Zobacz zdjęcia (5)
Naturalne zdjęcia - JEST PIĘKNIE - Weronika Midleja Fotografia, Rumia - zdjęcie 1
Naturalne zdjęcia - JEST PIĘKNIE - Weronika Midleja Fotografia, Rumia - zdjęcie 2 Naturalne zdjęcia - JEST PIĘKNIE - Weronika Midleja Fotografia, Rumia - zdjęcie 3 Naturalne zdjęcia - JEST PIĘKNIE - Weronika Midleja Fotografia, Rumia - zdjęcie 4 Naturalne zdjęcia - JEST PIĘKNIE - Weronika Midleja Fotografia, Rumia - zdjęcie 5
1 / 5

Naturalne zdjęcia - JEST PIĘKNIE - Weronika Midleja Fotografia id:44138

Rumia, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć, tu Weronika (świeżo upieczona żona :D . Jeśli szukacie kogoś, kto uwieczni uczucie między Wami w najpiękniejszym dniu i skupi się na emocjach - dobrze trafiliście :)
Jest pięknie tworzę ja (w księgowości pomaga mąż) ale też i Wy - wasze emocje i to, co pomiędzy Wami. Rzadko ustawiam, nie robię pozowanych zdjęć - uwielbiam, to, co naturalne: łapię uśmiechy, przez moment udaję, że mnie z Wami nie ma, wzruszam się razem z Wami.

Co lubię w mojej pracy? Tworzenie pięknych zdjęć, do których wiem, że będziecie wracać. Dokumentowanie tego, że wujek się wzruszył na przysiędze, Pan Młody zakładał muszkę z motywem Marvela (autentyczna sytuacja!), a Panna Młoda nie mogła założyć obrączki w kościele. To te momenty stwarzają piękne zdjęcia.

Coś o mnie? Kocham góry i morze (do morza mam bliżej, ale gór nie zaniedbuję). Jestem fanką zielonej herbaty, mogłabym godzinami wpatrywać się w zachody słońca. To, co naturalne jest bliskie mojemu sercu począwszy od fotografii po łąki, pola, góry i kończąc na roślinkach i jedzeniu. Jak robię zdjęcia to się duużo uśmiecham i jak nie robię to też :)

Od początku jestem dla Was - jeśli szukacie fotografa, który na pierwszym planie będzie skupiał się na tym, co między Wami - to zapraszam by się spotkać, porozmawiać - regularnie dbam o dobry poziom kawy :)

Mam nadzieję - do zobaczenia :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Dla mnie wystarczającym czasem na obróbkę materiału są dwa miesiące od wykonania pleneru lub reportażu :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Takie, na którym widać to, jak bardzo cieszycie się tym dniem - najlepiej niepozowane, Wy uśmiechnięci i nawet nie zauważający fotografa :)

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Przygotowania! Kiedy w oczach widać to czekanie i lekki stres, Wasz "first look", wyjście z kościoła i krótki plener w trakcie :)

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

To także moje marzenie - więc z chęcią! Marzy mi się plener na Islandii! :)

Jaki jest styl naszej pracy?

Staram się wykonywać zdjęcia w lekkim klimacie "slow", to znaczy - trochę zwalniamy, cieszymy się tym, co wokół i przede wszystkim skupiamy na drugiej osobie - Wy na sobie, a ja krążąc wokół łapię to w kadrze. Bliżej mi do fotografa, który staje się niedostrzegalny - dlatego w kościele nie błyskam lampą, a jak podchodzę bliżej to już wtedy kiedy się oswoicie :) Na weselu sporo się uśmiecham do gości i pod nosem nucę weselne hity :)

Ciekawostki na nasz temat.

Sama biorę ślub w przyszłym roku! :D Więc poszukiwania oraz przygotowania nie są mi obce :)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 5882449867
Adres: Rumia, , 84-230, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 2034

Popularne miasta w okolicy