Zobacz zdjęcia (5)
Impressed Cover Band - 100% live!, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Impressed Cover Band - 100% live!, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Impressed Cover Band - 100% live!, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Impressed Cover Band - 100% live!, Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Impressed Cover Band - 100% live!, Bielsko-Biała - zdjęcie 5
1 / 5

Impressed Cover Band - 100% live! id:53807

Bielsko-Biała, śląskie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • perkusja
 • pianino

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • mówimy po niemiecku
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 5

Chcecie wyjść poza weselne stereotypy i wyzwolić na Waszej imprezie pierwiastek prawdziwego koncertowego żywiołu? Z Impressed macie to jak w banku 💪💪

Oczekujcie od nas 👇

- muzyki zagranej w 100% na żywo z energią i polotem,
- różnorodnego repertuaru - Rock, POP, Disco, Funk, etc.
- autorskich zabaw i konkursów, których nie zobaczycie
u nikogo innego,
- konferansjerki z absurdalną odrobiną humoru 😉
- solidnej oprawy wizualnej.

Chcemy przy tym abyście wiedzieli, że po kilkunastu latach na weselnym (i nie tylko!) szlaku, my też już mamy swoje oczekiwania wobec Was!😎 Poszukujemy nie klientów ale partnerów – ludzi nastawionych na życzliwą współpracę, serdecznych i w pełni świadomie podejmujących decyzje – tak rozumiemy fundamenty, na których można tworzyć piękne historie❤️.

Bo Impressed to zespół nie na każdą okazję…
... jedynie na te wyjątkowe.

Na scenie stawią się 🙃:
🎤 Ewa 🎤
🎹 Arozy 🎹
🎸 Kondzio 🎸
🎸 Bartek 🎸
🥁 Ziemo 🥁

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Może inaczej. Jeżeli chcecie rockandrollowej energii, nieszablonowego podejścia zespołu do imprezy i oryginalnego poczucia humoru wtedy TAK, warto :) Prawda jest w tym przypadku wyjątkowo oczywista, chociaż często się o niej zapomina - to Wy musicie być świadomi swoich oczekiwań i jeżeli będziecie się w nie konsekwentnie wsłuchiwać, to na pewno zorganizujecie świetne przyjęcie :) Ot cała filozofia. Należy się 20 złotych za poradę ;)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Formularz wymaga wstukania minimum 50-ciu znaków, ale odpowiedź jest znacznie krótsza - czytelność, szczerość i jakość (chociaż ta, jak się domyślamy, cechuje też kilka innych kapel ;) )

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasza wspólna przygoda zaczęła się wcześniej, ale stricte weselny szlak przemierzamy od 2010 roku.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

To jest kwestia indywidualnych ustaleń, ale zasadę mamy taką, że w przypadku imprez jednodniowych pracujemy do zdroworozsądkowego oporu i każdorazowo konsultujemy finał zabawy z naszymi gospodarzami. Istotną sprawą jest jak sądzimy to, że już po pożegnaniu z gośćmi nie serwujemy posępnej ciszy, tylko gwarantujemy bezobsługową oprawę w formie dyskoteki - my w tym czasie dyskretnie zwijamy sprzęt i - nie ma co tu kryć - sami lubimy na tym etapie zapodać pląs na parkiecie razem z Wami. Jeżeli wesele trwa dwa dni, potrzebujemy około 10 godzin przerwy, żeby odzyskać witalność, wygładzić szaty, rozczesać włosy i przemyć strategiczne miejsca :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa usługa zawiera pełną oprawę muzyczną, konferansjerkę, prowadzenie zabaw oraz oświetlenie sceny i parkietu.

Skład, w którym występujemy.

Ewa - śpiew; Arozy - instrumenty klawiszowe, śpiew, obsługa oświetlenia i sterownika DJ-skiego; Bartek - gitara basowa, śpiew i konferansjerka; Kondzio - gitara elektryczna, gitara akustyczna i śpiew, konferansjerka w języku niemieckim i angielskim; Ziemo - perkusja.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

W 80-ciu procentach tak :) Czteroosobowy trzon zespołu występuje razem już od trzynastu lat.

Jaki repertuar proponujemy?

Zróżnicowany :) Od początku wychodzimy z założenia, że musimy grać tak, żebyśmy sami mieli z tego radochę i nie ukrywamy, że to jest dla nas klucz podstawowy. Kolejnym jest rozpoznawalność i potencjał rozrywkowy piosenek - usłyszycie w naszym wykonaniu przeboje polskiego rocka, światowe standardy muzyki pop i disco. Jeżeli tacy artyści jak Elvis Presley, ABBA, Tina Turner, Daft Punk czy z polskich Perfect, Budka Suflera, Maryla Rodowicz czy Krzysztof Zalewski Wam odpowiadają, to się dogadamy ;)

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, nasza usługa obejmuje oprawę konferansjerską!

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Wokalistką w naszym zespole jest Ewa :) Z tą Ewą biblijną łączy ją nie tylko imię i zamiłowanie do zakazanych owoców, ale też więzy rodzinne z Adamem - chociaż tutaj linia koligacji jest jednak inna :) Panowie również starają się wspomagać swoją koleżankę w trudzie śpiewu, niemniej główny wokal jest żeński :)

Na jakich instrumentach gramy?

Na sprawnych :D A tak na poważnie, korzystamy z solidnych instrumentów uznanych marek - inaczej tej pracy, najzwyczajniej w świecie, nie da się wykonywać. Lista na priv ;)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Tak samo jak w przypadku instrumentów - cały nasz sprzęt spełnia współczesne standardy estradowe. Oczywiście nie jest to format stadionowy, ale na sali weselnej sprawdza się jak należy ;) Tu musimy się przyznać, że mamy dwa pomocnicze reflektory LED i ładowarkę do akumulatorów z AliExpress, ale bardzo nam z tego powodu przykro i niech to zostanie między nami ;)

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Spora część repertuaru jest po angielsku, ale są też kawałki po włosku i po francusku. Oczywiście śpiewamy też w naszym ojczystym języku i takich piosenek spodziewajcie się najwięcej :)

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Poza oczywiście językiem polskim możemy poprowadzić (i niejednokrotnie robiliśmy to) od początku do końca imprezy dla gości anglo i niemieckojęzycznych.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Rzadziej niż polskie ;) Zazwyczaj zdarzają się 3-4 rocznie, ale obserwowaliśmy z wysokości sceny takie mariaże jak polsko-portugalski, polsko-szkocki, polsko-japoński, polsko-białoruski, polsko-niemiecki czy polsko-włoski.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Dodatkową opcją, którą możemy zaproponować są dekoracyjne świecące napisy 'LOVE' w dwóch rozmiarach. Mniejszy świetnie prezentuje się przed stołem prezydialnym, a większy idealnie sprawdza się jak plan do sesji zdjęciowych w trakcie imprezy - może stać zarówno na sali jak i na zewnątrz. Posiadamy też ponad półtorametrowe świecące serce :)

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, oferujemy i światła zawsze jeżdżą z nami. Posiadamy cztery ruchome głowy dużej mocy, listwy LED, lampy retro o bursztynowej barwie światła i dwa mniejsze efekty świetlne - to dla parkietu. Scenę oświetlamy pięcioma reflektorami LED. Całość pracuje w standardzie DMX i jest w pełni sterowalna. Energooszczędnie nie jest :) Tutaj zaznaczamy, że zazwyczaj nie używamy pełnego zestawu, tylko dobieramy optymalny set pod warunki na konkretnej sali.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak i zawsze to robimy. W bieżącym repertuarze mamy około 180 utworów na żywo. Dodatkowo możemy uzupełnić je blokami DJ-skimi i zaczerpnąć z wielokrotnie większej puli. Przygotujemy też dla Was kilka premierowych utworów - pierwszy taniec, ulubioną piosenkę wujka Staszka czy ważną dla Was romantyczną pieśń w trakcie której narzeczona skradła swojemu wybrankowi pierwszy pocałunek :D

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak i nie pobieramy za to żadnych opłat - chociaż oczywiście je przyjmujemy, jeżeli ktoś się upiera :D Piosenki można zamawiać z naszego bieżącego repertuaru. Jeżeli nie wykonujemy danej piosenki, a możliwe jest jej przygotowanie między blokami muzycznymi (tak, czasem robimy takie rzeczy :D ) to też ją zagramy. Ostatecznie zawsze istnieje opcja puszczenia upragnionego kawałka z kasety ;)

