JednaChwila - Artystyczna Fotografia Ślubna id:22452

Oferta
Dodaj do plannera

Indywidualne podejście do każdego klienta, jakość, a co najważniejsze rzetelność i mnóstwo pomysłów. Obok reportażu ślubnego proponuję Państwu fantastyczną fotografią kreatywną, czyli całkowicie inne podejście do ślubnych kadrów. Zapraszam do zapoznania się z moimi dokonaniami artystycznymi, ofertą, a przede wszystkim do kontaktu ze mną. Dzięki poznaniu Młodej Pary będę mógł dobrać propozycję fotograficzną specjalnie dopasowaną do pomysłów, możliwości, a także pragnień. Jako fotograf ślubny staję na wysokości każdego powierzonego mi zadania, nie boję się wyzwań, sam zachęcam do twórczych poszukiwań. Z miłą chęcią Wam w nich pomogę.

Oferta składa się z fotografowania przygotowań, błogosławieństwa, kościoła lub USC, zabawy weselnej do 1 w nocy, sesji plenerowej w innym dniu. Młoda Para otrzymuje fotoalbum 30x30 cm zapakowany w elegancką drewniana skrzynkę oraz pendrive.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / całość

Pakiet Brązowy – obejmuje wykonanie zdjęć w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego oraz dwugodzinne fotografowanie wesela.

Pakiet Srebrny – obejmuje wykonanie zdjęć z błogosławieństwa, w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego oraz dwugodzinne fotografowanie wesela, a także sesję zdjęciową w plenerze.

Pakiet Złoty – obejmuje wykonanie zdjęć z przygotowań, błogosławieństwa, fotografowanie w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, zdjęcia z wesela do godziny 1:00 w nocy oraz sesję zdjęciową w plenerze.

Do każdego pakietu dołączany jest fotoalbum 30×30 cm w eleganckim brązowej, drewnianej skrzyneczce. Para Młoda otrzymuje również pendrivea ze zdjęciami w eleganckim opakowaniu.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

JednaChwila - Artystyczna Fotografia Ślubna
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Słupsk
Kod:76-200
Data dodania: 14-08-2016
Liczba odwiedzin: 434

Nowe ogłoszenia