Zobacz zdjęcia (15)
Mandalala Pracownia Florystyczna, Kraków - zdjęcie 1
Mandalala Pracownia Florystyczna, Kraków - zdjęcie 2 Mandalala Pracownia Florystyczna, Kraków - zdjęcie 3 Mandalala Pracownia Florystyczna, Kraków - zdjęcie 4 Mandalala Pracownia Florystyczna, Kraków - zdjęcie 5
Mandalala Pracownia Florystyczna, Kraków - zdjęcie 6
1 / 15

Mandalala Pracownia Florystyczna id:49868

od 120 do 250 zł / sztuka
Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
509-906...

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Charakter kompozycji kwiatowych kreujemy w taki sposób, aby były dostosowane do wnętrza - wtedy pięknie harmonizują z otoczeniem. W kompozycjach chętnie wykorzystujemy kwiaty sezonowe, które naturalnie nawiązują do pory roku, w której odbywa się uroczystość.
Natomiast bukiet ślubny kreuję tak, aby podkreślał urodę panny młodej i komponował się ze suknią ślubną. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.

Proponuję także warsztat robienia wianków ze świeżych kwiatów, np. podczas wieczoru panieńskiego. Dostarczam wszystkie materiały, a także możliwość wykonania sesji fotograficznej.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
Kocham kwiaty i lubię dzielić się radością, którą dają innym.
Dorota Kozak

Oferta Mandala la Pracownia Florystyczna

Bukiet ślubny

od 120 do 250zł/ sztuka

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Kocham kwiaty i mam naturę romantyczną, a to sprawia, że jestem otwarta na nowe pomysły i piękne projekty. Potrafię wyobrazić sobie, jak ważna jest Ciebie odpowiednia stylizacja, która jest unikalna i zaaranżowana tylko dla Ciebie.
Otrzymasz pełny zakres usług, od stworzenia koncepcji po realizację i będę do dyspozycji na każdym etapie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

O tym najlepiej opowiedzą nasze Młode Pary, oto jedna z opinii: "Chciałam jeszcze od siebie bardzo Pani podziękować. Zarówno w kościele, jak i na sali wszyscy byli oczarowani Pani dekoracjami. Dziękujemy Pani bardzo, za tak miłą współpracę, za to że stworzyła Pani te kompozycje dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy. Wszystko było idealne, pasowało do Nas, do sali. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Panią, będziemy polecać każdemu, bo robicie Państwo kawał świetnej roboty". Ania i Dawid

Jaki jest zakres naszych usług?

W naszej ofercie znajdziecie KWIATY NA ŚLUB: bukiety ślubne, wianki, dekoracje kościoła, dekoracje sali weselnej, dekoracje samochodu, a także KWIATY OKAZJONALNE: dekoracje świąteczne, bukiety i kompozycje, dekoracje na cmentarz.

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Kwiaty stanowią średnio 10%-15% budżetu całego wydarzenia. W celu zamówienia kosztorysu proszę o telefon lub mail. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły i przekażę w ciągu kilku dni kosztorys wstępny, aby wspólnie dopasować ofertę do indywidualnych wymagań. Zapraszam także na bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje dotyczące Twojej dekoracji ślubnej. Po decyzji na współpracę podpisywana jest umowa wstępna z rezerwacją terminu, a zaliczka 50% inwestycji płatna jest na miesiąc przed uroczystością. Pozostałe 50% płatne jest w dzień uroczystości.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Mandala la Pracownia Florystyczna zapewni pełny zakres usług, co oznacza, że wykonujemy pracę od stworzenia koncepcji po realizację i jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie.
Zaczynam od bezpłatnej konsultacji projektowej, podczas której omówimy Twoje wydarzenie i Twoje potrzeby kwiatowe. Po omówieniu Twojej wizji opracuję niestandardową propozycję dopasowaną do Twojego stylu i potrzeb. Pozostanę z Tobą w kontakcie przez cały proces, aż do dnia uroczystości.
W dniu wydarzenia przyjedziemy wcześnie, aby ustawić dekoracje i upewnić się, że wszystko jest idealnie ustawione. Po zakończeniu wydarzenia wrócimy na miejsce, aby posprzątać aranżacje i zdjąć wyposażenie.

Jak radzimy sobie z trudnymi miejscami/salami weselnymi?

Zawsze robimy rozeznanie wstępne miejsca, które dekorujemy, aby mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wizja lokalna odbywa się najczęściej w towarzystwie Młodej Pary, a rozmowa z managerem sali, to podstawa, bo wszystko musi być ustalone wcześniej, aby w dniu uroczystości dekoracje wykonać zgodnie z założeniami.

Jakie ciekawe dodatki ślubne posiadamy w swojej ofercie?

W naszej ofercie dysponujemy m.in.: kwietnikami, kandelabrami, podtalerzami, świecznikami, flakonikami, obrusami, krzesłami. I zawsze staramy się zaoferować dodatkowe elementy, które pasują do danej stylizacji.

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Tak i robimy to z przyjemnością, bo często są to charakterystyczne dla Młodej Pary dodatki, które stanowią o indywidualnej stylizacji dekoracji, co jest bardzo pożądane w dekoracjach.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Po skończeniu Liceum Plastycznego w Krakowie zdobyłam dyplom na Wydziale Form Przemysłowych w Krakowie w Katedrze Komunikacji Wizualnej. Kwiaty to moja pasja, dlatego swoje wykształcenie wykorzystuję również do tworzenia bukietów i kompozycji florystycznych. Szukam harmonii kolorów, bawię się kontrastem i wydobywam strukturę formy.

W czerwcu 2019 roku zdobyłam 2-gie miejsce w Konkursie na Najpiękniejszy Wianek organizowanym podczas krakowskich Wianków i od tej pory postanowiłam rozwijać swoją pasję związaną z florystyką. Uczestniczyłam w wielu kursach florystycznych, praktykowałam w kwiaciarni, obecnie śledzę aktualne trendy i ciągle zdobywam nową wiedzę, m.in. podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe na kierunku florysta.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Jak wspomniałam, w czerwcu 2019 roku zdobyłam 2-gie miejsce w Konkursie na Najpiękniejszy Wianek organizowanym podczas krakowskich Wianków.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od 3 lat - to wystarczająco dużo, aby zdobyć doświadczenie i na tyle mało, aby wciąż podchodzić do realizacji z ciekawością i pasją.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Każdy ślub jest nietypowy i oryginalny, bo każdy z nas jest nietypowy i oryginalny. I to staram się pokazać w naszych dekoracjach.

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Dekorujemy przyjęcia w plenerze i jest to dla nas bardzo inspirujące, bo można wykorzystać zieleń i otaczającą przyrodę jako naturalną część dekoracji. Przyjęcia w plenerze są bardzo romantyczne i zarówno Młode Pary jak i zaproszeni goście uwielbiają taki charakter uroczystości.

Co możemy Wam zaproponować w zależności od pory roku?

Kwiaty ze swoimi kolorami, subtelnymi zapachami i kształtami zmieniają się w zależności od pory roku. Dlatego podpowiemy, które kwiaty najlepiej się sprawdza w określonym czasie.

Jaki jest zakres naszych działań w dniu ślubu - przed i po uroczystości?

W dniu wydarzenia przyjedziemy wcześnie, aby ustawić dekoracje i upewnić się, że wszystko jest idealnie ustawione. Po zakończeniu wydarzenia wrócimy na miejsce, aby posprzątać aranżacje i zdjąć wyposażenie.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Po zakończeniu wydarzenia wrócimy na miejsce, aby posprzątać aranżacje i zdjąć wyposażenie.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Najczęściej korzystamy z telefonu, mail-a, massengera, watsupa.

Jaki jest styl naszej pracy?

To zależy od okoliczności i rodzaju dekoracji, które wykonywane są na zamówienie według indywidualnych życzeń.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, mamy taka możliwość, w naszym zespole znajdują się także wykwalifikowani graficy, którzy mogą zająć się również nietypową oprawą graficzną zaproszeń itp.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Najczęściej przesyłamy, po wcześniejszym wywiadzie, propozycje, które pozwalają zorientować się w preferencjach i podjąć decyzję dotyczącą charakteru dekoracji.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zawsze podchodzimy elastycznie do stawianych nam wymagań, dlatego wspólnie ustalamy jakie zmiany będą najbardziej korzystne ze względu na całość dekoracji.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Nie jest potrzebny, ale zazwyczaj pytamy, czy dekoracje spełniły oczekiwania w tygodniu następującym po uroczystości.

Opinie Mandala la Pracownia Florystyczna (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Mandala la Pracownia Florystyczna

Nazwa firmy: Mandala la Pracownia Florystyczna
Imię i nazwisko: Dorota Kozak
Adres: Kraków, ul. ul. Adama Krzyżanowskiego 29, 30-698, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: nieczynne
509-906...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 564
Zadzwoń
509-906...
Napisz

Popularne miasta w okolicy