Zobacz zdjęcia (5)
In the Eye - innowacyjna oferta!, Lubin - zdjęcie 1
In the Eye - innowacyjna oferta!, Lubin - zdjęcie 2 In the Eye - innowacyjna oferta!, Lubin - zdjęcie 3 In the Eye - innowacyjna oferta!, Lubin - zdjęcie 4 In the Eye - innowacyjna oferta!, Lubin - zdjęcie 5
1 / 5

In the Eye - innowacyjna oferta! id:23781

Lubin, dolnośląskie
(12)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • reportaż ślubny
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

In the Eye to innowacyjny projekt, który wprowadziłem z myślą o Młodych Parach. Od teraz to Wy decydujecie o cenie, jaką jesteście skłonni wydać za wykonane przeze mnie dla Was zdjęcia ślubne.

Poniżej znajdziecie krótki opis mojej usługi - ale tak jak wspomniałem, bez ceny. Zapoznajcie się z moimi zdjęciami oraz z tym co proponuje w ramach wykonywanej przeze mnie usługi, a następnie wyceńcie ją sami :) Prześlijcie do mnie informację o dacie i miejscu Waszego Ślubu oraz kwotę, którą jesteście gotowi przeznaczyć na zdjęcia. W przeciągu 24 godzin otrzymacie ode mnie odpowiedź w której ustosunkuje się do zaproponowanej przez Was kwoty (zapewne w większości przypadków otrzymacie odpowiedź o mojej akceptacji).

Pozostanie nam wówczas już tylko podpisanie ze sobą umowy, które może nastąpić w wygodnej formie elektronicznej. Istnieje również możliwość osobistego spotkania lub video-rozmowy, zdecydujcie o tym sami :)

Krótki opis oferty:
- jestem do dyspozycji od dowolnie ustalonego momentu Dnia Ślubu (np. od momentu przygotowań lub ceremonii) i pozostaję z Wami do oczepin włącznie (jeśli nie będzie oczepin, zostaję po prostu do północy).
- za Waszą zgodą w dniu Dniu Ślubu chętnie wykonam dla Was 5-10 ujęć w klimacie sesji plenerowej. Sesja taka zajmuje około 10 minut i odbywa się bezpośrednio w miejscu Waszego Ślubu.
- w trakcie przyjęcia weselnego wykonam zdjęcie grupowe wszystkich Waszych gości, jak również zdjęcia z najbliższymi Wam osobami,
- po 3 tygodniach od Dnia Ślubu otrzymacie dostęp do prywatnej galerii internetowej w której zamieszczę gotowe zdjęcia (po selekcji i po obróbce graficznej). Będzie to przedział 200-300 zdjęć w zależności między innymi od momentu w którym rozpocznę fotografowanie. Z powyższej galerii będziecie mieli możliwość pobrać wszystkie zdjęcia i zarchiwizować je
w wybranym przez Was miejscu.
- mój dojazd w Dniu Ślubu jest wliczony w cenę którą zaproponujecie.
- istnieje możliwość abyście otrzymali ode mnie również najwyższej jakości album ślubny w formacie 30x30cm w którym okładka pokryta będzie aksamitem w wybranym przez Was kolorze, na jej środku znajdzie się grawer, a wewnątrz na rozkładówkach albumu nadrukowanych zostanie 40 wybranych przez Was fotografii. Czas realizacji zamówienia albumu to 2 tygodnie od momentu wybrania przez Was zdjęć. Tutaj kierujemy się ceną podaną przez producenta. Jeśli jesteście zainteresowani - zapytajcie mnie o to.

Udanego dnia!

Opinie (12)

In the Eye - innowacyjna oferta! id:23781
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Jawor
Data dodania: 13-07-2022

Szczerze polecam współpracę z Wojtkiem. Bardzo sympatyczny człowiek, profesjonalny. Idealnie 'wtopił się' w tłum :) Zdjęcia nie wymuszone, piękne i dodatkowo otrzymaliśmy je w ekspresowym tempie. Z upływem czasu nadal jesteśmy zadowoleni z efektu współpracy równie mocno jak na samym początku. Polecam

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Jelenia Góra
Data dodania: 12-01-2022

