Zobacz zdjęcia (5)
Inglot Fotografia i Film, Rzeszów - zdjęcie 1
Inglot Fotografia i Film, Rzeszów - zdjęcie 2 Inglot Fotografia i Film, Rzeszów - zdjęcie 3 Inglot Fotografia i Film, Rzeszów - zdjęcie 4 Inglot Fotografia i Film, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

Inglot Fotografia i Film id:43316

Rzeszów, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
889-787...
886-872...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 2 kamery
  • 3 kamery

Uchwycenie pięknych, niepowtarzalnych i najważniejszych elementów każdej uroczystości czy imprezy to zadanie, które zawsze stawiamy sobie na pierwszym miejscu.

Fotografia i film oferowane przez nas mają dostarczyć Wam emocjonalnego powrotu do momentu uwiecznionej przez nas chwili.

Dzień Ślubu to jeden z najpiękniejszych dni w życiu człowieka. Aby wspomnienia z tego wspaniałego wydarzenia były bardziej trwałe mamy dla Państwa specjalną ofertę. Skierowana jest ona do osób szukających niekonwencjonalnego i oryginalnego spojrzenia na fotografię i wideo ślubne, do osób wymagających, które oczekują od utrwalających uroczystość kreatywności, wysokiej jakości technicznej i merytorycznej.

W fotografii ślubnej łączymy styl fotoreportażu z klasycznym portretem, kadry klasyczne z obrazkami nowatorskimi. Oferujemy i dostarczamy świeżego spojrzenia na ślub i wesele poprzez dynamiczny reportaż oraz maksymalne wykorzystanie każdej sytuacji podczas uroczystości. Zawsze staramy się być tam gdzie właśnie powinniśmy być. Jesteśmy razem z Parą Młodą w kółeczku, za moment dyskretnie „obserwujemy” ciocie rozmawiające ze sobą.

Podczas uroczystości organizujemy sesję Pary Młodej z rodziną i znajomymi, gdyż jest to nieraz jedyna okazja na Wasze wspólne zdjęcie z bliskimi.

Nieodzowna częścią stało się również wykonanie pod kościołem lub na Sali Weselnej fotografii rodzinnej wszystkich zaproszonych gości. Zazwyczaj jest to najczęściej oglądane przez wszystkich zdjęcie.
Posiadamy licencję wydaną przez Kurię Biskupią ważną bezterminowo na terenie całego kraju. Ukończenie szkolenia z fotografowania i filmowania ceremonii liturgicznych dostarczyło wiedzy, dzięki której nie naruszamy obszarów sacrum i nie rozpraszamy uczestników wesela naszą pracą w nieodpowiednich momentach.
 
FOTOGRAFIA:
Otrzymują Państwo materiał cyfrowy oraz album klasyczny bądź fotoksiążkę. W wersji cyfrowej jest to minimum 600 poddanych autorskiej obróbce zdjęć na 3 kompletach płyt DVD.  Album klasyczny  zawiera 100 jedwabnych zdjęć w białej ramce na czarnych kartach.
Album tradycyjny można zamienić na Fotoksiążkę, która dzięki swym walorom estetycznym oraz wysokiej jakości prezentowanych w niej zdjęć stanowi doskonałą pamiątkę. Rodzaj fotoksiążki, jej wielkość, ilość rozkładówek, ułożenie zdjęć na rozkładówce, materiał i zdobniki, a przede wszystkim zdjęcia się w niej znajdujące są ustalane indywidualnie z Parą Młodą. Cena zależy od wybranych opcji fotoksiążki.
 
FILM:
Gotowy materiał filmowy o długości 60-120 minut od przygotowań do zakończenia oczepin z plenerem w innym dniu, oddany na 3 kompletach płyt DVD lub BluRay (płyty nie są zabezpieczane) oraz pendrive z materiałem w jakości FullHD (1080p).
Filmowanie ślubu realizowane jest przez 2 operatorów za pomocą lustrzanek cyfrowych, satbilizatorów obrazu (stedycam, gimbal), rekorderów dźwięku (Tascam, Zoom, Sony), oraz szeregu innych urządzeń pozwalających na jak najlepszą rejstrację tej wyjątkowej uroczystości.  Dodatkowo materiał uatrakcyjniają ujęcia z lotu ptaka domu Pana Młodego, Pani Młodej, kościoła oraz lokalu weselnego w dniu wesela lub innym niż dzień wesela, kręcone dronem DJI Phantom. Pracę w dniu wesela rozpoczynamy od przygotowań narzeczonych a kończymy po oczepinach. Ujęcia plenerowe wykonywane są w innym dniu ustalonym indywidualnie z Parą Młodą.

W filmie zawarte jest:
• Menu z podziałem na części (przy DVD i BluRay)
• Przygotowania (z podkładem muzycznym)
• Ceremonia Zaślubin
• Życzenia od gości (skrót z podkładem muzycznym)
• Przywitanie Pary Młodej
• Pierwszy taniec
• Zabawa weselna (z oryginalną muzyką z przyjęcia)
• Oczepiny
• Highlights (skrót z ślubu, wesela przeplatany z ujęciami z sesji plenerowej ok. 4 min. – podkład muzyczny)
• Na życzenie Państwa życzenie wykonujemy również Trailer (krótką zapowiedź wesela w kinowej formie) oraz klip plenerowy (ok. 3 minutowy klip złożony wyłącznie z ujęć z sesji plenerowej).

Oferujemy również możliwość nagrania filmowych podziękowań dla rodziców, wraz z przygotowaniem propozycji scenariusza i propozycjami miejsc odpowiednich do nagrania tego typu klipu.

Przed ślubem jak i w tym wyjątkowym dniu służymy Wam swoją wiedzą i doświadczeniem ślubnym, sprawiając że czujecie się bardziej spokojni i rozluźnieni.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Rzeszów, woj. podkarpackie
889-787...
886-872...
liczba odwiedzin: 1812
Zadzwoń
889-787...
886-872...
Napisz

Popularne miasta w okolicy