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Bardzo chętnie o tym z Wami porozmawiamy :) Każdy wie, że warto rozmawiać :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Część osób z naszego zespołu ma doświadczenie na dużej scenie i swoje radiowo-telewizyjne debiuty. Natomiast jako zespół weselny odbieramy wyróżnienie po każdej imprezie, którą goście uznają za udaną :)

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Dwoje z nas odebrało systematyczną edukację muzyczną, a pozostała trójka szlifowała swój fach od najmłodszych lat bezpośrednio na scenach domów kultury, przeglądach młodzieżowych, itp. W celach zarobkowych na estradzie spędziliśmy już (na oko) około 2000 godzin - to jest spore doświadczenie. Tak, umiemy grać :)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

W każdym indywidualny przypadku we wczesnym dzieciństwie .

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

To, że mimo kilkunastu lat na scenie, nie męczy nas psychicznie :) Lubimy to co robimy - najpewniej dlatego, że robimy to tak, jak lubimy :)

Czyja twórczość nas inspiruje?

Każdego artysty, który podchodzi do swojej pracy ze szczerością i naturalnością. Co nie oznacza, że każda twórczość się nam podoba :)

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ponieważ ułatwia wykonywanie pracy na satysfakcjonującym poziomie.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Są przydatne o ile rodziny nie są do siebie wrogo nastawione :D To nie żart i tak się zdarza :D Poza tym staramy się nie przesadzać i nie zmuszać do integracji - każdy ma swoją strefę komfortu i naszym zadaniem jest takie operowanie, żeby nikomu jej nie uszkodzić :)

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Dla nas zawsze oryginalne są te, które wiążą się z lokalnymi zwyczajami, których często nie znamy - szczególnie kiedy jedziemy zagrać na weselu daleko od naszych rodzinnych stron. Jesteśmy tradycjonalistami i wolimy wierność tradycjom niż różne wymyślne atrakcje - chociaż i te potrafią być ciekawe.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Rozbudowane XIX-wieczne dzieła symfoniczne :D Ale unikamy też disco-polo i piosenek wulgarnych :)

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Będziemy szczerzy - nie wiemy :) Mamy zasadę opierania się na twórczości która obroniła swoją wartość na przestrzeni lat. Chociaż chętnie podchodzimy do muzyki młodych polskich artystów takich jak Dawid Podsiadło, Monika Brodka, czy Krzysztof Zalewski.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Sto lat, idziemy na jednego, ona temu winna... no cóż... wg nas są tylko trzy :D

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

W tej kwestii jesteśmy szczerzy i konsekwentni od samego początku - nie umiemy bawić się przy tej muzyce, a co za tym idzie nie umielibyśmy bawić nią innych, a to na tym polega nasza praca. Tak czy inaczej w trakcie imprezy w ramach kolorytu pojawi się kilka tego typu przebojów, ale będą to raczej klasyki z lat 90-tych, bardziej z sentymentu niż prawdziwego zamiłowania. Jeżeli natomiast Wasi goście będą spragnieni nowoczesnej muzyki disco w naszym rodzimym wydaniu, to już nieco późniejszą porą możemy zafundować im spektakularny set DJ-ski w takim gatunku.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Każda impreza ma swoje tempo, które jest wypadkową wielu czynników. Zachęcamy do zabawy i uwielbiamy obserwować rozentuzjazmowane towarzystwo i parkiet pękający w szwach, ale nikogo nachalnie nie przymuszamy do tańca, czy uczestniczenia w konkursach. Jeżeli znacie swoich gości i odpowiednio dobierzecie zespół lub DJ-a, to możecie być spokojni, że wszyscy zabiorą ze sobą świetne wspomnienia z Waszego wesela. Natomiast jeżeli chodzi o nasze magiczne sztuczki w tej materii, to najważniejszymi są obserwowanie reakcji na parkiecie, elastyczność i podejście do gości ze szczerym uśmiechem :) To potrafi uczynić cuda.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Krótko i zwięźle: klasyczne disco, funk i rock and roll :)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Wielki namiot nad brzegiem jeziora, galeria sztuki, podziemia zabytkowego dworu... było takich miejsc kilka, ale które było najbardziej nietypowe...?

