
18-02-2021

Dziękuję bardzo! Cieszę się, że spełniłem Pana oczekiwania :D

Kontakt Iluzjonista Piotr Malanowski

Nazwa firmy: Iluzjonista Piotr Malanowski
Imię i nazwisko: Piotr Malanowski
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
516-597...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1198
Telefon
516-597...
Wiadomość

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie