Zobacz zdjęcia (15)
MANDALA LA Pracownia Florystyczna, Kraków - zdjęcie 1
MANDALA LA Pracownia Florystyczna, Kraków - zdjęcie 2 MANDALA LA Pracownia Florystyczna, Kraków - zdjęcie 3 MANDALA LA Pracownia Florystyczna, Kraków - zdjęcie 4 MANDALA LA Pracownia Florystyczna, Kraków - zdjęcie 5
MANDALA LA Pracownia Florystyczna, Kraków - zdjęcie 6
1 / 15

MANDALA LA Pracownia Florystyczna id:49868

od 120 do 250 zł / sztuka
Kraków, małopolskie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
509-906...

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

MANDALA LA Pracownia Florystyczna zapewnia pełny zakres usług, co oznacza, że wykonujemy pracę od stworzenia koncepcji po realizację i jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie.
Zaczynam od bezpłatnej konsultacji projektowej, podczas której omówimy Twoje wydarzenie i Twoje potrzeby kwiatowe. Po omówieniu wizji dekoracji opracuję niestandardową propozycję dopasowaną do Twojego stylu, stylu wesela i potrzeb. Pozostanę z Tobą w kontakcie przez cały proces, aż do dnia uroczystości.
W dniu wydarzenia przyjedziemy wcześnie, aby ustawić dekoracje i upewnić się, że wszystko jest idealnie ustawione. Po zakończeniu wydarzenia wrócimy na miejsce, aby posprzątać aranżacje i zdjąć wyposażenie.
Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na bezpłatną konsultację projektową, abyśmy mogli porozmawiać o Twojej wizji i budżecie. Wycena jest zawsze indywidualna dla każdego ślubu lub wydarzenia, którego dekoracji się podejmujemy.

Zapraszam do kontaktu, bo...
kocham kwiaty i...
lubię dzielić się radością, którą dają innym-:)

Pozdrawiam serdecznie, Dorota Kozak

Oferta MANDALA LA Pracownia Florystyczna / Dorota Kozak

Bukiet ślubny

od 120 do 250zł/ sztuka

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Kocham kwiaty i mam naturę romantyczną, a to sprawia, że jestem otwarta na nowe pomysły i piękne projekty. Potrafię wyobrazić sobie, jak ważna jest Ciebie odpowiednia stylizacja, która jest unikalna i zaaranżowana tylko dla Ciebie.
Otrzymasz pełny zakres usług, od stworzenia koncepcji po realizację i będę do dyspozycji na każdym etapie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

O tym najlepiej opowiedzą nasze Młode Pary, oto jedna z opinii: "Chciałam jeszcze od siebie bardzo Pani podziękować. Zarówno w kościele, jak i na sali wszyscy byli oczarowani Pani dekoracjami. Dziękujemy Pani bardzo, za tak miłą współpracę, za to że stworzyła Pani te kompozycje dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy. Wszystko było idealne, pasowało do Nas, do sali. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Panią, będziemy polecać każdemu, bo robicie Państwo kawał świetnej roboty". Ania i Dawid

Jaki jest zakres naszych usług?

W naszej ofercie znajdziecie KWIATY NA ŚLUB I WESELE: bukiety ślubne, wianki, dekoracje kościoła, dekoracje sali weselnej, dekoracje samochodu, a także KWIATY OKAZJONALNE: dekoracje świąteczne, bukiety i kompozycje, dekoracje funeralne.

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Kwiaty stanowią średnio 10%-15% budżetu całego wydarzenia. W celu zamówienia kosztorysu proszę o telefon lub mail. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły i przekażę w ciągu kilku dni kosztorys wstępny, aby wspólnie dopasować ofertę do indywidualnych wymagań. Zapraszam także na bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje dotyczące Twojej dekoracji ślubnej. Po decyzji na współpracę podpisywana jest umowa wstępna z rezerwacją terminu, a zaliczka 50% inwestycji płatna jest na miesiąc przed uroczystością. Pozostałe 50% płatne jest w dzień uroczystości.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Mandala la Pracownia Florystyczna zapewni pełny zakres usług, co oznacza, że wykonujemy pracę od stworzenia koncepcji po realizację i jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie.
Zaczynam od bezpłatnej konsultacji projektowej, podczas której omówimy Twoje wydarzenie i Twoje potrzeby kwiatowe. Po omówieniu Twojej wizji opracuję niestandardową propozycję dopasowaną do Twojego stylu i potrzeb. Pozostanę z Tobą w kontakcie przez cały proces, aż do dnia uroczystości.
W dniu wydarzenia przyjedziemy wcześnie, aby ustawić dekoracje i upewnić się, że wszystko jest idealnie ustawione. Po zakończeniu wydarzenia wrócimy na miejsce, aby posprzątać aranżacje i zdjąć wyposażenie.

Jak radzimy sobie z trudnymi miejscami/salami weselnymi?

Zawsze robimy rozeznanie wstępne miejsca, które dekorujemy, aby mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wizja lokalna odbywa się najczęściej w towarzystwie Młodej Pary, a rozmowa z managerem sali, to podstawa, bo wszystko musi być ustalone wcześniej, aby w dniu uroczystości dekoracje wykonać zgodnie z założeniami.

Jakie ciekawe dodatki ślubne posiadamy w swojej ofercie?

W naszej ofercie dysponujemy m.in.: kwietnikami, kandelabrami, podtalerzami, świecznikami, flakonikami, obrusami, krzesłami. I zawsze staramy się zaoferować dodatkowe elementy, które pasują do danej stylizacji.

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Tak i robimy to z przyjemnością, bo często są to charakterystyczne dla Młodej Pary dodatki, które stanowią o indywidualnej stylizacji dekoracji, co jest bardzo pożądane w dekoracjach.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Po skończeniu Liceum Plastycznego w Krakowie zdobyłam dyplom na Wydziale Form Przemysłowych w Krakowie w Katedrze Komunikacji Wizualnej. Kwiaty to moja pasja, dlatego swoje wykształcenie wykorzystuję również do tworzenia bukietów i kompozycji florystycznych. Szukam harmonii kolorów, bawię się kontrastem i wydobywam strukturę formy.

W czerwcu 2019 roku zdobyłam 2-gie miejsce w Konkursie na Najpiękniejszy Wianek organizowanym podczas krakowskich Wianków i od tej pory postanowiłam rozwijać swoją pasję związaną z florystyką. Uczestniczyłam w wielu kursach florystycznych, praktykowałam w kwiaciarni, obecnie śledzę aktualne trendy i ciągle zdobywam nową wiedzę, m.in. podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe na kierunku florysta.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Jak wspomniałam, w czerwcu 2019 roku zdobyłam 2-gie miejsce w Konkursie na Najpiękniejszy Wianek organizowanym podczas krakowskich Wianków.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od 3 lat - to wystarczająco dużo, aby zdobyć doświadczenie i na tyle mało, aby wciąż podchodzić do realizacji z ciekawością i pasją.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Każdy ślub jest nietypowy i oryginalny, bo każdy z nas jest nietypowy i oryginalny. I to staram się pokazać w naszych dekoracjach.

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Dekorujemy przyjęcia w plenerze i jest to dla nas bardzo inspirujące, bo można wykorzystać zieleń i otaczającą przyrodę jako naturalną część dekoracji. Przyjęcia w plenerze są bardzo romantyczne i zarówno Młode Pary jak i zaproszeni goście uwielbiają taki charakter uroczystości.

Co możemy Wam zaproponować w zależności od pory roku?

Kwiaty ze swoimi kolorami, subtelnymi zapachami i kształtami zmieniają się w zależności od pory roku. Dlatego podpowiemy, które kwiaty najlepiej się sprawdza w określonym czasie.

Jaki jest zakres naszych działań w dniu ślubu - przed i po uroczystości?

W dniu wydarzenia przyjedziemy wcześnie, aby ustawić dekoracje i upewnić się, że wszystko jest idealnie ustawione. Po zakończeniu wydarzenia wrócimy na miejsce, aby posprzątać aranżacje i zdjąć wyposażenie.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Po zakończeniu wydarzenia wrócimy na miejsce, aby posprzątać aranżacje i zdjąć wyposażenie.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Najczęściej korzystamy z telefonu, mail-a, massengera, watsupa.

Jaki jest styl naszej pracy?

To zależy od okoliczności i rodzaju dekoracji, które wykonywane są na zamówienie według indywidualnych życzeń.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, mamy taka możliwość, w naszym zespole znajdują się także wykwalifikowani graficy, którzy mogą zająć się również nietypową oprawą graficzną zaproszeń itp.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Najczęściej przesyłamy, po wcześniejszym wywiadzie, propozycje, które pozwalają zorientować się w preferencjach i podjąć decyzję dotyczącą charakteru dekoracji.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zawsze podchodzimy elastycznie do stawianych nam wymagań, dlatego wspólnie ustalamy jakie zmiany będą najbardziej korzystne ze względu na całość dekoracji.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Nie jest potrzebny, ale zazwyczaj pytamy, czy dekoracje spełniły oczekiwania w tygodniu następującym po uroczystości.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jak zrodziła się nasza pasja do wykonywania dekoracji?

Z dzieciństwa pamiętam niezwykły ogród wiejskiego ogrodnika, do którego posyłali mnie rodzice, kiedy były imieniny taty. Oczekując na bukiet ze świeżych kwiatów zachwycałam się pięknem różanego ogrodu. Do tej pory pamiętam radość i dumę, kiedy wracałam do domu z pachnącym bukietem w dłoni.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Pierwsze spotkanie daje okazję do zapoznania się z oczekiwaniami, charakterem i temperamentem Panny Młodej - to najciekawszy moment, to początek kreacji dekoracji kwiatowych-:)

Realizacja z której jesteśmy najbardziej dumni.

Każda realizacja jest niepowtarzalna, tak jak każdy człowiek jest inny. Dlatego jestem dumna z każdej mojej realizacji.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Trudno odpowiedzieć na to pytanie, bo każde miejsce jest w pewnym sensie nietypowe, począwszy od średniowiecznej baszty, przez fortyfikacje, folwark, po wnętrza zamku. Dawnymi czasy wesela nie odbywały się w tak nietypowych miejscach-:)

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Każdy styl jest mi bliski, bo każdy jest odmienny i stwarza duże pole do kreacji. A gdybym miała wybierać, to kocham wszystkie rozwiązania które są naturalne, bliskie temu, co znajdujemy w przyrodzie wokół nas - dlatego w swoich kompozycjach stosuję też kwiaty i rośliny z łąk i ogrodów.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Spokój i wewnętrzna cisza, bo one pozwalają znaleźć, to co najpiękniejsze, nie tylko w kwiatach, ale przede wszystkim w ludziach, z którymi się spotykam w pracy.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Z podglądania obecnych trendów, najlepszych florystów, szczególnie angielskich - uwielbiam naturalne dekoracje w wykonaniu angielskich projektantów.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Wszystko, robię wszystko, bo tylko dzięki temu praca sprawia mi radość-:)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Frezję, bo jej zapach przypomina mi o istnieniu absolutu.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Aktualnych trendów zawsze jest kilka - najlepiej poczytać na forach ślubnych. Natomiast wybierając lokal warto wiedzieć, że nie każdy styl pasuje do każdego wnętrza, chociaż obecnie style można łączyć i to stwarza możliwość do stworzenia interesujących kompozycji.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Trudno powiedzieć, bo trendy są kreowane przez wielkie firmy, tak jak kolor roku jest podawany do wiadomości przez firmę Pantone i większość z nas przyjmuje to z aprobatą do wiadomości. Mam jednak nadzieję, że w przyszłości ludzie zwrócą się w stronę natury uznając jej istotny wpływ na nasze życie, a tym samym w dekoracjach przeważać będą trendy naturalne.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Kwiaty naturalne, częściowo pochodzące z łąki i ogrodu, materiały do dekoracji pochodzące z drewna i papieru, naturalne tkaniny - czyli wszystko to co, ulega biodegradacji.

Nasze pasje.

Uprawianie ogrodu, co pozwala mi nawiązać więź z przyrodą, patrzenie w niebo, wąchanie kwiatów (to jest moja największa pasja, bo zamykam wtedy oczy i odlatuję, nawet nie wiem, gdzie-:), jazda na rowerze i wiatr we włosach-:) A także górskie wycieczki - kocham Babią Górę i Połoninę Wetlińską, bo tam jest piękna kobieca energia-:)

Ciekawostki na nasz temat.

Z wykształcenia jestem także grafikiem i autorką loga Miasta Krakowa, z którego jestem bardzo dumna.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

"Biegnąca z Wilkami" Clarissa Pinkola Estés, "Szaman miejski" Serge Kahili King

Opinie MANDALA LA Pracownia Florystyczna / Dorota Kozak (5)

MANDALA LA Pracownia Florystyczna id:49868
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2021
Kraków
Data dodania: 12-11-2022

Pani Dorota jest osobą niezwykle kreatywną, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Kwiaty w jej rękach zmieniają się w piękne kompozycje. Jest bardzo dobrze zorganizowana, punktualna, nie szczędzi swojego czasu i zaangażowania – po prostu wkłada serce w swoją pracę. Chętnie doradzi, odpowie na nurtujące pytania. Zawsze starała się poznać moją wizję i moje oczekiwania, co przełożyło się na doskonałe efekty. Zarówno bukiet ślubny jak i dekoracja sali przerosły moje oczekiwania.

Pracownia Florystyczna
15-11-2022

Pani Magdaleno, bardzo dziękuję, także za polecenia pracowni florystycznej-:) Życzę dużo dobrego dla Państwa i bardzo się cieszę z potomstwa-:)

J
Judyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Kraków
Data dodania: 10-10-2022

Współpracę z panią Dorotą i jej pracownią będę wspominała jak najmilej!

Od samego początku kontakt mailowy i telefoniczny przebiegał bardzo sprawnie. Dla mnie było to niezwykle istotne, ponieważ redukowało stres związany z całymi ślubnymi przygotowaniami i pomagało nabrać zaufania do firmy, z którą wcześniej nie współpracowałam.

Po nakreśleniu pani Dorocie swojej wizji bukietu i dekoracji, otrzymałam przepiękny moodboard, który pomógł mi wyobrazić sobie jak całość będzie się prezentowała w dniu ślubu. W tym momencie byłam już w 100% pewna, że dokonałam właściwego wyboru i że wszystko będzie wspaniale. Jestem również wdzięczna za pomoc w doborze detali (np. kolor wstążki w bukiecie), o których sama bym nie pomyślała, a które były kropką nad „i” w dniu uroczystości.

Pani Dorota pojawiła się osobiście na sali kilka godzin przed weselem i dopilnowała, żeby dekoracje były ułożone według naszych ustaleń. Było to szalenie miłe i budujące, ponieważ sama mogłam jechać do domu i przygotować się do ślubu, nie martwiąc się tym, jak będzie wyglądała sala.

Nie muszę już chyba dodawać, że całość prezentowała się fenomenalnie. Nie byliśmy z mężem odosobnieni w zachwytach, ponieważ goście również ochoczo chwalili wystrój i mój bukiet. Dzięki pani Dorocie ten dzień był naprawdę wyjątkowy! Każdemu życzę tak owocnej współpracy.

Pracownia Florystyczna
11-10-2022

Pani Judyto, bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę i możliwość wykonania dekoracji dla Państwa. Praca nad realizacją sprawiła mi dużo radości, a bukiet nawiązujący do motywów dekoracyjnych na sukni zapamiętam jako najbardziej delikatny, jaki wykonałam w tym roku... Życzę Państwu dużo radości każdego dnia!

B
Basia
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 28-09-2022

Serdecznie polecam usługi pracowni Mandalala. Współpraca z Panią Dorotą od początku do końca była na wysokim poziomie i przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Przygotowania rozpoczęłyśmy od ustalenia moich oczekiwań względem ustalonego przeze mnie budżetu. Pani Dorota przedstawiła swoje propozycje dostosowane do miejsca ślubu/wesela oraz miesiąca w którym odbywała się uroczystość. Po zaakceptowaniu projektu przeszłyśmy do ustalania szczegółów. Podczas spotkania na sali, Pani Dorota była zaangażowana i wykazywała się kreatywnością oraz znajomością obecnych trendów. Zwróciła uwagę na elementy o których ja nie pomyślałam oraz doradzała co powinnam doprecyzować z obsługą sali. W dniu uroczystości wszystko przebiegło zgodnie z planem a dekoracje były gotowe na czas. Efekt finalny zrobił na nas oraz na gościach ogromne wrażenie, byliśmy zachwyceni z jaką dokładnością oraz włożonym sercem zostały spełnione nasze oczekiwania. Był to ślub plenerowy więc poza salą, Pani Dorota przygotowywała również altanę i jej otoczenie. Były obawy co do dobrej pogody, na szczęście i tutaj był plan B i dzięki stałemu kontaktowi z Panią Dorotą, sytuacja była pod kontrolą. Kwiaty na stołach, bukiety i wszystkie pozostałe dekoracje wyglądały przepięknie dzieki czemu zapamiętam to miejsce na zawsze. Bardzo polecam usługi Pracowni Pani Doroty i mam nadzieję, że przy okazji innych uroczystości, znów będę miała okazję z nich skorzystać!

Pracownia Florystyczna
28-09-2022

Pani Basiu, bardzo dziękuję! Państwa ślub zapamiętam jako przypomnienie, że wiara czyni cuda-:) Pani wiara w piękną pogodę była tak duża, że wiatr rozwiał wszystkie chmury na czas! Więc życzę Państwu dużo takich pięknych chwil w życiu, pełnych słońca-:)

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 24-09-2022

Z całego serca polecam usługi Pani Doroty oraz jej pracowni Mandala la. Od pierwszego spotkania "zapoznawczego" miałyśmy świetny kontakt i od pierwszych chwil wiedziałam, że rozmawiam z kimś kto na kwiatach i szeroko pojętej estetyce zna się jak nikt. Na podstawie przedstawionych przeze mnie pomysłów oraz przesłanych inspiracji Pani Dorota zaproponowała nam kilka rozwiązań pasujących zarówno do mojej sukni, jak i do miejsca oraz pory roku. Co więcej Pani Dorota służyła też radą i podpowiadała na co zwrócić uwagę obsłudze lokalu, jakie kolory obrusów i serwetek użyć. Mój bukiet ślubny był przepiękny! Idealnie wpasował się do mojej urody. Sama dekoracja sali była magiczna! Zielone liściaste girlandy oraz dodatkowa dekoracja pod sufitem dodały magii lokalowi. Kwiaty na stołach oraz nasz stół prezydialny prezentowały się zjawiskowo. Do tego liczne świeczki - wszystko w odpowiedniej tonacji. Goście zachwyceni, my tym bardziej. Jeszcze raz serdecznie dziękuję!!!

Pracownia Florystyczna
26-09-2022

Pani Ewelino, bardzo dziękuję za miłe słowa i wspaniałą współpracę. Życzę Państwu z całego serca dużo dobrego na nowej drodze życia!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Kraków
Data dodania: 12-06-2022

Bardzo polecam usługi Mandalala, pani Dorota jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, poświęca dużo czasu na uzgodnienie koncepcji dekoracji, świetny kontakt z klientem, potrafi doradzić, wszystko zostało wykonane bardzo profesjonalnie, dekoracje były na kandelabrach, ze świecami, efekt świetny, sala wyglądała pięknie!
Dodatkowo cała oprawa florystyczna (kwiaty na sali, bukiet ślubny, butonierki, kwiaty dla rodziców) była bardzo spójna, elegancka, tak jak chciałam;) Polecam!

Pracownia Florystyczna
13-06-2022

Pani Joanno, bardzo dziękuję za zaufanie i wspaniały kontakt. Praca nad projektem i wykonaniem dekoracji sprawiła nam dużo radości. Dlatego cieszę się, że realizacja podobała się i serdecznie dziękuję za polecenie naszych usług-:) Życzę dużo dobrego dla Pani i Męża!

Kontakt MANDALA LA Pracownia Florystyczna / Dorota Kozak

Nazwa firmy: MANDALA LA Pracownia Florystyczna / Dorota Kozak
Imię i nazwisko: Dorota Kozak
Adres: Kraków, ul. ul. Adama Krzyżanowskiego 29, 30-698, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: nieczynne
509-906...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1135
Zadzwoń
509-906...
Napisz

Popularne miasta w okolicy