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

O tych, które najbardziej zapadły nam w pamięć możemy porozmawiać prywatnie ;D

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Za udane uważamy takie wesele, po którym goście sami z siebie podchodzą do nas uścisnąć dłoń i powiedzieć 'dziękujemy' :)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Poza solidnie wykonaną pracą zdecydowanie uśmiech, życzliwość i wzajemne zrozumienie. No i oczywiście musi być rosół :D

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Nie chcemy się znaleźć w takich okolicznościach :D Ale gdyby już, to pewnie byłby to gramofon i nieograniczony dostęp do płyt i biblioteki. No i oczywiście Netflix :P Ale czy tak się da?

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Same niecenzuralne. Wyłącznie na priv :D:D:D:D:D:D:D

Nasze pasje.

Pytanie muzyków o ich zainteresowania sugeruje najbardziej oczywiste odpowiedzi :D Ale jakby zebrać do kupy pozostałe pasje całej piątki to trzeba dopisać, literaturę, kinematografię, pszczelarstwo (dobry miód w dobrej cenie -priv ;)), fotografię, turystykę górską i oczywiście dobre jedzenie :D

Ciekawostki na nasz temat.

Naszej wokalistce nie przybywa lat. Od kiedy ją znamy ciągle jest nieletnia.

Opinie (5)

Impressed Cover Band - 100% live! id:53807
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Bielsko-Biała
Data dodania: 15-12-2022

Impressed zaimponowało nam od pierwszych chwil. Luźne podejście, a jednocześnie bardzo profesjonalne pozwalało nam czuć się komfortowo na naszym weselu. Muzyka rockandrollowa spisała się znakomicie, parkiet był cały czas pełny, a zabawa taniec z gwiazdami zorganizowana perfekcyjnie :) orkiestra godna polecenia po stokroć. Impressed to jeden z powodów dla których żałuję że nie mam drugi raz wesela :)

Bartek
15-12-2022

Dziękujemu i mimo wszystko nie życzymy Wam kolejnych wesel ;D Ale spokojnie, dajmy sobie szansę - możecie co roku hucznie świętować rocznice i my się chętnie zjawimy 😁😁😁 Pozdrawiamy!

R
Remigiusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Katowice
Data dodania: 20-11-2022

Takiego zespołu to ze świecą szukać. Utwory które grają brzmią lepiej niż oryginały, a energia jaką emanują na weselu udziela się wszystkim gością i po chwili nie da się zejść z parkietu:)) z tym zespołem to można by było się żenić co weekend:) Polecam z całego serca bo muzyka na żywo i to w Ich wykonaniu przyćmiewa dj'owane imprezy.
Jesteście Najlepsi!

Bartek
02-12-2022

No niestety w naszej kulturze ślub co tydzień nie wchodzi w grę :D Bardzo dziękujemy za miłe słowa :)

M
Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Gliwice
Data dodania: 15-11-2022

Jesteśmy przeszczęśliwi, że wybraliśmy z żoną ten zespół. Mają taki kontakt z gośćmi, że zaraz po wejściu na salę zszedł z nas cały stres:) Mogliśmy się bawić do rana, a Impressed zrobiło resztę. Świetna energia, repertuar i kontakt. Polecamy! Maciek&Asia

Bartek
15-11-2022

:D:D Słowo daję, że staraliśmy się być skrajnie nieprzystępni i ponurzy, jak tylko potrafimy ;D Ale u Was się po prostu nie dało :D Buziaki i piątka dla Pana Alberta - mamy nadzieję, że koszula już połatana ;D Zapamiętamy to na długo :)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-01-2021
Czechowice-Dziedzice
Data dodania: 12-11-2022

Polecam! Bardzo dobry kontakt z zespołem, wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami :)

Bartek
13-11-2022

Bardzo dobry kontakt z Parą Młodą, wszystko zgodnie z ustaleniami! Polecamy ;) A do tego dziekujemy i pozdrawiamy :)

G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2021
Katowice
Data dodania: 09-11-2022

Wszystko jak najbardziej ok! Jesteśmy z żoną mega zadowoleni. Także jak tylko będzie powód do imprezy czy to rozwód, kolejne wesele, okrągłe urodziny to bieeere😄

Bartek
10-11-2022

Zespołowi jest niesłychanie miło z tego powodu :D Ale tak przy okazji czuję się w obowiązku ostrzec Was, że ponoć większość par się jednak nie rozwodzi :D Pozdrawiam!

Kontakt

Adres: Bielsko-Biała, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 769

Popularne miasta w okolicy