Serdecznie polecamy Wojtka Żelaznego jako fotografa ślubnego.
Nie tylko ma super ofertę, ale też jest bardzo profesjonalny i zaangażowany, ma podejście do dzieci, jest elastyczny, zdjęcia wyszły w super jakości i zapewnia BARDZO szybką realizację.
Bardzo spodobało nam się również to, że na koniec otrzymaliśmy wszystkie zdjęcia jakie wykonał, a nie tylko część przez niego wybraną.
Goście weselni długo jeszcze po ślubie pytali jak znaleźliśmy takiego dobrego fotografa :)

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Lubin
Data dodania: 12-01-2022

Fotograf pierwsza klasa! Wspaniale nam się z nim współpracowało. Zdjęcia wyszły piękne, no i największy plus tego wszystkiego był taki, że musieliśmy na nie czekać zaledwie tydzień.
Polecamy z całego serca ;)

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2021
Legnica
Data dodania: 11-01-2022

Pełen profesjonalizm!

O panu Wojciechu usłyszeliśmy z polecenia szukając fotografa na nasz ślub. Przed spotkaniem obejrzeliśmy zdjęcia już w formie fizycznej u naszych znajomych i spodobał nam się styl, w którym zostały wykonane - żywe barwy, przemyślane ujęcia i brak wymuszenia. Umówiliśmy się na spotkanie i zdecydowaliśmy się na współpracę.

Pan Wojciech odpowiadał na wszystkie nasze pytania jeszcze przed wydarzeniem. W dniu ślubu służył podpowiedzią przy kluczowych momentach a napięcie zamieniał w śmiech. Podczas wesela przemieszczał się za to niezauważany, więc zdjęcia wyszły bardzo naturalnie :)

Wszystkie zdjęcia dostaliśmy w terminie fizycznie oraz poprzez link do galerii. Z całej współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni i bez wahania zdecydowalibyśmy się na to po raz drugi. Polecamy!

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2021
Legnica
Data dodania: 05-01-2022

Dzięki Panu Wojtkowi poznałam nowe oblicze fotografii. Do czasu mojego ślubu myślałam że zdjęcia z tej uroczystości będą poprostu zwykłymi zdjęciami, ustawionymi, takimi które uwiecznia tylko ważne momenty.
Myliłam się. Zdjęcia uwieczniają nie tyle ważne momenty ale szczegóły o których nie miałam pojęcia. To na zdjęciach zobaczyłam kryształki w moim bukiecie ślubnym, to ze zdjęć mogłam przyjrzeć się dokładnie wystrojowi sali, to po zdjęciach zobaczyłam jak świetnie bawił się mój syn z animatorami w ogrodzie.
Wszystkie ważne momenty zostały sfotografowane
Album świetnej jakości wraz z równie dobrymi jakościowo zdjęciami.

Pan Wojtek bardzo komunikatywny dodatkowo swoim taktowym humorem wspaniale rozładowuje spięta atmosferę w dniu ślubu.
Polecam z całego serca i jeszcze raz dziękuję za przepiękna pamiątkę!

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-04-2021
Lubań
Data dodania: 05-01-2022

Z całego serca polecam Wojtka i jego usługi. Jest to profesjonalista w każdym calu. Zarówno jesli chodzi o warsztat oraz o podejscie do sytuacji. Wojtek towarzyszł nam w dniu naszego ślubu, uwieczniając na zdjęciach te piękne chwile. Zdjęcia są super jakości. Dwa dni po ślubie mieliśmy sesję plenerową w górach, której efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Była to super przygoda, która na długo pozostanie w naszych wspomnieniach.

k
karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-11-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Chojnów
Data dodania: 04-01-2022

Bardzo gorąco polecam współpracę w Wojtkiem!
Przesympatyczny fotograf, pełny profesjonalizmu i zaangażowania w tym co robi. Zdjęcia są pięknie wykonane, pomimo że nie lubimy być fotografowani, zdjęcia wyszły cudowne, świetna pamiątka na całe życie. Czas oczekiwania na wykonane zdjęcia bardzo krótki i przede wszystkim super kontakt, wyrozumiałość oraz elastyczność.
Pozdrawiamy Karolina i Paweł :)

M
Marta i Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Jawor
Data dodania: 04-01-2022

Świetny fotograf, świetny człowiek, odpowiednia osoba na swoim miejscu. Pełna pasji i profesjonalizmu. Polecamy z całego serca.

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Adres: Lubin, , 59-300, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 5657

Popularne miasta w okolicy