Usługi Foto-Video wideofilmowanie id:10147

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Rzeszów, podkarpackie
Data dodania: 11-04-2013
Liczba odwiedzin: 508

Oferta

Oferujemy kompleksową i profesjonalną cyfrową rejestracje imprez okolicznościowych oraz masowych. (wideofilmowanie oraz reportaż zdjęciowy)

Film DVD- Jakość DVD -(montowane tradycyjnie) Standardowe wesele.

Film HD- Jakość HD -(montowane w rytm muzyki) Do realizacji użyte jest 2 kamery. (montowane w rytm muzyki) Do realizacji użyte 2 kamery (PODOBNIE JAK OPCJA PONIŻEJ TYLKO MNIEJSZA ILOŚĆ KAMER I OGÓLNIE SPRZĘTU ZAANGAŻOWANEGO W REALIZACJĘ MATERIAŁU) (dodatkowa mini kamera montowana w samochodzie, kościele)

Film Blu-ray Full-HD- Jakość FullHD -(montowane w rytm muzyki + Teledyski) Do realizacji użyte jest 3 kamery. Obraz w najwyższej obecnie dostępnej na rynku jakości Blu-ray (montowane na zasadzie teledysków z użyciem FLYCAMA czyli mechanicznej stabilizacji obrazu. Pomimo nagrywania w ruchu obraz pozostaje płynny a kroki są praktycznie niezauważalne (horyzont na stałym poziomie) dodatkowo rozmieszczone są miniaturowe szerokokątne kamery również FullHD montowane zarówno w środku jak i na zewnątrz samochodu oraz w kościele na wysokości około 3 do 4 metrów nad ziemią. Istnieje możliwość użycia kranu kamerowego

DODATKOWE KAMERKI W ZNACZĄCY SPOSÓB UATRAKCYJNIAJĄ CAŁY MATERIAŁ FILMOWY PONADTO SĄ ODPORNE NA WSZELKIE WARUNKI ATMOSFERYCZNE (MRÓZ, ŚNIEG, DESZCZ, SŁOŃCE) WIĘC DAJĄ GWARANCJĘ, ŻE NIC NIE UMKNIE PODCZAS UROCZYSTOŚCI NAWET W NIESPRZYJAJĄCYCH WARUNKACH.

Naszym głównym celem jest udzielanie jak najlepszych usług za rozsądną cenę. Star

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Usługi Foto-Video wideofilmowanie
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Rzeszów
Kod:37-303

Nowe ogłoszenia