It's Freak Cover Band id:20583

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
It's Freak Cover Band

It's Freak Ostatnio widziany 21-06-2018
606-240...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (4)
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 22-04-2016
Liczba odwiedzin: 2408

Oferta

Zespół It's Freak charakteryzują dwa silne wokale o nietuzinkowej barwie głosu. Cover band warszawa tworzą profesjonalni muzycy, laureaci prestiżowych konkursów, współpracujący z wieloma znanymi gwiazdami polskiej sceny. Jesteśmy niebezpiecznym mixem doświadczenia i wysokiej jakości.

Przemek - Saksofonista i pianista, kompozytor. Czynnie występuje w Polsce i za granicą jako muzyk sesyjny. Posiada własne studio nagrań i czuwa nad dobrym brzmieniem i ciekawymi aranżami w zespole. Ma na swoim koncie liczne nagrody na festiwalach jazzowych.

Filip – gitarzysta – multiinstrumentalista i producent muzyczny. W tym roku nagrodzony Grand Prix na festiwalu w Cannes za najlepsze udźwiękowienie reklamy. Producent spotów reklamowych i płyt.

Wojtek – bass i kontrabas – podstawa naszego zespołu – przez 15 lat był w stałym składzie Maryli Rodowicz. Nagrywał na płytach Roberta Janowskiego. Lata świetności musicalu METRO odbyły się z jego udziałem.

Karol – perkusja – charyzmatyczny muzyk z ogromnym talentem. Liczne nagrody na festiwalach jazzowych i rockowych.

Paweł – silna rockowa osobowość. Obecnie płyta z jego udziałem ukazała się w Empiku – Kuba Płucisz i Goście
Kaja – laureatka konkursu TV piosenki Agnieszki Osieckiej - Okularnicy 2016 , nagrywała chórki dla TLOVE i wielu innych.

Repertuar zespołu It's Freak cover band to utwory z gatunku: pop, soul, jazz, funk, disco, rock. Taki energetyczny koncert zdecydowanie podniesie jakość każdej imprezy okolicznościowej.

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • kontrabas
 • perkusja
 • saksofon

Pozostałe:

 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: It's Freak Cover Band id:20583
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Kasia i Bartek
Kasia i Bartek
(5)
Dodano: 17-10-2017
Data imprezy: 23-09-2017
Miejscowość: Warszawa
Dziękujemy bardzo Przemkowi wraz z zespołem za profesjonalne i bardzo sprawne prowadzenie naszego wesela. Oprawa muzyczna była rewelacyjna, nagłośnienie i oświetlenie super. Zespół grał i prowadził wesele zgodnie z naszymi wcześniejszymi ustaleniami, a muzyka podobała się zarówno starszym i młodszym gościom, a mocniejsza rockowa końcówka była wisienką na torcie :) Super kontakt z zespołem, wszystko ustaliliśmy przed weselem, później już o nic nie musieliśmy się martwić, zespół dynamicznie dostosowywał się do wydarzeń. Profesjonaliści w 100%. Dziękujemy i polecamy!
joanna
joanna
(5)
Dodano: 27-09-2017
Data imprezy: 09-09-2017
Miejscowość: warszawa
Usłyszeliśmy, od ogromnej liczby gości, że był to najlepszy zespół weselny jaki widzieli. Zdecydowanie się z tym zgadzamy ! Mieliśmy pełen parkiet prawie do białego rana. Zespół gra same hity, zarówno dla młodszych jak i starszych. Wybraliśmy ten zespół bowiem zobaczyliśmy ich na weselu naszych przyjaciół 2 lata temu i od razu wiedzieliśmy, że musimy ich mieć! Są tak świetni, że brak słów!!!
Michał
Michał
(5)
Dodano: 26-09-2017
Data imprezy: 08-07-2017
Miejscowość: Lublin
Jesteśmy bardzo zadowoleni! Zespół zapewnił nam wspaniałą oprawę muzyczną ślubu cywilnego w plenerze. Podczas wesela grali świetnie technicznie. Wybór repertuaru też znakomity, goście doskonale się bawili. Fajny bezproblemowy i sympatyczny kontakt z zespołem. Zadbali o wszystko tak, że nie musieliśmy się o nic martwić. Po sukni ślubnej drugi najbardziej chwalony przez gości element wesela:) Zdecydowanie polecamy!
Wojtek
Wojtek
(5)
Dodano: 01-02-2017
Data imprezy: 27-08-2016
Miejscowość: Warszawa
Dobra organizacja pracy, wszystko poszło bez zarzutu. Co najważniejsze każdy się dobrze bawił. Profesjonalni muzycy, profesjonalne podejście do zleceniodawcy.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Dream Art Agencja Artystyczna
Imię:Przemysław
Nazwisko:Wojsław
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:03-982
Adres:Jana Nowaka Jeziorańskiego 42/56

Godziny pracy

Pn:08:00 - 21:00
Wt:08:00 - 21:00
Śr:08:00 - 21:00
Cz:08:00 - 21:00
Pt:08:00 - 21:00
Sb:08:00 - 18:00
Nd:08:00 - 18:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.