Zobacz zdjęcia (15)
JAK Z OBRAZKA - kwiaty i dekoracje. Śluby, wesela, plenery, eventy, Kraków - zdjęcie 1
JAK Z OBRAZKA - kwiaty i dekoracje. Śluby, wesela, plenery, eventy, Kraków - zdjęcie 2 JAK Z OBRAZKA - kwiaty i dekoracje. Śluby, wesela, plenery, eventy, Kraków - zdjęcie 3 JAK Z OBRAZKA - kwiaty i dekoracje. Śluby, wesela, plenery, eventy, Kraków - zdjęcie 4 JAK Z OBRAZKA - kwiaty i dekoracje. Śluby, wesela, plenery, eventy, Kraków - zdjęcie 5
JAK Z OBRAZKA - kwiaty i dekoracje. Śluby, wesela, plenery, eventy, Kraków - zdjęcie 6
1 / 15

JAK Z OBRAZKA - kwiaty i dekoracje. Śluby, wesela, plenery, eventy id:50496

Kraków, małopolskie
(18)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
796-449...

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Moja pracownia powstała z miłości do piękna i kwiatów. Uwielbiam naturę, a w swojej dekoratorskiej pracy nieoczywiste rozwiązania. Nie zamykam się na jeden styl.
Zajmuję się kompleksową oprawą florystyczno-dekoratorską ślubów i wesel oraz przyjęć okolicznościowych, korzystając z własnych dekoracji lub z zaprzyjaźnionych i sprawdzonych wypożyczalni, aby sprostać wszystkim Waszym wymaganiom.
Do każdej realizacji podchodzę bardzo indywidualnie, skupiając się na Waszych preferencjach. Pomogę dobrać odpowiednie kwiaty i kolory pasujące do wybranej sali, zaproponuję motyw przewodni, przygotuję ciekawe i nowoczesne rozwiązania. Zadbam o każdy szczegół, bo dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkie detale mają ogromne znaczenie.
Jestem Martyna i wraz z pomocą młodych, energicznych i bardzo kreatywnych osób zamienię Wasze marzenia w rzeczywistość :) Posiadam doświadczenie w branży ślubnej oraz wiedzę zdobytą w szkole florystyki i na warsztatach u wspaniałych florystów. Pracownia znajduje się w Krakowie, ale dojadę wszędzie tam, gdzie miejsce wymaga pięknego podkreślenia jego charakteru.

W mojej ofercie znajdziecie m.in.:

- dekoracje sal weselnych, namiotów lub innych miejsc wybranych przez Was na przyjęcie czy wesele,
- dekoracje ślubów plenerowych/kościelnych
- dekorację samochodów ślubnych,
- florystykę osobistą, czyli bukiety, wianki, bransoletki kwiatowe, przypinki dla Panów do garnituru itp.,
- bukiety okolicznościowe oraz flowerboxy,
- wypożyczenie dekoracji,
a także wiele innych!

Zapraszam do zapoznania się z moją najnowszą ofertą na sezon 2024! Napisz do mnie i skorzystaj z bezpłatnej wyceny indywidualnej stworzonej na podstawie Twoich potrzeb, oczekiwań i zakładanego budżetu na dekoracje i kwiaty.
ZAPISY NA ROK 2024 RUSZYŁY!

Ostatnie wolne terminy na rok 2023 🌸
3 i 24 czerwca
29 lipca
26 sierpnia
23 i 30 września

Do zobaczenia! :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki jest zakres naszych usług?

Zajmuję się kompleksową oprawą florystyczno-dekoratorską ślubów i przyjęć. Ukwiecam wnętrza, plenery oraz moje Pary Młode (bukiety, wianki, kwiatowe dodatki). Wykonuję też inne dekoracje okolicznościowe, aranżuję przestrzeń na firmowe imprezy.

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Wycenę tworzę na podstawie informacji zawartych w uzupełnionym i przesłanym przez Parę formularzu. Najważniejsze z nich to:
- ilość gości/stołów/kompozycji kwiatowych,
- miejsce przyjęcia i ślubu,
- ilość poświęconego czasu na stworzenie całej oprawy, montaż oraz demontaż,
- ilość dodatków takich jak obrusy, serwety, podtalerze itp.,
- rodzaj i ilość kwiatów użytych w kompozycjach.
Finalną decyzję o kwocie całościowej podejmuje Para, która wybiera spośród zaproponowanych dekoracji te, którymi jest zainteresowana.
Jednak w formularzu znajduje się także pytanie o budżet, którym sugerujemy się tworząc ofertę, tak aby dopasować ją idealnie do potrzeb oraz możliwości.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Wolę pracę z naturą i żywymi roślinami. Jednak zdarza mi się mieszać kwiaty żywe ze sztucznymi dla lepszego efektu.
Miałam okazję tworzyć kompozycje oraz dekoracje wykonane ze sztucznych kwiatów do firm oraz do miejsc, w których dane kompozycje miały posłużyć długi czas lub warunki nie pozwalały na zastosowanie kwiatów żywych.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Doświadczenie, specjalistyczna wiedza, kreatywność i dążenie do ciągłego rozwoju, ale przede wszystkim otwartość, szczerość i elastyczność.

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Z wielką przyjemnością! Kocham naturę. Przyjęcia w plenerze mają niepowtarzalny klimat, który jest mi bardzo bliski. Tworzę łuki, bramy, koła i inne piękne stelaże, które stanowią tło do ślubu w plenerze. Ukwiecam altany i pergole, wypożyczam i ozdabiam krzesła dla Młodej Pary. Na życzenie przygotuję biały dywan albo ścieżkę z naturalnych płatków kwiatów.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Kwiaty oraz wszelkie kwiatowe dekoracje, które dla Was tworzę trafiają po weselu do Was (chyba, że Państwo Młodzi/organizatorzy mają inną wolę). Natomiast po moje dekoracje takie jak świeczniki, obrusy, serwety, stojaki przyjeżdżam osobiście na tzw. demontaż dzień po uroczystości.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Poza polskim posługuję się również językiem angielskim.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Do każdej Pary podchodzę indywidualnie. Tworzę szczegółową ofertę specjalnie dla nich, która zawiera moje propozycje i inspiracje, dobrane na podstawie uzyskanych wcześniej od Pary informacji na temat tego, co im się podoba, co lubią itp.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nie zamykam się na żaden styl, jednak ten, który jest mi szczególnie bliski to styl ogrodowy - delikatny, sezonowy, romantyczny. Uwielbiam również nowoczesny glam oraz boho. Pracuję z różnymi Parami, o różnych gustach, każdą szanuję i staram się proponować najciekawsze rozwiązania na dekorację w ich stylistyce.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

To naturalne :) Wiele Par nie jest przekonana od początku do swojej wizji, więc zmiany są czymś zupełnie normalnym. Inspiracji i piękna w Internecie nie brakuje, więc każdy ma prawo zmienić zdanie.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Jeśli wszystkie płatności mamy uregulowane to kontakt po weselu nie jest obowiązkiem. Jednak ja zawsze piszę do moich Par z zapytaniem o ich odczucia po ślubie i weselu, proszę również o szczerą opinię, wymieniam kilka zdań, dziękuję za współpracę :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Kreatywność, wytrwałość, empatia i zaangażowanie. Przydaje się również dobra organizacja ;)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Jak z obrazka (18)

JAK Z OBRAZKA - kwiaty i dekoracje. Śluby, wesela, plenery, eventy id:50496
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 18 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-04-2023
Kraków
Data dodania: 20-05-2023

Współpraca z Panią Martyną od samego początku była bardzo przyjemna i profesjonalna. Pomogła przekuć naszą dość ogólną wizję ślubnych dekoracji w konkrety i doradziła, tam, gdzie mieliśmy wątpliwości. Wyczarowała przepiękne bukiety i kwietne łuki z oryginalnych, bardzo świeżych kwiatów, a także elegancko zaaranżowała nakrycia stołów. Mój ślubny bukiet prezentował się doskonale jeszcze wiele dni po uroczystości. Wszystkie dekoracje tworzyły spójną całość, która zachwyciła nas i gości. Rzadko piszę opinie w Internecie, ale Pani Martyna jest naprawdę świetna w swoim fachu i bardzo polecam jej usługi wszystkim młodym parom:)

JAK Z OBRAZKA
22-05-2023

Takie opinie bardzo cieszą 😊 Wizja była oryginalna, idealnie się zrozumieliśmy, a ja starałam się wyczuć Państwa oczekiwania i styl, który podobał się Wam najbardziej. Do tego piękne wnętrze, piękni Państwo Młodzi 🥰 Nie mogło być inaczej! Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Dużo miłości i radosnych dni dla Was! ❤️🌸

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-12-2022
Kraków
Data dodania: 08-01-2023

Serdecznie polecamy Panią Martynę. Kontakt i zainteresowanie od początku na najwyższym poziomie. Wszystkie nasze wizje na dekorację naszego wesela zostały spełnione. Przepiękne bukiety, dekoracja sufitu, świece.. - wszystko było zachwycające 😍😍 Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze w przyszłości współpracować💐🌹Pani Martyna to bardzo ciepła osoba, która angażuje się w swoją pracę. Podczas ustaleń dt dekoracji dostaliśmy wiele wskazówek , porad i projekty jak będzie wyglądała nasza dekoracja. Goście byli zachwyceni a kwiaty utrzymywały się jeszcze długo po naszym przyjęciu weselnym :)

JAK Z OBRAZKA
10-01-2023

Pani Agnieszko, przemiło czytać takie opinie! Ogromnie dziękuję, jestem wdzięczna za zaufanie, możliwość współpracy i świetny kontakt od początku do ostatniego, wielkiego dnia 😊 To, że moje zaangażowanie jest doceniane to największa nagroda za wszelkie starania 🤗🥰 Dużo miłości dla Was i do zobaczenia przy innej okazji 😉

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Bistuszowa
Data dodania: 19-11-2022

Martyna z Jak z obrazka była odpowiedzialna za oprawę florystyczną mojego wesela. Od pierwszego spotkania wiedziałam, że mogę jej w pełni zaufać i nie muszę się o nic martwić - dekoracja sali oraz kościoła przeszła najśmielsze oczekiwania nie tylko moje i męża ale także naszych najbliższych. Ale i tak najwspanialszy był mój ślubny bukiet, zachwycający, w życiu nie widziałam piękniejszego! Martyna to mistrzyni w swoim fachu, widać pasję w tym co robi. Cechuje ją pełen profesjonalizm, ma świetny gust. Jest przecudowną i ciepłą osobą. Polecam z całego serca, nie mogłam trafić lepiej. Dziękuję! ❤️

JAK Z OBRAZKA
10-01-2023

Klaudia dziękuję za szczerą opinię 🥰 Od pierwszego spotkania wiedziałam, że nadajemy na tych samych falach, co zaowocowało w późniejszym czasie 😊 Bardzo dziękuję za współpracę i zaufanie ❤️ Cieszę się ogromnie, że mogłyśmy się spotkać raz jeszcze przy innej okazji, oby było ich więcej 🤗 Pozdrowienia i buziaki dla Was! 😘

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 06-10-2022

Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy z Martyną, nie mieliśmy jasnej wizji jakie dokładnie chcemy dekoracje na wesele, a Martyna pomogła nam wybrać piękne aranżacje dopasowane do sali i naszego stylu. Zawsze mogliśmy liczyć na szybką odpowiedź na nasze pytania i wątpliwości. Efekt końcowy zachwycił nas i gości, sala wyglądała pięknie i dzięki temu nasz wielki dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy :)

JAK Z OBRAZKA
08-10-2022

Bardzo dziękuję za ten komentarz, odzwierciedla to co staram się zawsze od siebie dać parom: dużo czasu, poświęcenie, doradzenie i zdobycie zaufania :) Współpraca była bardzo udana, za co Wam dziękuję :) Dużo szczęścia dla Was! ❤️

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2022
Klucze
Data dodania: 01-09-2022

Martyna potrafi spełnić fantazje każdej Pary Młodej! Dekoracje były dopieszczone i piękne, Martyna profesjonalna oraz komunikatywna i słuchająca klienta. Praca z taką osobą to była czysta przyjemność a efekty jej pracy i ekipy był zachwycający. Bardzo dziękujemy za tak cudowną realizację, która była wisienką na torcie naszej sali weselnej. Baaaardzo polecamy <3

JAK Z OBRAZKA
10-09-2022

O rany, znowu się wzruszam 🥺❤️ dzięki Kinga i Piotrek za możliwość współpracy z Wami, to była ogromna przyjemność. Jesteście świetnymi ludźmi, którzy potrafią zaufać profesjonalistom i dać im odrobinę luzu w pracy, dzięki czemu wybrana przez Was sala wyglądała świetnie dopełniona o nasze dekoracje 🤩 Świetnie dobrane kolory, które na pierwszy rzut oka mogłyby się wydawać niepasujące do siebie, a tu bang! Efekt oszałamiający! Dziękuję Wam i życzę samych pięknych dni! ❤️

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2022
Zręczyce
Data dodania: 29-08-2022

Martyna jest profesjonalistką w każdym tego słowa znaczeniu! Zawsze mogłam liczyć na bardzo szybkie odpowiedzi oraz doradztwo. Pomagała nam dobrać dekoracje tak, abyśmy zmieścili się w zaplanowanym budżecie. Wyczarowała cuda na naszym weselu, byłam oczarowana, tak samo jak wszyscy goście. Bukiet był przepiękny i miał w sobie nawet sukulenta! Bardzo wszystkim polecam jak z obrazka, można liczyć na śwlietną florystykę rodem z Pinteresta, szybką i sprawną komunikację oraz cudowną realizację.

JAK Z OBRAZKA
10-09-2022

Magda bardzo dziękuję za każde słowo 🥺 wiele dla mbie znaczy, bo staram się do każdego podejść indywidualnie. A Wasze wesele było wyjątkowe, z cudowną letnią włoską aranżacją, którą na pewno zapamiętam na długo 😍 Cieszę się, że Wasze oczekiwania zostały spełnione, pomimo iż zmienialiśmy koncepcję niedługo przed ślubem 😄 Ale wyszło świetnie! Dziękuję za wspaniałą współpracę i możliwość udekorowania tak pięknego miejsca, jakim są Jurty pod Krakowem 😍 Dużo miłości dla Was!

A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2022
Kraków
Data dodania: 22-08-2022

Pani Martyna jest wspaniała! Dziewczyny Jak z obrazka są konkretne, przesympatyczne, pomocne oraz bardzo kreatywne(wiedziałam,że moge im powierzyć dekoracje kościoła, bo i tak będzie pięknie wyglądać). Kwiaty na sali były takie jak sobie wymarzyłam! Było jak z bajki i goście byli zachwyceni! Serdecznie polecam współprace, nie zawiedziecie sie! To najlepsze dekoratorki z Krakowa ❤️

JAK Z OBRAZKA
23-08-2022

Pani Angeliko, pięknie dziękuję za wszystkie słowa 🥰 Starałyśmy się odwzorować Państwa wizję ślubu i wesela i widzę, że się udało, vo bardzo nas cieszy 😊 Wszystkiego dobrego!

G
Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Nowe Brzesko
Data dodania: 26-07-2022

Martynka to cudowna osoba bardzo kreatywna od samego początku wiedziałam że mogę jej w pełni zaufać w doborze dekoracji oraz kwiatów efekt końcowy wygladał cudownie!! Goście byli pod ogromnym wrażeniem. Zdecydowanie polecam:)Jeszcze raz bardzo dziękuję:)

JAK Z OBRAZKA
28-07-2022

Dziękuję Gosia za zaufanie 🥰 Efekt końcowy zachwycił również mnie, pięknie to wymyśliliśmy 😉 Jesteście cudownymi ludźmi, współpraca z Wami to czysta przyjemność. Jeszcze raz pięknie dziękuję za możliwość wykazania się kreatywnością 🥰 Wszystkiego dobrego!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Jak z obrazka

Nazwa firmy: Jak z obrazka
Imię: Martyna 
Adres: Kraków, woj. małopolskie
796-449...
liczba odwiedzin: 2557
Zadzwoń
796-449...
Napisz

Popularne miasta w okolicy