MANDALALA dekoracje ślubne

Kraków, małopolskie
(18)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
509-906...

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

O nas

MANDALALA zapewnia pełny zakres usług - wykonujemy usługi od koncepcji po realizację i jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie realizacji dekoracji.
Zaczynamy od bezpłatnej konsultacji, podczas której omówimy Twoje wydarzenie i dekoracje kwiatowe. Opracujemy propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb, preferencji i stylu wesela. Pozostanę z Tobą w kontakcie przez cały proces, aż do dnia uroczystości.
W dniu wydarzenia przyjedziemy wcześniej, aby ustawić dekoracje i upewnić się, że wszystko wygląda idealnie. Po zakończeniu wydarzenia wrócimy na miejsce, aby posprzątać aranżacje i zdjąć wyposażenie.

Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na bezpłatną konsultację - porozmawiamy o Twojej wizji i podzielimy się naszym doświadczeniem. Oferta jest zawsze indywidualna dla każdego ślubu lub wydarzenia.

Zapraszamy także na warsztaty wianków, np. podczas wieczoru panieńskiego lub spotkania w kobiecym gronie.

Zapraszam do kontaktu, bo...
kocham kwiaty i...
lubię dzielić się radością, którą dają innym-:) Dorota Kozak

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Bukiet ślubny

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Kocham kwiaty i mam naturę romantyczną, a to sprawia, że jestem otwarta na nowe pomysły i piękne projekty. Potrafię wyobrazić sobie, jak ważna jest Ciebie odpowiednia stylizacja, która jest unikalna i zaaranżowana tylko dla Ciebie.
Otrzymasz pełny zakres usług, od stworzenia koncepcji po realizację i będę do dyspozycji na każdym etapie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

O tym najlepiej opowiedzą nasze Młode Pary, oto jedna z opinii: "Chciałam jeszcze od siebie bardzo Pani podziękować. Zarówno w kościele, jak i na sali wszyscy byli oczarowani Pani dekoracjami. Dziękujemy Pani bardzo, za tak miłą współpracę, za to że stworzyła Pani te kompozycje dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy. Wszystko było idealne, pasowało do Nas, do sali. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Panią, będziemy polecać każdemu, bo robicie Państwo kawał świetnej roboty". Ania i Dawid

Jaki jest zakres naszych usług?

W naszej ofercie znajdziecie KWIATY NA ŚLUB I WESELE: bukiety ślubne, wianki, dekoracje kościoła, dekoracje sali weselnej, dekoracje samochodu, a także KWIATY OKAZJONALNE: dekoracje świąteczne, bukiety i kompozycje, dekoracje funeralne.

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Kwiaty stanowią średnio 10%-15% budżetu całego wydarzenia. W celu zamówienia kosztorysu proszę o telefon lub mail. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły i przekażę w ciągu kilku dni kosztorys wstępny, aby wspólnie dopasować ofertę do indywidualnych wymagań. Zapraszam także na bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje dotyczące Twojej dekoracji ślubnej. Po decyzji na współpracę podpisywana jest umowa wstępna z rezerwacją terminu, a zaliczka 50% inwestycji płatna jest na miesiąc przed uroczystością. Pozostałe 50% płatne jest w dzień uroczystości.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Tak, aczkolwiek są one stosowane jako uzupełnienie w naturalnych dekoracjach, które tego wymagają. Czasami zdarza się, że są potrzebne kwiaty, które są niedostępne w sezonie albo warunki dekoracji i wystawa (wysoka temperatura, nasłonecznienie) mogły by zaszkodzić naturalnym kwiatom. W takich sytuacjach po konsultacjach stosujemy sztuczne kwiaty, które są wykonane z materiałów wysokogatunkowych.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Mandala la Pracownia Florystyczna zapewni pełny zakres usług, co oznacza, że wykonujemy pracę od stworzenia koncepcji po realizację i jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie.
Zaczynam od bezpłatnej konsultacji projektowej, podczas której omówimy Twoje wydarzenie i Twoje potrzeby kwiatowe. Po omówieniu Twojej wizji opracuję niestandardową propozycję dopasowaną do Twojego stylu i potrzeb. Pozostanę z Tobą w kontakcie przez cały proces, aż do dnia uroczystości.
W dniu wydarzenia przyjedziemy wcześnie, aby ustawić dekoracje i upewnić się, że wszystko jest idealnie ustawione. Po zakończeniu wydarzenia wrócimy na miejsce, aby posprzątać aranżacje i zdjąć wyposażenie.

Jak radzimy sobie z trudnymi miejscami/salami weselnymi?

Zawsze robimy rozeznanie wstępne miejsca, które dekorujemy, aby mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wizja lokalna odbywa się najczęściej w towarzystwie Młodej Pary, a rozmowa z managerem sali, to podstawa, bo wszystko musi być ustalone wcześniej, aby w dniu uroczystości dekoracje wykonać zgodnie z założeniami.

Jakie ciekawe dodatki ślubne posiadamy w swojej ofercie?

W naszej ofercie dysponujemy m.in.: kwietnikami, kandelabrami, podtalerzami, świecznikami, flakonikami, obrusami, krzesłami. I zawsze staramy się zaoferować dodatkowe elementy, które pasują do danej stylizacji.

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Tak i robimy to z przyjemnością, bo często są to charakterystyczne dla Młodej Pary dodatki, które stanowią o indywidualnej stylizacji dekoracji, co jest bardzo pożądane w dekoracjach.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Po skończeniu Liceum Plastycznego w Krakowie zdobyłam dyplom na Wydziale Form Przemysłowych w Krakowie w Katedrze Komunikacji Wizualnej. Kwiaty to moja pasja, dlatego swoje wykształcenie wykorzystuję również do tworzenia bukietów i kompozycji florystycznych. Szukam harmonii kolorów, bawię się kontrastem i wydobywam strukturę formy.

W czerwcu 2019 roku zdobyłam 2-gie miejsce w Konkursie na Najpiękniejszy Wianek organizowanym podczas krakowskich Wianków i od tej pory postanowiłam rozwijać swoją pasję związaną z florystyką. Uczestniczyłam w wielu kursach florystycznych, praktykowałam w kwiaciarni, obecnie śledzę aktualne trendy i ciągle zdobywam nową wiedzę, m.in. podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe na kierunku florysta.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Jak wspomniałam, w czerwcu 2019 roku zdobyłam 2-gie miejsce w Konkursie na Najpiękniejszy Wianek organizowanym podczas krakowskich Wianków.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od 3 lat - to wystarczająco dużo, aby zdobyć doświadczenie i na tyle mało, aby wciąż podchodzić do realizacji z ciekawością i pasją.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Każdy ślub jest nietypowy i oryginalny, bo każdy z nas jest nietypowy i oryginalny. I to staram się pokazać w naszych dekoracjach.

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Dekorujemy przyjęcia w plenerze i jest to dla nas bardzo inspirujące, bo można wykorzystać zieleń i otaczającą przyrodę jako naturalną część dekoracji. Przyjęcia w plenerze są bardzo romantyczne i zarówno Młode Pary jak i zaproszeni goście uwielbiają taki charakter uroczystości.

Co możemy Wam zaproponować w zależności od pory roku?

Kwiaty ze swoimi kolorami, subtelnymi zapachami i kształtami zmieniają się w zależności od pory roku. Dlatego podpowiemy, które kwiaty najlepiej się sprawdza w określonym czasie.

Czy podejmujemy się realizacji za granicą?

Nie podejmujemy się realizacji za granicą. Kwiaty są zbyt delikatne, a koszty transportu miały by znaczący wpływ na ofertę.

Jaki jest zakres naszych działań w dniu ślubu - przed i po uroczystości?

W dniu wydarzenia przyjedziemy wcześnie, aby ustawić dekoracje i upewnić się, że wszystko jest idealnie ustawione. Po zakończeniu wydarzenia wrócimy na miejsce, aby posprzątać aranżacje i zdjąć wyposażenie.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Po zakończeniu wydarzenia wrócimy na miejsce, aby posprzątać aranżacje i zdjąć wyposażenie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim. I w tym języku możemy także przyjąć zlecenia.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Najczęściej korzystamy z telefonu, mail-a, massengera, watsupa.

Jaki jest styl naszej pracy?

To zależy od okoliczności i rodzaju dekoracji, które wykonywane są na zamówienie według indywidualnych życzeń.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, mamy taka możliwość, w naszym zespole znajdują się także wykwalifikowani graficy, którzy mogą zająć się również nietypową oprawą graficzną zaproszeń itp.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Najczęściej przesyłamy, po wcześniejszym wywiadzie, propozycje, które pozwalają zorientować się w preferencjach i podjąć decyzję dotyczącą charakteru dekoracji.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zawsze podchodzimy elastycznie do stawianych nam wymagań, dlatego wspólnie ustalamy jakie zmiany będą najbardziej korzystne ze względu na całość dekoracji.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Do tej pory nie mieliśmy takich sytuacji, chociaż raz zdarzyło nam się przeoczyć dekorację klamek na samochodzie - na szczęście okazało się, że dekoracja była razem z wynajętym samochodem.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Nie jest potrzebny, ale zazwyczaj pytamy, czy dekoracje spełniły oczekiwania w tygodniu następującym po uroczystości.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jak zrodziła się nasza pasja do wykonywania dekoracji?

Z dzieciństwa pamiętam niezwykły ogród wiejskiego ogrodnika, do którego posyłała mnie mama, kiedy były imieniny taty. Oczekując na bukiet ze świeżych kwiatów zachwycałam się pięknem różanego ogrodu. Do tej pory pamiętam radość i dumę, kiedy wracałam do domu z pachnącym bukietem w dłoni.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Pierwsze spotkanie daje okazję do zapoznania się z oczekiwaniami, charakterem i temperamentem Panny Młodej - to najciekawszy moment, to początek kreacji dekoracji kwiatowych-:)

Realizacja z której jesteśmy najbardziej dumni.

Każda realizacja jest niepowtarzalna, tak jak każdy człowiek jest inny. Dlatego jestem dumna z każdej mojej realizacji.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Trudno odpowiedzieć na to pytanie, bo każde miejsce jest w pewnym sensie nietypowe, począwszy od średniowiecznej baszty, przez fortyfikacje, folwark, po wnętrza zamku. Dawnymi czasy wesela nie odbywały się w tak nietypowych miejscach-:)

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Każdy styl jest mi bliski, bo każdy jest odmienny i stwarza duże pole do kreacji. A gdybym miała wybierać, to kocham wszystkie rozwiązania które są naturalne, bliskie temu, co znajdujemy w przyrodzie wokół nas - dlatego w swoich kompozycjach stosuję też kwiaty i rośliny z łąk i ogrodów.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Spokój i wewnętrzna cisza, bo one pozwalają znaleźć, to co najpiękniejsze, nie tylko w kwiatach, ale przede wszystkim w ludziach, z którymi się spotykam w pracy.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Przede wszystkim natura, bo ona jest doskonała. Doskonała i piękna, jest w niej wszystko co potrzebujemy, także zestawienia kolorystyczne, kontrast struktur i niezwykłe piękno, które można naśladować. Poza tym floryści angielscy, którzy stosują w dekoracjach m.in. kwiaty rosnące w ogrodach i na łąkach, co czyni je naturalnymi.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Z podglądania obecnych trendów, najlepszych florystów, szczególnie angielskich - uwielbiam naturalne dekoracje w wykonaniu angielskich projektantów.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Wszystko, robię wszystko, bo tylko dzięki temu praca sprawia mi radość-:)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Frezję, bo jej zapach przypomina mi o istnieniu absolutu.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Aktualnych trendów zawsze jest kilka - najlepiej poczytać na forach ślubnych. Natomiast wybierając lokal warto wiedzieć, że nie każdy styl pasuje do każdego wnętrza, chociaż obecnie style można łączyć i to stwarza możliwość do stworzenia interesujących kompozycji.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Trudno powiedzieć, bo trendy są kreowane przez wielkie firmy, tak jak kolor roku jest podawany do wiadomości przez firmę Pantone i większość z nas przyjmuje to z aprobatą do wiadomości. Mam jednak nadzieję, że w przyszłości ludzie zwrócą się w stronę natury uznając jej istotny wpływ na nasze życie, a tym samym w dekoracjach przeważać będą trendy naturalne.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Kwiaty naturalne, częściowo pochodzące z łąki i ogrodu, materiały do dekoracji pochodzące z drewna i papieru, naturalne tkaniny - czyli wszystko to co, ulega biodegradacji.

Nasze pasje.

Uprawianie ogrodu, co pozwala mi nawiązać więź z przyrodą, patrzenie w niebo, wąchanie kwiatów (to jest moja największa pasja, bo zamykam wtedy oczy i odlatuję, nawet nie wiem, gdzie-:), jazda na rowerze i wiatr we włosach-:) A także górskie wycieczki - kocham Babią Górę i Połoninę Wetlińską, bo tam jest piękna kobieca energia-:)

Ciekawostki na nasz temat.

Z wykształcenia jestem także grafikiem i autorką loga Miasta Krakowa, z którego jestem bardzo dumna.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

"Biegnąca z Wilkami" Clarissa Pinkola Estés, "Szaman miejski" Serge Kahili King

MANDALALA dekoracje ślubne
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 18 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-12-2023
Kraków
Data dodania: 06-12-2023

Bardzo polecam Panią Dorotę i dekoracje jakie tworzy. Wszystko wyszło perfekcyjnie i zgodnie z naszymi ustaleniami. Sala wyglądała obłędnie! Wszystko było dopracowane z najdrobniejszymi szczegółami. Duży plus również za bardzo dobry kontakt z Panią Dorotą, a także za jej cenne rady i propozycje. Pani Dorota uważnie słucha wizji panny młodej, przez co nie ma potem żadnych niespodzianek, a panna młoda może być spokojna.
Było przepięknie, za co bardzo dziękujemy, polecamy, a także mamy nadzieję, że nie była to nasza ostatnia współpraca z Panią Dorotą.

Pracownia Florystyczna
08-12-2023

Pani Karolino, bardzo dziękuję za miłe słowa i za stworzenie okazji do wykonania dekoracji kwiatowych inspirowanych zimową aurą i płatkami śniegu. Dziękujemy za zaufanie, bo salę bankietową Crystal Palace dekorowaliśmy po raz pierwszy, tym bardziej cieszę się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Życzę Państwu, aby wspólne życie obfitowało w miłe niespodzianki, tak delikatne i miłe, jak padające w dniu wesela płatki śniegu.

E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Stary Wiśnicz
Data dodania: 05-10-2023

Bardzo polecam Panią Dorotę i jej usługi!! Dekoracje kwiatowe  były przepiękne. Do tego świeczniki i bieżniki co komponowało się  w piękną spójną całość. Bukiet ślubny przerósł moje oczekiwania. Kwiaty i ich kolory były idealnie dobrane, świeże. Bukiety utrzymywały się jeszcze długo po weselu.
Pani Dorota wysłucha pomysłów doradzi i skomponuje wszystko w przepiękną całość. Kontakt jest bardzo dobry i rzeczowy.
Polecam gorąco!! :):)

Pracownia Florystyczna
06-10-2023

Pani Edyto, bardzo dziękuję za miłą współpracę i możliwość wykonania dekoracji w pięknej liliowej i brzoskwiniowej tonacji. Dziękuje też za zaufanie w doborze koloru uzupełniającego, co zaowocowało spójną dekoracją sali. Życzę wielu pięknych chwil w życiu i wzajemnego zaufania, które będzie Was prowadziło na wspólnej drodze.

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2023
Tomaszowice
Data dodania: 20-09-2023

Everything was more than perfect! We were very happy with everything and would book Ms. Kozak again at any time. We highly recommend her!!

Wszystko było perfekcyjne i doskonałe! Byliśmy bardzo bardzo zadowoleni ze wszystkiego i ponownie zarezerwowalibyśmy panią Kozak w dowolnym momencie. Gorąco ją polecamy!!

Pracownia Florystyczna
21-09-2023

Pani Natalio, bardzo się cieszę, że udało się zrealizować Państwa marzenia dotyczące wystroju sali i dekoracji stołów. Projekt dekoracji był nowoczesny i minimalistyczny, a to wymagało zadbania o każdy detal. Na sali pięknie prezentowały się jesienne pióropusze z traw, a róże podkreślały ich lekkość. Życzę Państwu, aby wspólne życie było takim wzajemnym dopełnieniem.

S
Sonia
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2023
Kraków
Data dodania: 19-09-2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dekoracji florystycznych, bukietu oraz wianka jakie przygotowała Pani Dorota. Kompozycje były przepiękne, idealnie dostosowane do naszego pomysłu, trzymały sie w dobrym stanie naprawdę długo.
Mój wianek podziwiało całe wesele, swoją forme i świeżość trzymał aż do konca imprezy i kilka dni dłużej.
Pani Dorota świetnie doradziła, które z naszych pomysłów można zrealizować i w jakiej formie, a z których lepiej zrezygnować.

Pracownia Florystyczna
20-09-2023

Pani Soniu, bardzo dziękuję za zaufanie w doborze dekoracji i odcieni kolorów. Wianek i bukiet pięknie podkreślały Pani urodę i były delikatnym uzupełnieniem klasycznej i eleganckiej sukni z satyny. Życzę Państwu, aby każdy dzień zaskakiwał swoim pięknem tak, jak dostrzegła Pani piękno w kwiatach.

B
Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 13-09-2023

Bardzo polecam Panią Dorotę i dekoracje, jakie tworzy. Dzięki niej nasze wesele przepięknie pachniało polnymi kwiatami i stało cudownie kolorowe, dzięki różnorodności kwiatów, jakie Pani Dorota dla nas wybrała. Cała współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Pani Dorota odpowiadała cierpliwie na wszystkie zadane pytania, doradzała i wykazała się niezwykłą otwartością. Polecam z całego serca.

Pracownia Florystyczna
13-09-2023

Pani Barbaro, bardzo się cieszę, że lekkie dekoracje w stylu rustykalnym ładnie wypełniły wnętrze sali, a bukiety z polnych kwiatów ładnie pachniały. Serdecznie dziękuję za miłą współpracę i życzę aby wspólna droga była usłana takimi kolorowymi kwiatami, jak w dniu ślubu-:)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 10-09-2023

Chciałabym z całego serca polecić dekoracje od Pani Doroty. Dzięki Pani nasz najwazniejszy dzień w życiu wyglądał przepięknie. Dekoracje wykonane i przygotowane przez Panią Dorotę zachwyciły każdego. Dziękujemy serdecznie i bardzo polecamy :)

Pracownia Florystyczna
11-09-2023

Pani Karolino, dekoracje były dopełnieniem Pani delikatnej urody, więc bardzo się cieszę, że zachwyciły gości. Życzę Państwu, aby każdy dzień na wspólnej drodze był tak piękny, jak w dniu ślubu.

B
Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Czuszów
Data dodania: 01-09-2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Doroty. Wszystko wyglądało przepięknie, wręcz bajkowo, dokładnie tak jak chcieliśmy. Dekoracje wręcz przerosły nasze oczekiwania. Z Panią Dorotą byliśmy w stałym kontakcie mailowym, błyskawicznie odpisywała, potrafiła doradzić, zadbała o każdy najmniejszy szczegół. Serdecznie polecamy!

Pracownia Florystyczna
01-09-2023

Pani Barbaro, bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę i zaufanie w doborze dekoracji i kolorystyki - realizacja w stylu vintage sprawiła nam dużo radości, a pomysł (już) Męża na dekorację krzeseł tiulem był jak wisienka na torcie-:) Życzę dużo dobrego na wspólnej drodze!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2023
Wierzbno
Data dodania: 23-08-2023

Pani Dorota to artystyczna dusza, która zrealizuję nawet najbardziej skomplikowaną dekoracje. Miałam swoją, bardzo szczegółową wizję, a dzięki tej współpracy została ona wykonana z dbałością o każdy detal. Pani Dorota nie dość, że zgodziła się na stworzenie moich wymarzonych scenerii (według bardzo obszernego projektu), to pomogła je dopracować i nadała im ostatecznego blasku dzięki prawdziwie niebanalnym kompozycjom kwiatowym. A bukiet… nigdy wcześniej takiego nie widziałam 😊

Pracownia Florystyczna
11-09-2023

Pani Aleksandro, to było duże wyzwanie i najbardziej obszerne dekoracje, jakie wykonywaliśmy. Wszystko dopracowane przez Panią z troską o każdy detal. Mam nadzieję, że pozostaną piękne wspomnienia. A bukiet... w stylu ogrodu angielskiego, pomyślałam, że będzie do Pani pięknie pasował. I do ślubu w pięknym starym ogrodzie też -:)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: MANDALALA Pracownia Florystyczna / Dorota Kozak
Imię i nazwisko: Dorota Kozak
Adres: Kraków, ul. Adama Krzyżanowskiego 29, 30-698, woj. małopolskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: nieczynne
509-906...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2421
Zadzwoń
509-906...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy