Zobacz zdjęcia (5)
Mustang do ślubu, Skierniewice - zdjęcie 1
Mustang do ślubu, Skierniewice - zdjęcie 2 Mustang do ślubu, Skierniewice - zdjęcie 3 Mustang do ślubu, Skierniewice - zdjęcie 4 Mustang do ślubu, Skierniewice - zdjęcie 5
1 / 5

Mustang do ślubu id:47796

Skierniewice, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Ford
  • Kolor: biały
  • sam prowadzisz

Oferuję piękne auto do ślubu jakim jest Ford Mustang Gt o mocy 421KM, wraz ze stosownie ubranym kierowcą, który zawiezie Państwa do ołtarza oraz na przyjęcie weselne.
Możliwość przewozów okazjonalnych ( Dowóz na imprezy , studniówki , itp.)

Mustang Gt może poszczycić się sportowym wyglądem oraz pierwszorzędnymi rozwiązaniami, które czynią go unikatową wersją modelu. Samochód posiada bogatą wersję wyposażeniową oraz zaopatrzony jest w mocny 5 litrowy silnik V8, co daje niesamowity komfort i frajde z jazdy. Auto pięknie się prezentuje na uroczystości dzięki stylowej i dosyć agresywnej linii nadwozia, posiada również skórzane klimatyzowane wnętrze. Jeśli ktoś szuka auta w stylu Pony Car w bogatej wersji, i chce poczuć moc tego "baby" muscle cara to autko właśnie dla Cb.

Usługa obejmuje:
-Przystrojone auto z tablicami MŁODA PARA - dekoracja ze zdjęć.(możliwość indywidualnego przystrojenia)
-Przyjazd po Pana Młodego
-Przyjazd po Panią Młodą
-Przejazd pod Kościół/Urząd Stanu Cywilnego
-Przejazd pod salę weselną

W aucie mieści się max 4 osoby – kierowca + para młoda i ewentualnie towarzysz/towarzyszka z racji gabarytów auta. Prowadzę sam przez co jazda tym autem wobec mnie jest pewniejsza, za co oferuję lepsze kwoty wynajmu. Cena ustalana jest z góry i indywidualnie w zależności od trasy przejazdu. Usługa obejmuje wynajem auta z kierowcą bez limitu czasowego. Bez żadnego pośpiechu dotrą Państwo do każdego punktu bez zbędnego liczenia czasu.

liczba odwiedzin: 1177

Popularne miasta w okolicy