nagrajmnie Film i Fotografia

od 1000 do 6000 zł
Rzeszów, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
697-561...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 2 fotografów

O nas

Zajmujemy się FILMOWANIEM i FOTOGRAFIĄ ŚLUBNĄ. Nasze wieloletnie doświadczenie zapewnia jakość naszych usług. Ujęte przez nas momenty są niepowtarzalne, wyrażające emocje i zawierające najważniejsze elementy uroczystości. Pracujemy na NAJWYŻSZEJ KLASY SPRZĘCIE, wykorzystujemy trwałe nośniki pamięci oraz posiadamy duży zakres możliwości technicznych. Mamy duże doświadczenie w SESJACH PLENEROWYCH w kraju i ZA GRANICĄ. Ukończyliśmy wszystkie niezbędne kursy fotografii w obiektach sakralnych. Swoją ofertę dostosowujemy indywidualnie do klienta.

W naszych pakietach znajdziecie:
* FOTOALBUM | gratis przy zamówieniu filmu i zdjęć
* DRON
* SESJA ŚLUBNA
* SESJA ZAGRANICZNA
* KRAN KAMEROWY
* DODATKOWE KAMERKI GoPro
* AUTO DO ŚLUBU
* PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW | w formie krótkiego filmiku wyświetlanego w czasie uroczystości
* SLIDER LINOWY

ZAKRES NASZYCH USŁUG:
* woj. podkarpackie
* woj. lubelskie
* woj. małopolskie
* woj. świętokrzyskie
Jednak jesteśmy w stanie realizować zamówienia w całej Polsce

WIĘCEJ INFORMACJI I ZDJĘĆ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ.

Chętnie przedstawimy pełną ofertę wraz z cennikiem.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta nr 1

od 1000 do 6000zł/ całość

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Naszą ofertę dopasowujemy do klienta. Dzięki dostępnym pakietom, każdy może znaleźć odpowiednią opcję dla siebie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zawsze możecie sobie pozwolić na wysokie koszty usługi, dlatego łączymy jakość i cenę odpowiednio do wymagań.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

W naszej ofercie znajdziecie kompleksową usługę multimedialną uroczystości. Doświadczeni pracownicy współpracują ze sobą i nie wchodzą sobie w drogę. U nas macie możliwość zarezerwowania fotografa, kamerzysty, operatora drona oraz samochód do ślubu z przystrojeniem i kierowcą już w cenie. Jeśli nagrywamy podziękowania dla rodziców czy wykonujemy sesję narzeczeńską, możemy wyświetlić to podczas uroczystości. Nic Was nie interesuje, cały sprzęt i obsługa stoi po naszej stronie.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy z Wami od rana, kiedy się przygotowujecie do uroczystości, aż do końca oczepin. W przypadku, gdy są w planach szczególne punkty uroczystości po godzinie 1 w nocy, zostajemy dłużej.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, który często wymieniamy, aby był niezawodny. Zależy nam, aby sprzęt nadążał za rozwojem techniki. Branża jest bardzo rozwojowa i każdy nowy model aparatu jest rozszerzany o nowoczesne funkcjonalności ułatwiające wykonywanie zleceń w trudnych warunkach. Jest to bardzo ważne ze względu na wagę wydarzenia jakim jest Wasz ślub. Niewyobrażalna jest utrata zdjęć czy filmu z Waszej uroczystości. Posiadamy bardzo dobre zaplecze techniczne, ponieważ dobry pomysł to nie wszystko. Często zdarzają się ciemne kościoły, niewielkie pomieszczenia czy trudne warunki atmosferyczne, nasz sprzęt radzi sobie z tymi ewentualnościami bez zarzutów. Nawet przy kiepskim oświetleniu staramy się, aby zdjęcia i film były odpowiednio doświetlone,a zarazem naturalne. Ekrany prześcigają się w wielkościach, dlatego chcemy, aby jakość materiału była jak najwyższa i nawet za kilkanaście lat, film nie odstawał od nowych produkcji.

Jak ubieramy się na wesele?

Ubieramy się odpowiednio do uroczystości. Zazwyczaj są to eleganckie spodnie i koszula. Nie chcemy rzucać się w oczy, dlatego unikamy ekstrawaganckich lub zbyt codziennych strojów.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Fotograf, jak i kamerzysta posiadają uprawnienia i odpowiednie szkolenia fotografowania i filmowania obiektów sakralnych.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Operator drona posiada licencje na sterowanie dronami. Dzięki temu może latać w bardzo bliskiej odległości od lotniska, jak również przy granicy kraju. Posiadamy bardzo dobrego drona, co pozwala nam na loty w mało sprzyjających warunkach atmosferycznych oraz filmowania lotów nocnych.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Wykonywaliśmy już sesje plenerowe w Londynie, na Majorce oraz dwukrotnie w Grecji. Dokładny termin i szczegóły wyjazdu ustalamy z Wami indywidualnie.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Każde zlecenie dostosowujemy indywidualnie do klienta. Staramy się spełnić wszelkie jego życzenia i jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Nasz sprzęt jest wodoodporny i mrozoodporny dlatego niestraszne nam ulewy i mróz. Zła pogoda jest utrudnieniem, ale nie zdarzyło się, żebyśmy nie dali rady zrealizować zlecenia przez warunki atmosferyczne. Jedynie co, to przy bardzo silnym wietrze możemy zrezygnować chwilowo z lotu dronem.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: nagrajmnie
Imię i nazwisko: ŁM Góral
Adres: Rzeszów, woj. podkarpackie
697-561...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5339
Zadzwoń
697-561...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Rzeszów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy