Zobacz zdjęcia (5)
JAKSA STUDIO KREATYWNY FILM ŚLUBNY, Nowy Sącz - zdjęcie 1
JAKSA STUDIO KREATYWNY FILM ŚLUBNY, Nowy Sącz - zdjęcie 2 JAKSA STUDIO KREATYWNY FILM ŚLUBNY, Nowy Sącz - zdjęcie 3 JAKSA STUDIO KREATYWNY FILM ŚLUBNY, Nowy Sącz - zdjęcie 4 JAKSA STUDIO KREATYWNY FILM ŚLUBNY, Nowy Sącz - zdjęcie 5
1 / 5

JAKSA STUDIO KREATYWNY FILM ŚLUBNY id:11473

Nowy Sącz, małopolskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Gdy przygasną już światła, suknia w szafie pokryje się kurzem a obrączki zadraśnie pierwsza rysa, w drewnianej szkatule odnajdziecie film, który przypomni łzy wzruszonej matki, drżący głos ojca, błysk w oczach małżonka, wspólną zabawę z przyjaciółmi, uczucia, gesty, detale. Jedyny i niepowtarzalny film Ślubny który nie tylko ukazuje wydarzenia z uroczystości ale także w pełni oddaje klimat i emocje towarzyszące Wam oraz Waszym bliskim. Tutaj znaczenie ma każde ujęcie, ruch kamery, cięcie montażowe, gradacja koloru, udźwiękowienie. Zachęcamy Państwa do poświęcenia chwili na zapoznanie się z efektami naszej pracy.

Co otrzymujecie:
- Czas trwania filmu 30-90 minut
- Materiał w jakości FullHD na pendrive z nadrukiem
- Zdobione drewniane opakowanie z indywidualnym wyżłobieniem
- Opowiedzianą obrazem historię Waszego dnia
- Unikatowy teledysk podsumowujący
- Dron, jazda kamery, stabilizację obrazu
- Osobną rejestrację audio
- Od 2-3 kamer (lustrzanki, kamery, bezlusterkowce)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Z dwóch powodów: pierwszy, bo kochamy kino, drugi, bo to dzięki Wam mamy możliwość smakowania ludzkich emocji i przelewania ich na szklany ekran za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Zatrzymywać chwilę..widzieć łzy wzruszonej matki, słyszeć drżący głos ojca, czuć błysk w oczach małżonka, smakować wspólną zabawę z przyjaciółmi... uczucia, gesty, detale.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nie dzielimy oferty na pakiety! z niedowierzaniem wysłuchujemy opowieści klientów, którzy na swojej drodze spotkali kamerzystów pobierających dodatkowe opłaty za ujęcia z drona, osobną rejestrację audio lub ponad "pakietowe" minuty film... realizując nasz film korzystamy z wszystkich dostępnych nam możliwości filmowych, dbając o to aby każda produkcja miała swój jedyny i niepowtarzalny charakter.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Największe osiągnięcia: każda unikatowa emocja która towarzyszy Wam oglądając nasze produkcje. Wyróżnienia artystyczne: dyplom w Krakowskiej Szkole Filmowej, Świadectwo Kwalifikacji Personelu Lotniczego, członkostwo w Światowym Stowarzyszeniu Filmowców Wydarzeniowych.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaki jest styl naszej pracy?

Dyskretny i na luzie, z różnych kątów widzenia kamery, z ziemi i powietrza, z dbałością o detale, z miłością do filmu.

Opinie (7)

JAKSA STUDIO KREATYWNY FILM ŚLUBNY id:11473
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Nowy Sącz
Data dodania: 01-11-2021

Serdecznie polecam studio JAKSA. Zarówno my, jak i goście jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z Kubą. Szybki czas realizacji. Miła atmosfera. Dziękujemy :)

K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Tarnów
Data dodania: 04-09-2021

Film ze ślubu został nagrany i zmontowany profesjonalnie i szybko. Zostały uchwycone najważniejsze momenty i dobrze się go ogląda.

B
Bartłomiej
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Barcice
Data dodania: 02-08-2021

Spędziliśmy dużo czasu szukając operatora, który będzie realizował reportaż ślubny z naszej uroczystości i teraz mogę śmiało stwierdzić, że nie mogliśmy lepiej wybrać! Współpraca z Kubą od samego początku przypadła nam do gustu. Bardzo konkretnie, rzeczowo, w przyjaznej atmosferze, z cierpliwością potrafił odpowiadać na najróżniejsze nasze pytania. Na spotkaniu mogliśmy się bliżej przyjrzeć efektom jego pracy i to było wystarczające by mu zaufać. Wraz z drugim operatorem doskonale potrafią rozluźnić atmosferę, zaproponować odpowiednie ujęcia, czy też znaleźć sobie miejsce aby uchwycić najważniejsze momenty. Są to osoby, które podczas całej uroczystości są cichymi obserwatorami i zarówno w kościele jak i na sali weselnej są po prostu niezauważalne, dzięki czemu, wszyscy mogą czuć się swobodnie. Efekt końcowy, czyli w naszym przypadku godzinny reportaż, wyszedł świetnie, i to nie tylko wg Nas, ale również wg naszych Gości. Jeżeli komuś zależy na dynamicznych ujęciach, ciekawej formie i profesjonalnemu podejściu, to lepiej nie może trafić!

E
Ela
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Nowy Sącz
Data dodania: 29-09-2020

Fantastyczny film, łatwa współpraca. Polecam serdecznie ☺️

W
Wioleta
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Sienna
Data dodania: 27-02-2020

Długi czas zastanawialiśmy się, czy warto decydować się na kamerowanie naszego ślubu. Coraz częściej pary decydują się na wybranie wyłącznie fotografa, „bo kamerzysta jest już niemodny i kojarzy się z kilkugodzinnym filmem, który w efekcie końcowym jest przewijany jedynie do najlepszych momentów”. Otóż, nic bardziej mylnego! My postanowiliśmy nie sugerować się tego typu opiniami i zdecydowaliśmy się na to, by Nasz piękny dzień był uwieczniony również w formie filmu. I to jakiego filmu! Kto jak kto, ale Jakub zdecydowanie idzie z duchem czasu i potrafi wyczarować niezwykłe perełki. Film trwa zaledwie ponad 60 minut i to takich minut, których absolutnie nie mamy ochoty przewijać! Za każdym razem, gdy go oglądamy, zwracamy uwagę na inne szczegóły niż wcześniej, co sprawia, że film jest cały czas „świeży” i pełen emocji. Wszystko jest ujęte w pigułce i absolutnie przerosło Nasze oczekiwania a czas realizacji szybszy niż się spodziewaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ;)
Dziękujemy i polecamy przyszłym parom młodym i nie tylko!
Wiola i Arek

Jakub
27-02-2020

Dziękujemy za rekomendację! Cieszymy się, że nasza praca przyniosła Wam radość :-)

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-07-2019
Nowy Sącz
Data dodania: 26-02-2020

Wspaniale zrelacjonowany film z Naszego ślubu, nie wspomnę ile razy już go oglądaliśmy :) Wszystko idealnie zgrane, najważniejsze momenty uchwycone. Dziękujemy i polecamy wszystkim , warto! :)📹📽️🎞️

Jakub
27-02-2020

Dziękujemy za rekomendację! Cieszymy się, że nasza praca przyniosła Wam radość :-)

B
Bogusława
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2017
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Nowy Sącz
Data dodania: 25-08-2018

Bajkowy film, cudowna obsługa, pomocni, radośni, dyskretni, idealni. Każdy element filmu dopieszczony, razy wywołuje łzy wzruszenia by za chwilę bawić do rozpuku :-D Najwyższa jakość obrazu, piękne kolorki, kinowy dźwięk. Film w zdobionej drewnianej szkatule, kosmos :-). Jeśli tylko uda Wam się przyszli Państwo młodzi trafić u nich na wolny termin, nie zastanawiajcie się ani sekundy tylko rezerwujcie!!! ;-) nie znajdziecie lepszej pamiątki w tym kraju!!!

Jakub
27-02-2020

Dziękujemy za rekomendację! Cieszymy się, że nasza praca przynosła Wam radość :-)

liczba odwiedzin: 2380

Popularne miasta w okolicy